7 znakov, že je už po

0

Ste síce vo vzťahu, ale je to ako na hojdačke, raz hore, raz dole. Má tento váš vzťah budúcnosť? Alebo je už koniec a to, že ste spolu, je len z obyčajnej zotrvačnosti a z lenivosti niečo riešiť. Ponúkame vám pár príznakov, ktoré vám otvoria oči a upevnia vo vás to, o čom poslednú dobu rozmýšľate.

Môžete sa spoľahnúť len na seba

Je jednoduchšie objednať si taxi na letisko, než o to poprosiť? On je viditeľne podráždený, keď ho o niečo také chcete požiadať, už nehovoríme o tom, aby vyzdvihol nejaký váš balíček, alebo oblečenie. Nechcete sa hádať, a tak radšej doriešite každodenné problémy úplne sama. Keď absentuje to, že v minulosti by vám najradšej nadšene splnil každé vaše želanie, tu už chýba základná zložka vzťahu, láska a obeta.

Nechce tráviť čas s vami

On sa vám vyhýba. Najprv ste si mysleli, že má veľa práce, ale skutočnosť je taká, že si rieši svoj program a vy tiež. Až bývate v spoločnej domácnosti, tak už neriešite spoločný program, ale on vám len oznámi čo sa bude diať.

Nemáte spoločné plány

Milujúci pár má túžbu vytvoriť spoločné plány. Partneri v zdravom vzťahu majú vždy spoločné ciele. Neochota robiť plány, diskutovať o problémoch, nezáujem o svojich záležitostiach rozprávať – je jedným z najdôležitejších signálov, že treba niečo riešiť!

Nechce sex

Ak sa vyhýba intimite, takmer vždy to znamená len jednu vec. Ak nechce sex len po nejakú dobu, tak možno je unavený z práce, možno nejaká choroba, ale ak ho odmieta nejaký čas a ani sa to nesnaží nejako vysvetľovať, dalo by sa povedať, že s ním zbytočne márnite čas.

Neustále kritizuje

On robí chyby, možno má aj inú známosť, ale vás bude kritizovať za všetko, za varenie, upratovanie, za váš výkon, aby vy ste mali pocit, že ste úplne nemožná. A to, že sa rozídete, bude len vaša vina. Pozor na to, nedajte sa skritizovať úplne.

Nestará sa o vás

Má toho strašne veľa a nestíha. To je jeho výhovorka. Ale povedzme si úprimne, ak niekto chce, čas a silu si nájde.

Nezostávate vo vzťahu, ktorý vás nenapĺňa, lebo hneď za rohom stojí druhý chlap, ktorý vás bude obdivovať, láskať, utešovať a predovšetkým milovať.

Zdroj: mihalima

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Prečo majú ženy „svoje dni“?

Menštruácia je so ženou od jej puberty až po obdobie menopauzy. Každý mesiac ten istý proces, častokrát aj tie isté problémy alebo dokonca aj bolesti. Prečo je to vlastne tak? Ak aj vy ste v čase, keď sa to učilo na hodinách biológie boli doma na maródke, potom ste na správnom mieste, aby ste sa to dozvedeli. Človek je v skutočnosti príkladom len neveľkého počtu cicavcov, ktorí tento pravidelný cyklus majú. U človeka je navyše ešte aj častejšie ako u iných, aj keď pri nej ide v podstate o výraznú stratu životne dôležitých látok. Pozrite si nasledujúce video a naučte sa viac o tom, prečo vaša partnerka, manželka, sestra, resp. každá žena musí tento proces mesiac čo mesiac podstupovať. Zdroj: youtube.com