Ak ste doposiaľ netúžili navštíviť „Večné mesto – Rím“, po tomto videu sa to zmení

1

Zachytiť pravého ducha veľkomesta je veľmi ťažké. Obzvlášť ak sa jedná o mesto takých rozmerov akým je hlavné mesto talianska Rím.

Filmár Alex Soloviev sa na toto mesto pozrel z iného pohľadu ako sme zvyknutí. Okrem pohľadu na veľkolepé pamiatky a slávnu architektúru nám ponúka aj pohľad na úplne bežných ľudí na ulici, turistov kochajúcich sa spomínaným pamiatkam, či obyčajného predavača v novinovom stánku.

Ak máte záujem o pohľad na mesto a jeho krásy, potom si toto video nepúšťajte. Ak však chcete vidieť skutočnú tvár večného mesta s jeho ľuďmi a pocitmi, ktoré každý deň prežívajú, potom by ste o toto video nemali prísť.

Zdroj: vimeo.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Mohlo by ťa zaujímať

Na prehliadke Titanicu II – identická replika legendárnej lode sa vydá na plavbu už v 2018

Austrálsky biznismen Clive Palmer má naozaj nezvyčajný sen. Od roku 2012 vytrvalo pracuje na myšlienke postaviť identickú repliku legendárnej lode Titanic. Dnes, 106 rokov po neslávne-slávnej nehode, má Titanic II určenú trasu svojej veľkej plavby. Prvá jazda je naplánovaná z mesta Jiangsu v Južnej Číne do Dubaja. „Nový Titanic bude mať samozrejme moderné metódy evakuácie, satelitnú kontrolu, digitálnu navigáciu a ostatné výdobytky modernej doby, o ktorých sa predpokladá, že loď 21. storočia bude mať,“ uisťuje všetkých pochybovačov James McDonald, marketingový riaditeľ spoločnosti Blue Star Line. Dnes vám ponúkame takúto virtuálnu exkurziu po jednotlivých častiach novej lode Titanic II. Veľké schodištie Kaviareň Parisien Fajčiareň pre pánov Bazén Telekomunikačná stanica Kajuta prvej triedy Jedáleň prvej triedy Kajuty druhej triedy Turecké kúpele Most Jedáleň pre pasažierov tretej triedy Titanic I Titanic II Zdroj: boredpanda.com