7 znakov, že je už po

0

Ste síce vo vzťahu, ale je to ako na hojdačke, raz hore, raz dole. Má tento váš vzťah budúcnosť? Alebo je už koniec a to, že ste spolu, je len z obyčajnej zotrvačnosti a z lenivosti niečo riešiť. Ponúkame vám pár príznakov, ktoré vám otvoria oči a upevnia vo vás to, o čom poslednú dobu rozmýšľate.

Môžete sa spoľahnúť len na seba

Je jednoduchšie objednať si taxi na letisko, než o to poprosiť? On je viditeľne podráždený, keď ho o niečo také chcete požiadať, už nehovoríme o tom, aby vyzdvihol nejaký váš balíček, alebo oblečenie. Nechcete sa hádať, a tak radšej doriešite každodenné problémy úplne sama. Keď absentuje to, že v minulosti by vám najradšej nadšene splnil každé vaše želanie, tu už chýba základná zložka vzťahu, láska a obeta.

Nechce tráviť čas s vami

On sa vám vyhýba. Najprv ste si mysleli, že má veľa práce, ale skutočnosť je taká, že si rieši svoj program a vy tiež. Až bývate v spoločnej domácnosti, tak už neriešite spoločný program, ale on vám len oznámi čo sa bude diať.

Nemáte spoločné plány

Milujúci pár má túžbu vytvoriť spoločné plány. Partneri v zdravom vzťahu majú vždy spoločné ciele. Neochota robiť plány, diskutovať o problémoch, nezáujem o svojich záležitostiach rozprávať – je jedným z najdôležitejších signálov, že treba niečo riešiť!

Nechce sex

Ak sa vyhýba intimite, takmer vždy to znamená len jednu vec. Ak nechce sex len po nejakú dobu, tak možno je unavený z práce, možno nejaká choroba, ale ak ho odmieta nejaký čas a ani sa to nesnaží nejako vysvetľovať, dalo by sa povedať, že s ním zbytočne márnite čas.

Neustále kritizuje

On robí chyby, možno má aj inú známosť, ale vás bude kritizovať za všetko, za varenie, upratovanie, za váš výkon, aby vy ste mali pocit, že ste úplne nemožná. A to, že sa rozídete, bude len vaša vina. Pozor na to, nedajte sa skritizovať úplne.

Nestará sa o vás

Má toho strašne veľa a nestíha. To je jeho výhovorka. Ale povedzme si úprimne, ak niekto chce, čas a silu si nájde.

Nezostávate vo vzťahu, ktorý vás nenapĺňa, lebo hneď za rohom stojí druhý chlap, ktorý vás bude obdivovať, láskať, utešovať a predovšetkým milovať.

Zdroj: mihalima

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Francúzsku národnú knižnicu znovu otvorili po desaťročí renovácií a vyzerá naozaj úžasne

Za 10 rokov sa toho dá veľa stihnúť a výsledok dobre odvedenej práce majú možnosť teraz vidieť nielen návštevníci národnej knižnice Francúzska. S úlohou oživiť upadajúci komplex knižnice nachádzajúci sa na Rue de Richelieu v Paríži poverili dvojicu architektov Bruno Gaudin a Virginie Brégal. Súčasťou renovácii boli priestory určené nielen na úschovu vzácnych kníh a dokumentov, ale aj miestnosti s historickými medailami, mincami, mapami a tiež priestory pre prezentáciu pohybového umenia. Chátrajúca budova, ktorú v roku 2000 označili za nevhodnú začali rekonštruovať v roku 2011. Prvá fáza sa práve skončila. Počas prípravných fáz bolo nutné spracovať architektonický zámer, ktorý odráža historické základy budovy a snaží sa ich skĺbiť s novými modernými prvkami ako napr. výťah a pod. Za cenu 78,2 milióna eur (len za 1 fázu rekonštrukcie) sa architektom podarilo tiež odstrániť rokmi vytvorené prekážky ako napr. schodištia, obchody, či dlhé a otvorené chodby. Osobitnou úlohou bolo upraviť interiér týchto priestorov, kde samotná renovácia veľkej čitárne (Salle Labrouste) stála 5,4 milióna eur. Aj keď dokončenie druhej fázy rekonštrukčných prác je naplánované na rok 2020, už dnes sa návštevníci môžu tešiť vynoveným priestorom, ktoré spájajú historickú tradíciu s modernou dobou 21. storočia. Pocit z čítania v takýchto priestoroch sa dá asi len ťažko opísať. Zdroj: mymodernmet.com