Americká pošta predstavuje vianočnú ozdobu na stromček, ktorá sleduje stav doručenia vašej zásielky

0

Nikdy sa toho nenakúpi viac ako v čase pred Vianocami. Vďaka internetu a možnostiam online obchodov je čoraz ľahšie objednať si tovar priamo z pohodlia svojej obývačky, či dokonca cestou na autobusovú stanicu prostredníctvom mobilnej aplikácie nejakého predajcu. A určite ste to už zažili, že po zadaní objednávky ste sa nemohli dočkať, kým vám tovar dovezú.

Jedna z nevýhod internetových predajní je, že na tovar si niekedy musíme počkať. Nebýva to veľa, ale aj 2-3 dní kým sa uskutoční prevod peňazí môže pripadať ako večnosť. V snahe spríjemniť čakanie na svoj balíček prichádza americká doručovacia spoločnosť U.S. Postal Service s vianočnou ozdobou na stromček, ktorá je v podstate inteligentným sledovacím zariadením pre zásielky.

Zariadenie sa zafarbí na modro v momente, keď bude zásielka odoslaná, červená farba sa rozsvieti, keď vám balíček doručia a zariadenie je schopné dokonca aj zaznamenať moment, keď balík otvoríte. Vtedy sa rozsvieti na zeleno.

Jedná sa len o limitovanú záležitosť počas tohtoročných Vianoc, no ak sa to osvedčí, nie je vylúčené, že podobné zariadenie a pravdepodobne aj s nejakými vylepšeniami vydajú aj na budúce.

Zdroj: dailydot.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Automobilka si objednala fotky auta za 160 tisíc a on na nich použil hračku za 40 dolárov

Keď automobilka Audi oslovila fotografa Felixa Hernandez Rodrigueza, aby pre nich vyrobil pútavé fotografie nového športového modelu Audi R8, vedel, že svojou požiadavkou prekvapí nielen predstaviteľov spoločnosti. Za účelom výroby fotografií si totižto neobjednal skutočné auto v celej svojej kráse, ale len jeho lacnú napodobeninu za zlomok skutočnej ceny. Auto, ktorého hodnota je daná na 160 000 dolárov nahradil malou hračkou za 40 dolárov. A tá najlepšia časť toho všetkého je to, že na výrobu fotografií nepoužil žiadnu fotomontáž alebo nejaké zásadné grafické manipulácie v grafickom editore. Všetko čo potreboval bolo jeho malé štúdio, hračka a trošku kuchynských ingrediencií. Výsledok však hovorí za všetko... Výsledné fotografie http://api.ning.com/files/9Hx0HZEcx7cKXkztdJ6GtAgM93LKafXfgkOBq7Bx3iioYJBX7NrWxBTmK*r6Pg-O6KcQGQhMavnXIdk03i1*u0GqQq77MYGp/FelixHernandez2.jpg Fotografie z "miesta činu" http://api.ning.com/files/9Hx0HZEcx7dMruH28EVkikCMQszG5qo-7S5IjG67FPArr0ZD4qF*pV8HRCtseTf*2joY6KknSL*5FsAnYl5RHBcDEtK4X0L4/FelixHernandezbackstage1.jpg http://api.ning.com/files/9Hx0HZEcx7dcGIdIpiQqM1dJJhXp*I*rCdSknfxgWu7J8hZn7em4nMBjdn9VgfE7i3OilKnILg8oSPL34BJ0lPLnDMU9E3U3/FelixHernandezbackstage2.jpg http://api.ning.com/files/9Hx0HZEcx7c*QriBNRzIowSxVSP4BixVa*Zq50bQ7rVJWFkXrN73ncXKp1pVs8TqJonhtIqrph31lgwW9QTF2UzDA8gW-zqa/FelixHernandezbackstage3.jpg http://api.ning.com/files/9Hx0HZEcx7eS1HLTxOHboD*B2NA5E7RsDbUyIjLaI2RC*g4wfd*fXOvB51ZS8Qn5In2rAD6TTvW6qI3zhsUQeJgj43zksDF5/FelixHernandezbackstage5.jpg Zdroj: mymodernmet.com