10 pohoršujúcich škandálov na Olympijských hrách

0

Od samotného vzniku Olympijských hier sa toto podujatie na oslavu ľudského tela posunulo na niečo, čo možno nazvať najväčšie športové podujatie sveta. S konaním každé 4 roky sa športovci z celého sveta stretávajú, aby zápasili o zisk toho najcennejšieho kovu – zlata.

Rôzne športy, zimné, či letné, nezáleží na tom, ktoré, v každom súťažia ľudia a v každom sa z času na čas objaví aj nejaký ten škandál.

To, čo pôvodne začalo ako priateľská súťaž s úctou k fair play postupne prerástlo do zápasu o všetko. Preto nie je žiadnym prekvapením že čoraz častejšie čítame viac o nahých fotografiách športovkýň, podplatených rozhodcoch, či dokonca porušeniach zákonoch z dôvodu prehnaných osláv víťazstva ako o obdivuhodných športových výkonoch. Kam to všetko speje?

Zdroj: therichest.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Najnovší Teaser Trailer pre 6. sériu „Game Of Thrones“

Spoločnosť HBO zverejnila nový teaser trailer pre dlho očakávané pokračovanie jedného z najobľúbenejších seriálov súčasnosti - Game Of Thrones. 40-sekundový klip pripomína niektoré z pamätných okamihov uplynulých sérií s postavami ako Arya Stark a Jon Snow, ktoré v tomto okamihu ani len netušia čo ich čaká. Nová séria bude mať svoju premiéru v apríli 2016, preto nám dovtedy neostáva nič iné len čakať plní nedočkavosti ako sa budú príbehy jednotlivých postáv vyvíjať aj naďalej. Zdroj: youtube.com