Basketbalista potrestaný po tom, čo kopol loptu do tváre fanúšičky

0

Americký basketbalista Paul George, ktorý momentálne háji farby klubu Indiana Pacers, si po zápase s tímom Chicago Bulls vyslúžil pokutu 15 tisíc amerických dolárov.

Stalo sa tak v tretej štvrtine keď George v zápale emócií kopol do lopty, ktorá pristála priamo na tvári sediacej fanúšičky domáceho tímu, čo bolo označené za technický faul a George zápas nedohral. Hráč sa ihneď ospravedlnil a fanúšičku objal.

Fanúšička nebola pri tomto incidente zranená.

George sa po zápase vyjadril, že plánoval loptu kopnunút do basketbalového stĺpu, avšak jeho futbalové schopnosti neboli na takej úrovni ako očakával.

Incitent si môžete pozrieť tu.

 Zdroj: complex.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Celebrity, ktoré využili svoju popularitu na prebudenie más – Russell Brand

Väčšina z vás môže poznať Russella Branda ako komika, herca, moderátora, muža roka 2013, aktivistu či bývalého manžela speváčky Katy Perry.  Russell si v médiách vytvoril imidž šialeného človeka, ktorý si užíva svoj bohémsky život. Pred pár rokmi sa však niečo zmenilo a Russell sa teraz snaží prebudiť masy ľudí, a tak zmeniť svet. [adrotate banner="7"] Všetko sa to začalo, keď bol Russell ešte dieťa. Jeho otec ho opustil a jeho mame, ktorá sa tak stala hlavným kameňom rodiny, počas jeho detstva diagnostikovali tri rôzne typy rakoviny. Počas jeho štúdia na hereckej škole sa stal závislým na rôznych typoch drog a alkohole, čo viedlo k nútenému ukončeniu jeho štúdia. Počas ďalších rokov sa mu podarilo získať vlastnú šou v rádiu, neskôr mal aj televíznu šou na televíznej stanici MTV. Po pár škandáloch opustil obe tieto zamestnania a dostal sa do situácie, ktorá mohla mať len dva konce. Buď pôjde na liečenie, alebo sa do pár mesiacov predávkuje. http://i0.wp.com/www.dragonflyeffectnews.com/wp-content/uploads/2015/02/russell.brand_.meditation.jpg Russell sa rozhodol pre liečenie a po jeho úspešnom ukončení sa vrátil do normálneho života. Začal moderovať reality šou Big Brother, zahral si v niekoľkých filmoch ako Forgetting Sarah Marshall, Get Him to the Greek či Arthur, oženil sa so speváčkou Katy Perry a získal ocenenie muž roka 2013 (GQ Men of the Year). Počas toho sa však jeho život zmenil a uvedomil si silu pozitívneho myslenia, vedomia, zákonu príťažlivosti, meditácie či jógy. Všetko, čo sa dozvedel, sa snaží podať ďalej. Chce, aby si ľudia uvedomili to isté. Od momentu svojej sebapremeny sa snaží takmer v každom interview či vystúpení podať ľuďom informácie o premene myslenia. Vydal knihu Revolution a vytvoril svetové turné Messiah Complex, v ktorom sa snaží prebudiť ľudí. Zdroj: educateinspirechange.org, youtube.com, russellbrand.com