Basketbalista potrestaný po tom, čo kopol loptu do tváre fanúšičky

0

Americký basketbalista Paul George, ktorý momentálne háji farby klubu Indiana Pacers, si po zápase s tímom Chicago Bulls vyslúžil pokutu 15 tisíc amerických dolárov.

Stalo sa tak v tretej štvrtine keď George v zápale emócií kopol do lopty, ktorá pristála priamo na tvári sediacej fanúšičky domáceho tímu, čo bolo označené za technický faul a George zápas nedohral. Hráč sa ihneď ospravedlnil a fanúšičku objal.

Fanúšička nebola pri tomto incidente zranená.

George sa po zápase vyjadril, že plánoval loptu kopnunút do basketbalového stĺpu, avšak jeho futbalové schopnosti neboli na takej úrovni ako očakával.

Incitent si môžete pozrieť tu.

 Zdroj: complex.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Mrazivé počasie premenilo maják sv. Jozefa na ľadové kráľovstvo

Maják sv. Jozefa stojaci neďaleko brehu jazera Lake Michigan sa v posledných dňoch zmenil na nepoznanie. Môže za to príliv mrazivého počasia, ktoré spolu s vlhkým vzduchom doslova obalili túto stavbu do ľadu. Fotograf Joshua Nowicki sa podujal, aby tento prírodný úkaz zaznamenal. Maják postavili v roku 1859 a len nedávno prešiel rekonštrukciou za viac ako 2 milióny dolárov. V tomto prestrojení pripomína skôr ľadové kráľovstvo z rozprávky pre deti ako maják pre námorníkov. Zdroj: mymodernmet.com