Americká pošta predstavuje vianočnú ozdobu na stromček, ktorá sleduje stav doručenia vašej zásielky

0

Nikdy sa toho nenakúpi viac ako v čase pred Vianocami. Vďaka internetu a možnostiam online obchodov je čoraz ľahšie objednať si tovar priamo z pohodlia svojej obývačky, či dokonca cestou na autobusovú stanicu prostredníctvom mobilnej aplikácie nejakého predajcu. A určite ste to už zažili, že po zadaní objednávky ste sa nemohli dočkať, kým vám tovar dovezú.

Jedna z nevýhod internetových predajní je, že na tovar si niekedy musíme počkať. Nebýva to veľa, ale aj 2-3 dní kým sa uskutoční prevod peňazí môže pripadať ako večnosť. V snahe spríjemniť čakanie na svoj balíček prichádza americká doručovacia spoločnosť U.S. Postal Service s vianočnou ozdobou na stromček, ktorá je v podstate inteligentným sledovacím zariadením pre zásielky.

Zariadenie sa zafarbí na modro v momente, keď bude zásielka odoslaná, červená farba sa rozsvieti, keď vám balíček doručia a zariadenie je schopné dokonca aj zaznamenať moment, keď balík otvoríte. Vtedy sa rozsvieti na zeleno.

Jedná sa len o limitovanú záležitosť počas tohtoročných Vianoc, no ak sa to osvedčí, nie je vylúčené, že podobné zariadenie a pravdepodobne aj s nejakými vylepšeniami vydajú aj na budúce.

Zdroj: dailydot.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Na tomto inteligentnom stole si uvaríte jedlo, vychladíte nápoje a dokonca nabijete telefón

Multifunkčné výrobky sa stávajú čoraz častejšie produktmi súčasnosti. Len minulý týždeň sme vám priniesli informáciu o zaujímavom zariadení, ktoré okrem sušenia bielizne ju dokáže aj samo poskladať, predtým to bol ruksak so zabudovaným elektroboardom a dnes vám predstavíme inteligentný stôl. Ide o jedinečné zariadenie spoločnosti SapienStone a štokholmskej dizajnérskej kancelárie KRAM/WEISSHAAR. SmartSlab Table je unikátny stôl schopný uvariť jedlo alebo ho prípadne len zohriať. Výnimkou nie je ani schopnosť vychladiť nápoje či dokonca nabiť mobilný telefón. Všetka táto technika sa ukrýva pod 6 milimetrov hrubým keramickým povrchom, ktorého dizajn je možné upraviť v závislosti od požiadaviek zákazníka. http://s3files.core77.com/blog/images/494640_33852_53695_I8R2PsA_w.jpg http://s3files.core77.com/blog/images/494627_33852_53695_zNw82e3Oy.jpg Zdroj: core77.com