10 pohoršujúcich škandálov na Olympijských hrách

0

Od samotného vzniku Olympijských hier sa toto podujatie na oslavu ľudského tela posunulo na niečo, čo možno nazvať najväčšie športové podujatie sveta. S konaním každé 4 roky sa športovci z celého sveta stretávajú, aby zápasili o zisk toho najcennejšieho kovu – zlata.

Rôzne športy, zimné, či letné, nezáleží na tom, ktoré, v každom súťažia ľudia a v každom sa z času na čas objaví aj nejaký ten škandál.

To, čo pôvodne začalo ako priateľská súťaž s úctou k fair play postupne prerástlo do zápasu o všetko. Preto nie je žiadnym prekvapením že čoraz častejšie čítame viac o nahých fotografiách športovkýň, podplatených rozhodcoch, či dokonca porušeniach zákonoch z dôvodu prehnaných osláv víťazstva ako o obdivuhodných športových výkonoch. Kam to všetko speje?

Zdroj: therichest.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

DIY: čipkový náhrdelník

Je oficiálne jeseň, čo so sebou prináša typické jesenné prvky: tlmené farby, oranžové odtiene a jemný materiál, napríklad čipku. Všetko od náramkov, šiat, kabátikov, šatiek, až po ponožky, jednoducho každý detail sa dá spestriť a jeseň je ideálnym plátnom pre tvorivú prácu v šatníku. Preto sa v tomto článku dozviete, ako vlastnoručne vyrobiť čipkový náhrdelník, pretože ten váš outfit zároveň zvýrazní, ale i zjemní. Pri tých teplejších jesenných dňoch môžete tento náhrdelník nosievať k šatám, no na sklonku jesene bude vhodným doplnkom k svetru. Na výrobu potrebujete: - širší pás bielej čipky, - tenší pás bielej saténovej stuhy, - biela niť, ihla - dekoratívny gombík, - krajčírsky meter. Postup práce spočíva v tom, že si najprv nameriame obvod krku krajčírskym metrom, a potom obvodu prispôsobíme dĺžku čipky. Na miesto, kde bola čipka odstrihnutá našijeme tenký pás bielej stuhy. K jednému koncu stuhy/kraju čipky prišijeme dekoratívny gombík. Na druhý koniec pásu/kraj čipky prišijeme pás tenkej bielej stuhy tak, aby tvoril primerane veľký otvor pre gombík. Ihlu a niť odložíme, náhrdelník zapneme tak, ako zapíname sveter, nohavice či blúzku. Tým činom je náhrdelník hotový a pripravený na expozíciu. Obrázkový postup je k dispozícii takisto: http://cdn.hellogiggles.com/wp-content/uploads/2014/09/27/Lace-Necklace-Image-1-700x525c.jpg   http://cdn.hellogiggles.com/wp-content/uploads/2014/09/27/Lace-Necklace-Image-3-700x525c.jpg http://cdn.hellogiggles.com/wp-content/uploads/2014/09/27/Lace-Necklace-Image-5-700x525c.jpg http://hellogiggles.hellogiggles.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2014/09/27/Lace-Necklace-Image-4-700x525c.jpg http://cdn.hellogiggles.com/wp-content/uploads/2014/09/27/Lace-Necklace-Image-6-700x525c.jpg http://hellogiggles.hellogiggles.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2014/09/27/Lace-Necklace-Image-7Featured-Image-700x525c.jpg Zdroj: hellogiggles.com