4 TOP vychytávky, ktoré v kuchyni oceníte

0

Každá gazdinka túži mať moderné zariadenie kuchyne, pričom práve dizajn by nemal zohrávať až takú dôležitú úlohu ako funkčnosť jednotlivých súčasti kuchyne. Ak chcete mať moderne zariadenú kuchyňu, kúpte si tieto vychytávky.

1. Ľanové vrecúška na bylinky

Ak rady dochucujete jedlo usušenými bylinkami, respektíve si radi robievate čerstvý bylinkový čaj, oceníte vrecúška z ľanu, ktoré vám pomôžu uskladňovať vaše obľúbené bylinky. Bylinky tak ochránite pred vlhkosťou, ktorej je v kuchyni viac než dosť. Tieto ľanové vrecúška skvele zapasujú k štýlovej dlažbe v imitácii dreva.

2. Sklenené poháriky na koreniny

Ak chcete mať prehľad v koreninách, kúpte si menšie sklenené poháriky, do ktorých ich budete dávať. Ak máte radi olivy alebo kapary, z pohára odstráňte pôvodnú nálepku, kúpte si lepky a napíšte si na ne, čo bude v ktorom pohári umiestnené. Poprípade si kúpte farby na sklo a napíšte názov koreniny na pohárik.

3. Ponorný mixér

Máte radi smoothie alebo krémové polievky? Ak áno, tak tým pádom by vám vo vašej kuchyni nemal chýbať ponorný mixér s minimálne dvoma nadstavcami. Odporúčame vám ponorným mixérom robiť ovocné a zeleninové smoothies. Vynikajúca je aj špenátová a brokolicová polievka. Dávajte si ale pozor, aby sa voda nedostala do častí, kde ide elektrika. Dávajte pozor aj na to, aby vám obsah v nádobe neprskal na obklad a na dlažbu v kuchyni. To by bola veľká spúšť!

4. Kuchynský drôtený program

Kuchynský drôtený program poskytuje priestor a zároveň vám vynikajúco uskladní aj to najháklivejšie ovocie, či zeleninu. Ak chcete mať prehľad v tom, čo kde máte uskladnené, tak v tom prípade by vám v kuchyni nemal chýbať práve spomínaný kuchynský drôtený program.

Ešte zopár rád na záver. Ak nechcete mať fľakatý drez, odporúčame vám na jeho čistenie používať kôrku z citróna. Ak nechcete mať v škárach v blízkosti drezu pleseň, po každom umývaní riadu tento priestor do sucha vytrite. Tieto štyri vychytávky si ale zabezpečte čo najskôr.

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Comments are closed.