10 pohoršujúcich škandálov na Olympijských hrách

0

Od samotného vzniku Olympijských hier sa toto podujatie na oslavu ľudského tela posunulo na niečo, čo možno nazvať najväčšie športové podujatie sveta. S konaním každé 4 roky sa športovci z celého sveta stretávajú, aby zápasili o zisk toho najcennejšieho kovu – zlata.

Rôzne športy, zimné, či letné, nezáleží na tom, ktoré, v každom súťažia ľudia a v každom sa z času na čas objaví aj nejaký ten škandál.

To, čo pôvodne začalo ako priateľská súťaž s úctou k fair play postupne prerástlo do zápasu o všetko. Preto nie je žiadnym prekvapením že čoraz častejšie čítame viac o nahých fotografiách športovkýň, podplatených rozhodcoch, či dokonca porušeniach zákonoch z dôvodu prehnaných osláv víťazstva ako o obdivuhodných športových výkonoch. Kam to všetko speje?

Zdroj: therichest.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Doprajte si odpočinok v posteli, ktorá vám zahreje studené nožičky

Vonku je zima akoby sa všetci čerti ženili a vy netúžite po ničom inom iba po teplej mäkučkej posteli a možno ešte aj s niekým po vašom boku. To druhé menované si musí každý vyriešiť sám, ale s tým prvým sa dá pomôcť aj ináč. Spoločnosť Sleep Number možno registrujete z rôznych reklám z televíznej obrazovky. Na trh prišli s nastaviteľným matracom, ktorý mal byť alternatívou tradičným matracom. Dnes však prinášajú niečo iné, a to niečo by vás malo pekne rozohriať. Posteľ Sleep Number 360 je najnovší produkt, ktorý prináša zážitok, aký si doposiaľ mohli dopriať len bohatí baróni (alebo ľudia s elektrickými paplónmi) – vyhrievanú posteľ. Posteľ disponuje inteligentným časovačom, ktorý si môžete nastaviť tak, aby sa vám predtým, než si do nej ľahnete pekne vyhriala a vy tak už nikdy nebudete musieť zápasiť s pocitom studených chodidiel. Nápad pochádza z vedecky podloženého faktu, že ľudia s teplými chodidlami zaspia skôr, ako tí, ktorí ich majú studené. Predaj tejto novinky je naplánovaný na tento rok, ceny zatiaľ neboli ohlásené. Zdroj: gizmodo.com