Basketbalista potrestaný po tom, čo kopol loptu do tváre fanúšičky

0

Americký basketbalista Paul George, ktorý momentálne háji farby klubu Indiana Pacers, si po zápase s tímom Chicago Bulls vyslúžil pokutu 15 tisíc amerických dolárov.

Stalo sa tak v tretej štvrtine keď George v zápale emócií kopol do lopty, ktorá pristála priamo na tvári sediacej fanúšičky domáceho tímu, čo bolo označené za technický faul a George zápas nedohral. Hráč sa ihneď ospravedlnil a fanúšičku objal.

Fanúšička nebola pri tomto incidente zranená.

George sa po zápase vyjadril, že plánoval loptu kopnunút do basketbalového stĺpu, avšak jeho futbalové schopnosti neboli na takej úrovni ako očakával.

Incitent si môžete pozrieť tu.

 Zdroj: complex.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

6 rád pri výbere svadobných oznámení

Výber pozvánok je jedným z dôležitých rozhodnutí, ktoré musíte urobiť niekoľko mesiacov pred svadbou. Pozrite sa na to na z druhej strany: pozvánka je skvelým východiskovým bodom pre realizáciu, víziu celej vašej svadby a recepcie. Je ideálne vybrať farbu a motív pozvánky, ktorý potom použijete na svadbe. Výber pozvánok je ťažký, lebo možnosti sú nekonečné. 1. Skonkretizujte si očakávania Je dobré sa dohodnúť a porozprávať s partnerom, čo si predstavuje on a čo vy. Ak vaša svadobná farba výzdoby je modrá, nemusíte hľadať vzory s červeným ovocím alebo žltými kvetmi. Sústreďte sa na modrú a vyberajte niečo v tejto farbe. 2. Vytvorte si užší zoznam Vyberte tak 5, ktoré sa vám páčia, môžete si z nich objednať aj vzorku. 3. Zvážte praktické aspekty Pozvánka by mala vojsť do obálky, preto buďte opatrní s vlastnými tvarmi :) Rovnako tak, pokiaľ ide o tlač: nemala by byť príliš malá, alebo presiahnutá textom. 4. Ak chcete vziať do úvahy nové trendy Ak máte veľa hostí a chcete im toho aj veľa povedať, vytvorte si webovú pozvánku. Na ňu môžete postupne pridávať, ako sa svadba pripravuje. V móde je aj videopozvánka. 5. Cena Ak si vyberáte z viacerých vzorov a neviete sa rozhodnúť, môže vám pomôcť aj cena. 6. Ak neviete, čo vybrať, zvoliť fotopozvánku Nevybrali ste si zatiaľ žiadnu pozvánku, pripravte si svoju fotku a pridajte text. Odborníci vám s tým radi pomôžu. Pozvánka s fotografiou bude príjemným prekvapením pre príjemcu. A pre vás - záruka, že budete originálni a jedineční. Inšpiráciu môžete nájsť aj na www.svadobne-oznamka.sk