5 dôvodov, prečo používať ochrannú fóliu pre mobilný telefón

0

Ochranné fólie pre mobilné telefóny sú čoraz rozšírenejšie. Podľa špecializovaného obchodu ochranne-folie.sk je to priamo úmerné tomu, že mobilné telefóny sú čoraz hodnotnejšie. Navyše vždy je podľa nich lepšie zaplatiť teraz pár eur za ochrannú fóliu, ako neskôr niekoľko násobne viac za výmenu krytu alebo displeja. Opýtali sme sa aj na to, prečo nám odporúčajú používať  ochranné fólie, ktoré na svojej stránke majú v ponuke. Dôvodov sme sa dozvedeli hneď niekoľko.

1. Chráni pred škrabancami

Hlavným dôvodom má byť, že fólia dokáže pomerne spoľahlivo ochrániť pred nechceným poškriabaním. Určite to poznáte, pár krát dáte omylom mobil do vrecka spolu so zväzkom kľúčov a postupne pribúdajú škrabance. Časy, kedy si za pár eur vymeníte kryt sú už dávno preč. Dnes je kryt drahý a vymenia vám ho len v špecializovanom obchode. Na ochranný kryt na displeji môžete zrejme zabudnúť, dnes už je displej často krát priamo súčasťou zovňajška telefónu a tak pri poškodení je potrebné ho vymeniť rovno celý.

2. Antistatický povrch

Vďaka antistatickému povrchu nebude ochranná fólia na seba zberať prach a to ani pri jej aplikácii a ani pri jej používaní. Práve naopak, vďaka antistatickému povrchu bude prach a menšie nečistoty fólia odpudzovať. Toto majú všetky ochranné fólie pre mobilné telefóny výrobcu Savvies, ktoré má predajca vo svojej ponuke.

3. Tenké a priehľadné prevedenie

Ochranné fólie nemeckého výrobcu Savvies, ktoré nájdete v ponuke na ochranne-folie.sk, sú kryštálovo priehľadné. Ich tenké prevedenie je zárukou, že pri používaní smartfónu vás nijak neobmedzujú. Ostrosť a sýtosť farieb vášho zariadenia je pritom maximálne zachovaná.

4. Silikónová lepiaca vrstva

Silikónová lepiaca vrstva spolu s presne laserovo rezanými fóliami nemeckého výrobcu sú zárukou dokonalej priľnavosti. Vďaka tomu je ich aplikovanie jednoduchšie a maximálne sa predlžuje doba, počas ktorej bude fólia držať. Pritom po jej odlepení neostanú na vašom mobilnom telefóne žiadne nechce zvyšky lepidla. Táto vrstva je pritom tak tenká, že všetka sa odstráni spolu s fóliou, ak sa ju rozhodnete odlepiť.

ochranne_folie

5. Prevedenie aj na zdanú stranu telefónu

Na stránkach špecializovaného predajcu ochranne-folie.sk nájdete ochranné fólie pre mobilné telefóny na stovky smartfónov. Mnohé ochranné fólie sú pritom prevedením nielen na prednú, ale aj na zadnú stranu telefónu. Vďaka tomu je váš mobilný telefón maximálne chránený, pritom cena ochranných fólii sa pohybuje v nižších jednotkách eur.

PR

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj