5 spôsobov, ktoré podľa mužov vylepšia sexuálnu výkonnosť a podporia zdravie

1

Bojíte sa, že váš partner sa s vami v posteli nudí? Alebo, že si už sex neužíva tak, ako predtým, keď bolo vo vašom vzťahu všetko nové a vzrušujúce? Ak áno, uisťujeme vás, že sa nemáte čoho báť. Vzťahy sú komplikované, hlavne tie dlhšie, kedy sa už dokonale poznáte. Takéto pocity sú normálne, a ak vám niekto povedal, že s tým  nič neurobíte, mýli sa. Zlepšenie sexuálneho života a naplnenie vzťahu vyžaduje spoluprácu oboch partnerov. Vzťahy vyžadujú spoluprácu a trpezlivosť. Je taktiež normálne, keď váhate pri skúšaní celkom nových vecí. Ak pociťujete zmätok, tieto rady vám pomôžu. Prečítajte si o 5 spôsoboch, ktoré vám pomôžu naštartovať váš sexuálny život.

Prečo je dôležité, aby bol sexuálny život stále vzrušujúci?

Sex je vo vzťahu veľmi dôležitý. Udržiava zdravý vzťah, ale aj zdravie samotné. Je známe, že sex zlepšuje spánok a posilňuje imunitu, znižuje riziko hypertenzie, prináša úľavu od bolesti, atď. Udržanie zdravého sexuálneho života je dôležité pre obe pohlavia, pretože nezdravý sex spôsobuje veľa problémov. Jedným z problémov je predčasná ejakulácia. Nezdravý sexuálny život vyvoláva depresiu a úzkosť. Tieto pocity sú najbežnejšou príčinou predčasnej ejakulácie!

5 TIPOV, KTORÉ MÔŽETE VYUŽIŤ PRI ZLEPŠENÍ SEXUÁLNEHO ŽIVOTA

NEDOVOĽTE, ABY SA SEX STAL RUTINOU

Posledná vec na svete, ktorú by ste chceli, je rutinný sex. Nie je dobré ani pre vás, ani pre vášho partnera. Keď sa sex stane rutinou, prestane byť vzrušujúci. Nebojte sa povedať nie. Ak ste unavení a  nechcete mať sex, nebudete schopní užívať si spoločnú chvílu a partner si to určite všimne.

Ak si úžívate sex väčšinou neskoro v noci, skúste prejsť na ranný sex. Nebojte sa zmeny, po rannom sexe sa budete cítiť svieži a plní energie. Sex je perfektným začiatkom dňa. Vytvorte ráno priestor na sex a počas krátkej doby si obaja všimnete pozitívne zmeny nálad.

NEBOJTE SA NOVÝCH VECÍ

Misionárska poloha vás po čase začne nudiť. Je mnoho iných polôh, ktoré vám trošku okorenia seuxálny život. Skúšanie nových vecí vám možno prinesie nový obľúbený spôsob sexu, ktorý vám bude prinášať veľké potešenie.

NEPRESKOČTE PREDOHRU

Väčšinu mužov nezaujíma predohra, no faktom je, že predohra je rovnako dôležitá ako sex. Predohra prináša do vzťahu uspokojenie, no taktiež je to možnosť spojiť sa s partnerom v dokonalej intimite. Je dôležité vedieť, čomu dáva váš partner v sexe prednosť, a je dôležité aj to, čo nemá rád!

ROZPRÁVAJTE SA

Jediný spôsob ako zistíte, čo váš partner má a nemá rád, je rozhovor. Nehanbite sa za svoje túžby. Ak predstierate orgazmus, niečo nie je v poriadku. Vo vzťahu musíte byť otvorení, úprimní a trpezliví. Rozprávajte sa o sexe, možno budete milo prekvapení z vecí, po ktorých váš partner túži.

VYSKÚŠAJTE SEXUÁLNE HRAČKY

Na používaní rozličných sexuálnych hračiek nie je nič zlé. Verte alebo nie, existujú výskumy z univerzity Indiana, ktoré odhalili, že viac ako polovica žien z univerzity použila niekedy vibrátor. Odhalili však aj zvýšenie sexuálneho apetítu a počtu orgazmov v živote partnerov od spoločného použitia sexuálnej hračky.

ZÁVER

Na vzťahoch treba pracovať, a to isté platí pri sexe. Určite chcete, aby bol váš sexuálny život vzrušujúci a naplňujúci, nie nudný a problematický. Na začiatku sme uviedli predčasnú ejakuláciu ako výsledok nezdravého sexuálneho života. No nemusíte sa báť, tento problém sa dá liečiť rôznymi spôsobmi. Rozprávajte sa so svojim partnerom o všetkých vašich túžbach, začnite skúšať nové veci a nové vzrušujúce polohy. Toto sú rady, ktoré vám vylepšia sexuálny život v krátkom čase.

BIO AUTORA

David Gomes získal svoj profesionálny titul na inštitúte technológie v Kalifornii. Teraz žije v Oaklande a rád trávi svoj čas písaním o rôznych témach, ako napríklad zdravie, chudnutie, krása a starostlivosť o pleť. Tieto články píše pre blogy a on-line verejné stránky. Taktiež má rád najnovšie technológie a zariadenia. Môžete sa s nim spojiť cez Google+ alebo Twitter.

Zdroj: medicaldaily.com

Share.

O autorovi

Jeden komentár

  1. Pingback: Sex môže byť kľúčom ku šťastiu: maznanie a zamilovanosť zvyšujú pohodu partnerov

Komentuj