2016 Movie Tribute – epický zostrih 154 filmov a seriálov uvedených v roku 2016

0

Počas uplynulých dvoch rokov sa Max Shishkin na konci roka vždy prihlásil so svojim filmovým zostrihom, ktorým si chcel uctiť filmy a seriály uvedené počas uplynulého roka. Tento rok nie je výnimkou.

V tomto aktuálnom zostrihu sa nachádzajú scény zo 154 filmov a seriálov z TV obrazoviek, medzi ktorými nechýbajú hity ako Star Wars: Rogue One, Suicide Squad, The Walking Dead a pod.

Podmanivá hudba a dokonalý strih vás prevedú jednotlivými žánrami (sci-fi, horor, thriler) až si zrazu uvedomíte, že ste na konci.

Spoznali ste všetky hity?

Zdroj: vimeo.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Zoznámte sa Grahamom – jediným človekom, ktorý dokáže prežiť automobilovú nehodu

Graham sa vám na prvý pohľad môže zdať prinajmenšom divný, prípadne až nejaké monštrum, ale uisťujeme vás, že ide o človeka. No, teda nie tak celkom. Dôvod, prečo vyzerá ako vyzerá je, že jeho telo bolo zámerne upravené tak, aby dokázalo prežiť automobilovú nehodu. Grahama vytvorili ako súčasť novej austrálskej kampane o bezpečnosti na cestách, ktorú spustila Transport Accident Commission (TAC). Navrhla ho Patricia Piccinini, popredná chirurgička na traumatológií v spolupráci s bezpečnostným inžinierom, ktorý jej pomohol s dôležitými informáciami ohľadne dopravných nehôd. Výsledok síce nie je príliš atraktívny, no určite je plne funkčný. Ako vidíte, Graham nemá krk, pretože ten je pri zrážkach veľmi náchylný na zlomeniny. Z jeho tváre nič nevyčnieva, žiadny nos ani uši, pretože aj tieto sú častými objektmi úrazov. Na hrudi má 5 párov dodatočných bradaviek, ktoré slúžia ako prirodzené airbagy, nohy v kolenách sa dokážu otáčať všetkými smermi, lebka je podstatne väčšia a obsahuje veľa tekutého tkaniva, ktoré absorbuje nárazy. Navyše, celé telo pokrýva hrubšia a elastickejšia pokožka, ktorá je odolnejšia voči rôznym poraneniam a odreninám... hotový krásavec, čo poviete. http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/07/graham-body-survive-car-crash-road-safety-victorian-government-patricia-piccinini-4.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/07/graham-body-survive-car-crash-road-safety-victorian-government-patricia-piccinini-1.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/07/graham-body-survive-car-crash-road-safety-victorian-government-patricia-piccinini-3.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/07/graham-body-survive-car-crash-road-safety-victorian-government-patricia-piccinini-14.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/07/graham-body-survive-car-crash-road-safety-victorian-government-patricia-piccinini-17.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/07/graham-body-survive-car-crash-road-safety-victorian-government-patricia-piccinini-15.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/07/graham-body-survive-car-crash-road-safety-victorian-government-patricia-piccinini-23.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/07/graham-body-survive-car-crash-road-safety-victorian-government-patricia-piccinini-20.jpg Zdroj: boredpanda.com