Ako posadnutosť smartfónmi ničí náš milostný život

0

Každý vzťah sa vyvíja a prechádza mnohými etapami. Raz je všetko skvelé, všetci sú šťastní, pretože to ide ako po masle, no potom hneď zas prídu dni, kedy sa vám nič nechce a najradšej by ste sa pred všetkými zatvorili do svojej vlastnej izby a nevychádzali, len aby ste nemuseli byť v kontakte so svojím partnerom či partnerkou.

Otázka však znie, kam to všetko smeruje? Je totižto zrejmé, že čím sme si bližšie v kontakte prostredníctvom elektronických zariadení, ako napr. telefóny, smartfóny, Skype a pod., tým sa čoraz viac od seba vzďaľujeme ľudsky a naše životy sa menia na spolužitie dvoch ľudí spojených virtuálnym vzťahom.

Krátke video s názvom „Disconnected“ zobrazuje bežný pár mladých ľudí, ktorí sú náhle stratení, pretože majú na noc ostať bez Internetu.

Keď ste zrazu „odpojený“ a nemôžete sa pozerať na tvár milovanej osoby na Twitteri, sú vaše city k nej iné, ako boli niekedy, keď ste sa jej na prvom rande pozerali priamo do očí?

Zdroj: elitedaily.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

V Mexiku majú ružové more a nie je to výsledok priemyselnej katastrofy

Akú farbu ma za normálnych okolností lagúna? Pokiaľ viem, mala by vyť modrá. Nie však v tomto prípade jednej rybárskej dediny (Las Coloradas) nachádzajúcej sa na východnom pobreží Yucatánskeho polostrova v Mexiku. Táto časť veľkého chráneného územia Ría Lagartos Biosphere Reserve je známa práve pre svoju netradične ružovú farbu vody a biele brehy, ktoré ju lemujú. Nie je prekvapením, že táto oblasť sa stala veľmi atraktívnou a mnohými turistami vyhľadávanou. Tajomstvo tohto ružového zafarbenia má svoj pôvod jednak v červenom planktóne a tiež vo vysokom obsahu Žiabronôžiek soľných, ktoré v tejto vode žijú. Voda sa jednoducho zafarbuje od farby tiel týchto morských živočíchov. Mesto Las Coloradas bolo v minulosti mestom, kde sa ťažila soľ, čo vysvetľuje celkový výraz pobrežia. Nasledujúce fotografie dokazujú, že toto miesto je viac než len zaujímavé, čo poviete? http://api.ning.com/files/QxYtRtTklVqi4wWNb-05OHWMDcyq3vh5z3XTPyUeP2jca8NKsPR2NCDql-1-K5OG6UCf*wdsUXZ6guZ3z4ZRBK-5WQoHa3AE/lascoloradaspinklagoon1.jpg http://api.ning.com/files/Jv0uXyhCIIPNje7olnpzcMu-0gC1Xoe08X031UhEpLdF4sbY1jQ41BgKUzYTlOJ*Ufj7ofPMdaTO-HkbAanL8oHFADeck40N/lascoloradaspinklagoon8.jpg http://api.ning.com/files/QxYtRtTklVqRTefjwMlM8oVtphleFwZAJgBIJ2di2H0zmhVjHZUNOjso9SZthE4Yuj5jECQWiTHK6-UksO*qOxFA0oTLPnA3/fabio_c_rodrigues.jpg http://api.ning.com/files/QxYtRtTklVqBhAap41ScSkjNQDv7qmBdD1Z1LFFhwVOH2xm*NMkVyA8f8hZcq0rmzjVQkqbbsRfNiKNCuA5Zq*B91YkTu5iI/lascoloradaspinklagoon4.jpg http://api.ning.com/files/QxYtRtTklVpStyfs33b5xeEyzUC*zodNcrjqJQrQtbMXwzE2FFuw-U2tcE9bPMgPs06zVdN8yr0dL*FNHzUK3Mi7ZN4YXQjA/karenfdzb.jpg Zdroj: mymodernmet.com