3 spôsoby ako nosiť šatku

0

V prvom rade si musíte kúpiť veľkú, dlhú, teplú šatku z hrubšej látky. Takáto šatka, či šál vám zakryje aj polovicu hornej časti tela, čo je — ak máte na sebe hrozné tričko — veľmi kreatívny a interesantný spôsob ako oživiť svoj outfit.

Práve v týchto mesiacoch, kedy sa začína postupne otepľovať podnebie je šatka spolu s takým kardigánom (napríklad sivým) skvelou voľbou. Môžete sa prejsť po meste s priateľom alebo priateľkami alebo ísť nakupovať, môžete sa takto obliecť aj do práce… jediné nevhodné miesto pre čiapku je asi nočný klub — pri tanci by to nebolo veľmi pohodlné.

Prvý spôsob ako čo najštýlovejšie obmotať šatku okolo vášho krku je obmotať ju takmer celú a nechať obidva konce visieť.

Druhým spôsobom je zviazať konce satky a obtočiť šatku okolo krku. Bude veľmi bohatá a práve vtedy vám zakryje väčšinu hrudníka.

Tiež ale môžete konce šatky spojiť bez viazania a zasunúť ich popod krk.

Tretím a veľmi rafinovaným spôsobom je šatku použiť ako vrchnú asť oblečenia a to tak, že sa ňou zakryjete a obopnete si pás tenkým opaskom.

Šatku ale nemusíte zakaždým obopnúť opaskom. Bez neho je tento outfit voľnejší a rovnako trendový.

Nezabúdajte na doplnky a správnu veľkosť kabelky. Tiež sa nebojte kombinovať rôzne odtiene farieb.

Zdroj: boreddaddy.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Ak ste doposiaľ nechceli spoznať Budapešť, po tomto videu svoj názor určite zmeníte

Budapešť je najväčšie mesto Maďarska a zároveň jeho hlavným mestom. Je to jedno z najkrajších miest Európy s históriou, ktorá siaha ďaleko pred vznik nášho letopočtu. Toto časozberné video, ktoré vytvoril moskovský fotograf Sergey Tatarinov, vás zavedie na tie najvýznamnejšie miesta tohto mestá a ukáže vám ho ako nikdy predtým. Aj vďaka nemu zistíte, prečo ho magazín Forbes označil za siedme najidylickejšie miesto pre život. Zdroj: kuriositas.com