Basketbalista potrestaný po tom, čo kopol loptu do tváre fanúšičky

0

Americký basketbalista Paul George, ktorý momentálne háji farby klubu Indiana Pacers, si po zápase s tímom Chicago Bulls vyslúžil pokutu 15 tisíc amerických dolárov.

Stalo sa tak v tretej štvrtine keď George v zápale emócií kopol do lopty, ktorá pristála priamo na tvári sediacej fanúšičky domáceho tímu, čo bolo označené za technický faul a George zápas nedohral. Hráč sa ihneď ospravedlnil a fanúšičku objal.

Fanúšička nebola pri tomto incidente zranená.

George sa po zápase vyjadril, že plánoval loptu kopnunút do basketbalového stĺpu, avšak jeho futbalové schopnosti neboli na takej úrovni ako očakával.

Incitent si môžete pozrieť tu.

 Zdroj: complex.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Zaujala som ho alebo nie? Ako to zistiť?

To, že má o vás muž záujem, spoznáte ľahko podľa toho, že si vás prezerá. Ak je situácia iná a on si vás zatiaľ nevšimol, dajte o sebe vedieť. V každom prípade potom naviažte očný kontakt, usmejte sa a skúste sa priblížiť na dosah. Nemusíte robiť nič viac. Len dať príležitosť na zoznámenie sa a o zvyšok sa už postará on. Muži sú lovci, radi lovia, často vďaka tomu naberú odvahu a potom zo seba vydajú maximum. Na chlapca, ktorý sa vám páči, sa usmievajte, to zaberá na každého. Predovšetkým je dobré najprv nadviazať očný kontakt, chlap tak uvidí, že vás zaujal. Ak ho budete nadväzovať opakovane, bude to jasný signál snáď pre každého. Uvidíte tiež, či chlap očný kontakt opätuje, teda či má záujem alebo či uhýba pohľadom. Ak vás muž osloví, možno budete nervózna a budete mať obavu, že to spozná. Nebojte, muž je na tom asi úplne rovnako, väčšinou je to tak, že si každý z vás myslí, že ten druhý má nad vaším rozhovorom väčšiu kontrolu, ale nebýva to tak. Kontrolu totiž nemáva nikto. Dajte mu najavo záujem, ale nie "posadnutosť". Povedzte mu niečo o sebe a spýtajte sa ho na to, čo vás zaujíma, ale pre začiatok nebuďte príliš osobná, pýtajte sa skôr na všeobecnejšej veci - čo ho baví, čo robí v práci, čo robí vo voľnom čase a pod. Pochváľte mu jeho aktivity, dajte najavo, že vás zaujímajú. Hľadajte spoločné témy, skúste sa nevyhýbať odpovediam. "Čo keby sme sa ešte niekedy stretli/videli?" Ak to odmietne alebo sa nevyjadrí jasne, nevadí, možno je v tom nejaká komplikácia, možno si nie je istý, možno jeho záujem nie je naozajstný. V takom prípade už ďalej nič nenavrhujte a nechajte veciam voľný priebeh. Ak ste si vymenili kontakty, skúste byť trpezlivá a počkajte, či sa vám chlap ozve. Pamätajte na to, že neexistuje žiadny univerzálny postup ako sa správať, každý človek je iný a inak reaguje na rôzne správanie. Riaďte sa svojimi pocitmi a intuíciou, snažte sa byť citlivá k situácii a na to, aký je to chlap. Ak to nevyjde, nevadí. Nie s každým môžete vytvoriť pár. Asi to tak malo byť a možno je dobré, že to skončilo skôr, než to začalo. Netrápte sa prípadným odmietnutím a pocitom, že ste niečo urobili zle alebo že nie ste dosť dobrá. Často je za odmietnutím skôr to, že muž má niekoho iného, ​​že si nie je dosť istý sám sebou alebo že jednoducho nie je pripravený niečo s niekým žiť. Zdroj: tipy.interia.pl