Americká pošta predstavuje vianočnú ozdobu na stromček, ktorá sleduje stav doručenia vašej zásielky

0

Nikdy sa toho nenakúpi viac ako v čase pred Vianocami. Vďaka internetu a možnostiam online obchodov je čoraz ľahšie objednať si tovar priamo z pohodlia svojej obývačky, či dokonca cestou na autobusovú stanicu prostredníctvom mobilnej aplikácie nejakého predajcu. A určite ste to už zažili, že po zadaní objednávky ste sa nemohli dočkať, kým vám tovar dovezú.

Jedna z nevýhod internetových predajní je, že na tovar si niekedy musíme počkať. Nebýva to veľa, ale aj 2-3 dní kým sa uskutoční prevod peňazí môže pripadať ako večnosť. V snahe spríjemniť čakanie na svoj balíček prichádza americká doručovacia spoločnosť U.S. Postal Service s vianočnou ozdobou na stromček, ktorá je v podstate inteligentným sledovacím zariadením pre zásielky.

Zariadenie sa zafarbí na modro v momente, keď bude zásielka odoslaná, červená farba sa rozsvieti, keď vám balíček doručia a zariadenie je schopné dokonca aj zaznamenať moment, keď balík otvoríte. Vtedy sa rozsvieti na zeleno.

Jedná sa len o limitovanú záležitosť počas tohtoročných Vianoc, no ak sa to osvedčí, nie je vylúčené, že podobné zariadenie a pravdepodobne aj s nejakými vylepšeniami vydajú aj na budúce.

Zdroj: dailydot.com

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj