20-ročný ruský génius o sebe tvrdí, že je z Marsu

0

Mladý Rus, ktorý už pobalamutil hlavy vedcom svojou super-inteligenciou sa teraz dostal do povedomia verejnosti tvrdením, že je z Marsu.

Boriska Kipriyanovichruského Volgogradu tvrdí, že žil na vojnou zničenej červenej planéte v čase než sa znovu narodil ako ľudské dieťa svojej novej matke na Zemi. Počas svojich 20 rokov života sa stihol stretnúť s radom významných vedcov a odborníkov, ktorí ostali v nemom úžase z jeho ohromných vedomostí o vesmíre.

Jeho matka, lekárka, uviedla, že už 2 týždne po pôrode sa jej syn začal odlišovať od ostatných bábätiek, pretože sám bez pomoci iných dvíhal hlavičku. Po pár mesiacoch sa naučil rozprávať a keď mal 1,5 roka vedel písať a kresliť. Vo veku, keď nastúpil do materskej školy všetkých ohromil svojim jazykovými schopnosťami a jedinečnou pamäťou.

Podľa slov rodičov, ktorí zhodne tvrdia, že ho nikdy nejako zvlášť neučili vedomostiam o vesmíre, dnes Boriksa začína väčšinu svojich rozhovorov práve s touto tematikou – život na Marse, ktorý tam bol pred ničivou jadrovou katastrofou.

Zdroj: dailymail.co.uk

Foto: video screenshot, Project Camelot

Share.

O autorovi

Comments are closed.