2016 Movie Tribute – epický zostrih 154 filmov a seriálov uvedených v roku 2016

0

Počas uplynulých dvoch rokov sa Max Shishkin na konci roka vždy prihlásil so svojim filmovým zostrihom, ktorým si chcel uctiť filmy a seriály uvedené počas uplynulého roka. Tento rok nie je výnimkou.

V tomto aktuálnom zostrihu sa nachádzajú scény zo 154 filmov a seriálov z TV obrazoviek, medzi ktorými nechýbajú hity ako Star Wars: Rogue One, Suicide Squad, The Walking Dead a pod.

Podmanivá hudba a dokonalý strih vás prevedú jednotlivými žánrami (sci-fi, horor, thriler) až si zrazu uvedomíte, že ste na konci.

Spoznali ste všetky hity?

Zdroj: vimeo.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

100 rokov pánskej módy v troch minútach

O móde sa dá povedať, že tak ako sa mení čas, tak sa neustále menia aj módne trendy. Niektoré sa síce po čase s istými obmenami vracajú, ale stále je to niečo nové, čo nás núti obmieňať svoj šatník. To posledné sa samozrejme týka prevažne dám, ale ani my muži nie sme pozadu a rovnako vieme oceniť nove moderné štýly. Mode Studios sa rozhodlo pozrieť na pánsku módu posledného storočia a najmä to, ako sa počas tých, často aj neľahkých, rokov menila. Krátke video predstavuje vývoj pánskej módy od roku 1915 až po súčasnosť. Každá dekáda priniesla niečo nové, či už to boli dvojradové saká alebo aj momentálne pomerne populárny „hipster look“. Priznajte sa, koľko z vyobrazených druhov šiat máte ešte stále v šatníku? Zdroj: highsnobiety.com