3 najjednoduchšie cesty ku kučeravým vlasom, o ktorých ste nepočuli

0

Pred pár rokmi aj na Slovensko dorazil hit novej úpravy vlasov — žehlenie. Spolu s ním, dámy, sme ale nezahodili kulmu do koša. Viete prečo? Lebo je jasné, že dnešná móda je módou recyklovanou, a tak je v poriadku vytvoriť akýkoľvek účes. Kulmy ako vlasové „roboty“ však jemným vlasom enormne škodia — hlavne, ak ide o končeky vlasov. Natáčky sú nepríjemné a práca s nimi je zdĺhavá, rovnako ako čas, za ktorý sa naše vlasy zvlnia. Ako inak teda „nastajlovať“ naše vlasy?

 

Pri kulmovaní vlasov sme spomenuli len negatíva ako to, že škodí vlasom. Kulma Conair Curl Secret Infiniti Pro ale nenarúša na trvalo štruktúru vlasov tak výrazne a dokonca na ňu nemusíte vlasy ani namotávať. Presvedčte sa o tom pomocou desiatok videí na YouTube — dnes je bežnou záležitosťou vlastniť takúto kulmu.

i

Absolútne neškodným spôsobom je však väčšia gumička, ktorú si navlečiete na hlavu cez čelo až dole k zátylku a prevliekate cez ňu postupne jednotlivé pramene vlasov. Počkáte si ale približne tak dlho ako pri natáčkach.

k

Tretím a tak trochu prelomovým spôsobom je sprej na vlasy Bumble and Bumble Surf Spray, ktorý sa postará o váš dovolenkový vzhľad. Vlasy sa trochu zvlnia a vyzerajú, ako by ste sa vrátili z pláže. Neočakávajte „natáčkový look“, ale rozhodne vám to dodá objem, ak ide práve o tento problém.

j

Zdroj: purewow.com

Share.

O autorovi

Komentuj