Basketbalista potrestaný po tom, čo kopol loptu do tváre fanúšičky

0

Americký basketbalista Paul George, ktorý momentálne háji farby klubu Indiana Pacers, si po zápase s tímom Chicago Bulls vyslúžil pokutu 15 tisíc amerických dolárov.

Stalo sa tak v tretej štvrtine keď George v zápale emócií kopol do lopty, ktorá pristála priamo na tvári sediacej fanúšičky domáceho tímu, čo bolo označené za technický faul a George zápas nedohral. Hráč sa ihneď ospravedlnil a fanúšičku objal.

Fanúšička nebola pri tomto incidente zranená.

George sa po zápase vyjadril, že plánoval loptu kopnunút do basketbalového stĺpu, avšak jeho futbalové schopnosti neboli na takej úrovni ako očakával.

Incitent si môžete pozrieť tu.

 Zdroj: complex.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Ako reaguje vaše telo na super zaručené diéty, po ktorých by ste mali byť ako laň?

Byť obézny je určite nepríjemné a okrem vizuálneho hľadiska, prináša so sebou tento stav aj množstvo zdravotných komplikácií. Preto je pomerne logické, že mnohí ľudia sú schopní uveriť aj tým najnepravdepodobnejším návodom a odporúčaniam ako schudnúť. A najlepšie by bolo, ak to šlo tak povediac „samo“ a navyše aj za pár dní. Doposiaľ nikto nevynašiel čarovný prútik, pomocou ktorého by sa to dalo zrealizovať, no človek v stave zúfalstva je schopný uveriť takmer všetkému, aj týmto zázračným postupom. Vďaka videu z produkcie TED-Ed  si tak teraz môžete pozrieť, čo sa deje s ľudským telom, ak podstupuje tieto diéty a najmä aké následky to na ňom zanecháva. Zdroj: youtube.com