3 komplimenty, ktoré zvýšia jeho mužské ego

0

Môžete svojho chlapa, partnera, manžela chváliť denne, ale môže to byť neúčinné, dokonca až rušivé. Pochváľte svoju polovičku, každá to má rada, ale tým správnym spôsobom,

1. Keď si kosil, (varil, vysával) vyzeral si tak sexi.

Takýmto štýlom neohodnotíte len jeho prácu, ale aj jeho výzor, na čo sú chlapi veľmi citliví. A keď pôjde trebárs kosiť, spomenie si na ten váš kompliment. Nezabudnite vtedy vyjsť von, tľapnúť ho po zadku, žmurknúť… Bude sa mu pracovať lepšie. Ale hlavne, partner bude mať pocit, že si všímate jeho prácu.

2. Vedľa vás sa cítim v bezpečí

Povzbudiť jeho inštinkt obrancu. Toto zdvojnásobuje jeho ego a dôveru k vám,  jeho dôveru. Každý chlap, chce mať pocit, že ho jeho partnerka potrebuje. Ak mu to milé dámy dáte takto pocítiť, tak sa bude aj tak správať.

3. Obdivujem ako ďaleko si to dosiahol. Neviem si vysvetliť, ako ty toto a toto zvládaš…

Nielen pocit potreby, ale aj pocit uznania je veľmi dôležitý a veľmi veľmi potrebný.  Chlap veľa vecí robí pre svoju partnerku, a keď má pocit, že to je ocenené, bude to robiť lepšie a poriadnejšie. Podporte svojho partnera v jeho plánoch v jeho rozlete a verte mu. On to určite zvládne. A keď sa otočí, bude vedieť, kto mu ako prvý držal palce. Keď ho na začiatku nepodporíte, budete ho znevažovať, podceňovať, po dosiahnutí úspechu vás vymení.

Tieto komplimenty sa vám možno budú zdať úplne bežné, áno sú, ale zároveň sú veľmi potrebné. A dajú sa použiť aj opačne, veď ktorú ženu by nepotešilo, keby jej partner povedal, že v tej kuchynskej zástere vyzerá sexi.

Zdroj: mihalima

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj