30 filmov, ktoré vás v roku 2017 dvihnú zo stoličiek

0

Rok 2016 bol pre filmový priemysel celkom úspešný. Veď trháky ako Deadpool, Captain America: Civil War, alebo Batman v Superman: Dawn of Justice pritiahli do kín veľa ľudí. No to, čo si pre nás filmoví producenti pripravili v roku 2017 môže byť ešte lepšie.

Aby ste mali predstavu o tom, na čo všetko sa môžete tešiť, YouTuber Looper zostavil 19-minútovú kompiláciu s ukážkami z 30 filmov, ktoré by tento rok mali napĺňať kinosály.

V zozname sa objavia filmy ako Logan, Beauty and the Beast, Ghost in the Shell, Wonder Woman, Spider-Man: Homecoming, Bladerunner, od ktorých sa predpokladá, že sa stanú hitmi roka.

Na ktorý sa tešíte najviac vy?

Zdroj: youtube.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Scenár na pripravované pokračovanie Gladiátora je viac ako smiešny, teda ak je pravý...

Je to už 17 rokov kedy sa v kinách objavil film, ktorý zmenil vnímanie histórie asi tak, ako žiadny iný film. Film Gladiátor v hlavnej úlohe s Russellom Crowom získal 36 rôznych filmových ocenení vrátane ceny filmovej akadémie (Oscar), Zlatý glóbus a tiež BAFTAS. Podľa denníka New York Times, vďaka tomuto filmu sa ľudia v USA znovu začali zaujímať o dejiny starovekého Ríma. Film rozpráva príbeh muža menom Maximus Decimus Meridius, ktorého po vyvraždení rodiny predajú do otroctva, aby sa z neho stal gladiátor. Jeho cieľom je však pomstiť smrť svojej rodiny, za ktorú viní muža menom Commodus, hrá ho Joaquin Phoenix. Film sa končí úspechom Maxima, no tu zároveň aj umiera. To je moment, kde sme príbeh ukončili v pôvodnom príbehu. No ako sa zdá, niektorí nadšenci z Hollywoodu by chceli tento príbeh oživiť, a to voľným pokračovaním tejto filmovej legendy. Myšlienka sa zrodila ešte v roku 2001, kedy Crowe začal študovať rímske dejiny, aby sa mohol naplno venovať príprave Gladiátora č. 2. Následne v roku 2006 požiadal Crowe spolu s režisérom Scottom austrálskeho scenáristu Nicka Cavea, aby napísal scenár pre pokračovanie filmu. Trvalo to celé 3 roky, kým sa jeho predstava zverejnila. Podľa nej by sa nový film mal začínať s Maximom v záhrobí, kde by mu bola ponúknutá šanca byť znovu s rodinou, ale len ak sľúbi, že bude na Zemi ochraňovať kresťanov. Medzitým Maximus zistí, že jeho syn stále žije a je veľmi nábožensky založený. Jeho syn ho presvedčí, aby zradil bohov a vyhlásil proti nim vojnu. Následne sa mu ujde nesmrteľný život až sa dostávame do kolotoča nadpozemských bojov, ktoré nás prevedú dokonca aj II. svetovou vojnou a útokom na Pentagon. Keď si tento scenár prečítal Rusell Crow, údajne ho odmietol so slovami: „Nepáči sa mi to, kamoš“. Gladiator 2 by Nick Cave by quinntessential on Scribd Zdroj: theguardian.com