30 filmov, ktoré vás v roku 2017 dvihnú zo stoličiek

0

Rok 2016 bol pre filmový priemysel celkom úspešný. Veď trháky ako Deadpool, Captain America: Civil War, alebo Batman v Superman: Dawn of Justice pritiahli do kín veľa ľudí. No to, čo si pre nás filmoví producenti pripravili v roku 2017 môže byť ešte lepšie.

Aby ste mali predstavu o tom, na čo všetko sa môžete tešiť, YouTuber Looper zostavil 19-minútovú kompiláciu s ukážkami z 30 filmov, ktoré by tento rok mali napĺňať kinosály.

V zozname sa objavia filmy ako Logan, Beauty and the Beast, Ghost in the Shell, Wonder Woman, Spider-Man: Homecoming, Bladerunner, od ktorých sa predpokladá, že sa stanú hitmi roka.

Na ktorý sa tešíte najviac vy?

Zdroj: youtube.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Ako kúriť a zároveň aj šetriť?

Aj vy sa pýtate na otázku ako kúriť a zároveň šetriť? Možno sa vám zdá, že kúriť a popritom šetriť je nemožné. My vás skúsime presvedčiť o tom, že sa to dá. Odpovede na všetko vám dá Wolf, ktorý môže aj pre vás navrhnúť komplexné riešenie vykurovania. Šetrné vykurovanie vám ušetrí mesačne niekoľko stoviek eur. Nebolo by vám týchto peňazí ľúto? Skúste staviť na kvalitné sálavé vykurovanie. Zabezpečte pre svoju domácnosť rovnomerné vykurovanie pomocou trubiek Gabotherm. Tepelné čerpadlo je tiež dobrou voľbou Ďalším výborným typom vykurovania je tepelné čerpadlo. Prečo si mnohé domácnosti volia vykurovanie pomocou tepelného čerpadla? Práve preto, že okrem šetrného kúrenia prináša aj ohrev vody. Vedeli ste o tom, že tepelné čerpadlá od Wolf dokážu získať zdarma až 80% energie? Veľká výhoda, kvôli ktorej je práve tepelné čerpadlo uprednostňované pred iným typom vykurovania. Celú potrebu tepla dokáže pokryť bez pomoci prídavného zdroja, pričom na kúrenie využíva obnoviteľné zdroje. Chcete sa o tepelnom čerpadle dozvedieť viac? Navštívte web spoločnosti Wolf a šetrite si peniaze na účte. Takýto typ vykurovania je čoraz populárnejší. Výborný plynový kondenzačný kotol Priestorovo šetrný kondenzačný kotol vám môže zabezpečiť kvalitné vykurovanie domácnosti. Práve model CGB- 2 vám vie zabezpečiť to, čo požadujete. Úsporné vykurovanie kondenzačným kotlom sa vám určite odzrkadlí na faktúrach. Šetrite čo najviac ako sa dá. Má dlhšie doby horenia a zároveň vám vie zaručiť menej štartov horáka. Zapojte do služby práve kondenzačný kotol, ktorý je  považovaný za jeden z najľahších kotlov. Ak chcete kúriť a zároveň šetriť, mali by ste sa obrátiť na Wolf. Časom uvidíte, že rozhodnutie, ktoré ste spravili, bolo správne. Zdroj: PR