Austrálska charita vydala album s mačacími baladami

0

Austrálska charitatívna organizácia starajúca sa o blaho mačiek prišla s nápadom vydať hudobný album, ktorým chcú podporiť starostlivosť o tieto zvieratká. Na tom by možno nebolo nič zvláštne, keby tam namiesto ľudí nespievali „akože mačky“. Pomocou týchto piesní chcú naučiť ľudí ako sa správne starať o mačky.

Ročne skončí v austrálskom štáte Nový Južný Wales približne 35 000 mačiek v rôznych útulkoch a záchytných staniciach. Používanie mikročipov a značkovanie mačiek pomáha znižovať toto nepriaznivé číslo, no aj tak to nestačí. Preto sa rozhodli vydať album mačacích balád, ktorým chcú prispieť k lepšiemu „mačaciemu životu“.

Na albume je celkom 5 skladieb s poetickými názvami ako napr. Desex Me Before I Do Something Crazy, alebo Meow Meow, či dokonca za srdce chytajúci názov I Need You. Jedna pieseň je zároveň aj v špeciálnej úprave pre samotné mačky, keďže obsahuje zvuky vtákov, lesa a iné mačkami obľúbené zvuky.

Pozrite si ukážku jednej zo skladieb.

Zdroj: mentalfloss.com

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Comments are closed.