3 spôsoby ako nosiť šatku

0

V prvom rade si musíte kúpiť veľkú, dlhú, teplú šatku z hrubšej látky. Takáto šatka, či šál vám zakryje aj polovicu hornej časti tela, čo je — ak máte na sebe hrozné tričko — veľmi kreatívny a interesantný spôsob ako oživiť svoj outfit.

Práve v týchto mesiacoch, kedy sa začína postupne otepľovať podnebie je šatka spolu s takým kardigánom (napríklad sivým) skvelou voľbou. Môžete sa prejsť po meste s priateľom alebo priateľkami alebo ísť nakupovať, môžete sa takto obliecť aj do práce… jediné nevhodné miesto pre čiapku je asi nočný klub — pri tanci by to nebolo veľmi pohodlné.

Prvý spôsob ako čo najštýlovejšie obmotať šatku okolo vášho krku je obmotať ju takmer celú a nechať obidva konce visieť.

Druhým spôsobom je zviazať konce satky a obtočiť šatku okolo krku. Bude veľmi bohatá a práve vtedy vám zakryje väčšinu hrudníka.

Tiež ale môžete konce šatky spojiť bez viazania a zasunúť ich popod krk.

Tretím a veľmi rafinovaným spôsobom je šatku použiť ako vrchnú asť oblečenia a to tak, že sa ňou zakryjete a obopnete si pás tenkým opaskom.

Šatku ale nemusíte zakaždým obopnúť opaskom. Bez neho je tento outfit voľnejší a rovnako trendový.

Nezabúdajte na doplnky a správnu veľkosť kabelky. Tiež sa nebojte kombinovať rôzne odtiene farieb.

Zdroj: boreddaddy.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Včely sú oveľa dôležitejšie, ako sme si mysleli. Neveríte? Presvedčte sa...

Na svete nie je veľa ľudí, ktorí by mali obzvlášť radi včely. Vieme, že sú užitočné a dávajú nám vzácny med, ale na druhej strane nás vedia pichnúť a to už také príjemné nie je. Ale to neznamená, že by sme ich mali zabíjať alebo nejako ináč ohrozovať. Takéto chovanie by mohlo mať negatívne následky nielen na naše zdravie a celý ekosystém, ale aj ekonomiku. Vo videu YouTube účtu Kurz Gesagt – In A Nutshell máme možnosť vidieť, aké dôležité sú tieto malé a usilovné stvorenia. Priznám sa, že niektoré informácie z tohto videa sú jednoducho fascinujúce. Tak napríklad, vedeli ste, že ak by nebolo včiel, väčšina rastlín by jednoducho vyhynula, pretože by ich nemal kto opeľovať? Náhrada za ne by ročne stála 260 miliárd dolárov. Za posledné desaťročia sa však populácia včiel radikálne znížila. Ak vás táto problematika zaujíma, navštívte stránky Agricultural Research Service, kde sa dozviete oveľa viac. Na začiatok postačí aj toto video. Zdroj: elitedaily.com