2016 Movie Tribute – epický zostrih 154 filmov a seriálov uvedených v roku 2016

0

Počas uplynulých dvoch rokov sa Max Shishkin na konci roka vždy prihlásil so svojim filmovým zostrihom, ktorým si chcel uctiť filmy a seriály uvedené počas uplynulého roka. Tento rok nie je výnimkou.

V tomto aktuálnom zostrihu sa nachádzajú scény zo 154 filmov a seriálov z TV obrazoviek, medzi ktorými nechýbajú hity ako Star Wars: Rogue One, Suicide Squad, The Walking Dead a pod.

Podmanivá hudba a dokonalý strih vás prevedú jednotlivými žánrami (sci-fi, horor, thriler) až si zrazu uvedomíte, že ste na konci.

Spoznali ste všetky hity?

Zdroj: vimeo.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Donald Trump zničil sexuálny život tomuto mladíkovi 

Minulý týžden celý svet šokovala správa o zvolení nového prezidenta Spojených štátov amerických, ktorým sa stal milionár Donald Trump. Užívateľ siete Reddit sa priznal, že po tom, čo sa priznal manželke, že dal svoj hlas Trumpovi bola jeho manželka, ktorá podporovala Hilary Clinton veľmi sklamaná. Za trest svojmu manželovi zakázala sex na 30 dní. Mnoho užívateľov Redditu jej rozhodnutie podporuje hlavne kvôli nemiestnym a urážlivým narážkam, ktoré Trump v minulosti povedal na adresu žien. Zdroj: ladbible.com