10 najšokujúcejších scén z počítačových video hier

0

Počítačové video hry sa za posledné desaťročia stali jedným z najpopulárnejších spôsobov zábavy na svete a ako sa vyvíja spoločnosť a IT technológie, tak sa vyvíjajú a zdokonaľujú aj počítačové hry.

Toto digitálne médium v mnohých prípadoch úplne nahradilo klasické spoločenské hry, ktoré okrem zábavy so sebou vždy prinášali aj pozitívny vplyv na rozvoj osobnosti dieťaťa. Ak je však reč o počítačových hrách, tento benefit tam asi len sotva nájdeme.

Na svete už bolo realizovaných množstvo vedeckých štúdií, ktoré skúmali dopad niekoľko hodinového hrania počítačových hier na mladého človeka. Azda za najhorší faktor, ktorý deformuje psychický vývoj dieťaťa, možno považovať nevhodné prejavy násilia, prílišnú sexualitu či priam až šokujúce scény, ktoré by sa pre porovnanie na televíznej obrazovke nemohli nikdy objaviť. O tej počítačovej to však už neplatí.

Dnes vám vďaka videu z produkcie TheRichest.com ukážeme desiatku pravdepodobne najšokujúcejších scén z počítačových video hier. Buďte však pripravení, že v nich uvidíte množstvo násilia, krvi a iných odstrašujúcich príkladov, ktoré by ste svojmu dieťaťu asi nikdy neukázali, preto si to radšej pozrite bez ich prítomnosti.

Zdroj: therichest.com

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj