Ako posadnutosť smartfónmi ničí náš milostný život

0

Každý vzťah sa vyvíja a prechádza mnohými etapami. Raz je všetko skvelé, všetci sú šťastní, pretože to ide ako po masle, no potom hneď zas prídu dni, kedy sa vám nič nechce a najradšej by ste sa pred všetkými zatvorili do svojej vlastnej izby a nevychádzali, len aby ste nemuseli byť v kontakte so svojím partnerom či partnerkou.

Otázka však znie, kam to všetko smeruje? Je totižto zrejmé, že čím sme si bližšie v kontakte prostredníctvom elektronických zariadení, ako napr. telefóny, smartfóny, Skype a pod., tým sa čoraz viac od seba vzďaľujeme ľudsky a naše životy sa menia na spolužitie dvoch ľudí spojených virtuálnym vzťahom.

Krátke video s názvom „Disconnected“ zobrazuje bežný pár mladých ľudí, ktorí sú náhle stratení, pretože majú na noc ostať bez Internetu.

Keď ste zrazu „odpojený“ a nemôžete sa pozerať na tvár milovanej osoby na Twitteri, sú vaše city k nej iné, ako boli niekedy, keď ste sa jej na prvom rande pozerali priamo do očí?

Zdroj: elitedaily.com

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj