Americká pošta predstavuje vianočnú ozdobu na stromček, ktorá sleduje stav doručenia vašej zásielky

0

Nikdy sa toho nenakúpi viac ako v čase pred Vianocami. Vďaka internetu a možnostiam online obchodov je čoraz ľahšie objednať si tovar priamo z pohodlia svojej obývačky, či dokonca cestou na autobusovú stanicu prostredníctvom mobilnej aplikácie nejakého predajcu. A určite ste to už zažili, že po zadaní objednávky ste sa nemohli dočkať, kým vám tovar dovezú.

Jedna z nevýhod internetových predajní je, že na tovar si niekedy musíme počkať. Nebýva to veľa, ale aj 2-3 dní kým sa uskutoční prevod peňazí môže pripadať ako večnosť. V snahe spríjemniť čakanie na svoj balíček prichádza americká doručovacia spoločnosť U.S. Postal Service s vianočnou ozdobou na stromček, ktorá je v podstate inteligentným sledovacím zariadením pre zásielky.

Zariadenie sa zafarbí na modro v momente, keď bude zásielka odoslaná, červená farba sa rozsvieti, keď vám balíček doručia a zariadenie je schopné dokonca aj zaznamenať moment, keď balík otvoríte. Vtedy sa rozsvieti na zeleno.

Jedná sa len o limitovanú záležitosť počas tohtoročných Vianoc, no ak sa to osvedčí, nie je vylúčené, že podobné zariadenie a pravdepodobne aj s nejakými vylepšeniami vydajú aj na budúce.

Zdroj: dailydot.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Vďaka moderným technológiám sa pobyt v tejto reštaurácií mení na nezabudnuteľnú skúsenosť

Tokijská reštaurácia Sagaya  sa vďaka tvorivému tímu teamLab a moderným technológiám premenila na miesto, z ktorého budete odchádzať nielen dobre najedení, ale aj v úžase s toho, čo ste tam videli. Exkluzívne miesto ponúka zážitok len pre 8 ľudí za jeden deň, ktorí sa môžu ponoriť do interaktívneho stravovacieho zážitku. Technológia, ktorá apeluje na všetky ľudské zmysly, dokáže pred návštevníkmi otvoriť imaginárny svet tradičnej japonskej kultúry. Na stenách a stole sa striedajú digitálne premietané obrazce. „Ako náhle sa na stôl položí tanier s jedlom, scénický svet, ktorý je v ňom ukrytý sa pred vašimi očami uvoľní a zaplní okolitý priestor. Ináč povedané, ak dostanete jedlo na tanieri s motívmi vtákov, tieto okamžite roztiahnu krídla a odletia na konáre stromu na ďalšom tanieri.“ Zdroj: mymodernmet.com