10 pohoršujúcich škandálov na Olympijských hrách

0

Od samotného vzniku Olympijských hier sa toto podujatie na oslavu ľudského tela posunulo na niečo, čo možno nazvať najväčšie športové podujatie sveta. S konaním každé 4 roky sa športovci z celého sveta stretávajú, aby zápasili o zisk toho najcennejšieho kovu – zlata.

Rôzne športy, zimné, či letné, nezáleží na tom, ktoré, v každom súťažia ľudia a v každom sa z času na čas objaví aj nejaký ten škandál.

To, čo pôvodne začalo ako priateľská súťaž s úctou k fair play postupne prerástlo do zápasu o všetko. Preto nie je žiadnym prekvapením že čoraz častejšie čítame viac o nahých fotografiách športovkýň, podplatených rozhodcoch, či dokonca porušeniach zákonoch z dôvodu prehnaných osláv víťazstva ako o obdivuhodných športových výkonoch. Kam to všetko speje?

Zdroj: therichest.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Fascinujúce maľby na tele viditeľné iba pod UV svetlom

John Poppleton je svadobným fotografom už viac ako 20 rokov. Za tú dobu odfotil nespočetné množstvo neviest, ženíchov, družičiek a mnoho iných ľudí. Avšak aj u takých profesionálov, akým John bezpochyby je, sa časom dostaví strata motivácie pre výkon svojho povolania. Preto sa začal orientovať na niečo osobné, niečo, čo by ho napĺňalo aj ako umelca. Výsledkom tohto snaženia sa je kolekcia portrétov s názvom „Bodyscapes“, v ktorých sú jeho maľbami ľudské tela žien. Jeho snahou je, aby maľby boli čo najviac realistické. Vytvára ich v tmavom štúdiu a výsledné maľby je možné vidieť len pod UV lampou. Pozrite si úchvatné maľby tohto „znudeného fotografa“. Stromy Lampióny a zámok Jesenná záhrada Polárna žiara matky a dcéry Sandrin rozprávkový svet Blesky Vodopád v dažďovom pralese Divoká tráva Hmlisté hory Horská obloha na manželoch Chadovo horské jazero Úder bleskov Západ slnka Roztrhnutý svet Horský západ slnka Zeus vs. Vesuvius Bez názvu Bez názvu Volanie divočiny Ľad Horská mliečná dráha Galaxie Bambus Naše hviezdy Autor Zdroj: boredpanda.com