Budúci rok prinesie Batmana v podaní Telltale Games

0

Spoločnosť Telltale Games po dokončení prvej série Game of Thrones oznamuje ďalší titul, ktorý pribudne do tejto čoraz väčšej rodiny epizodických adventúr. Udialo sa tak počas odovzdávaní herných oscarov The Game Awards 2015, ktoré sa odohralo v Los Angeles.

Ide o titul zo sveta známeho superhrdinu Batmana, ktorý sa na naše herné zariadenia dostane počas budúceho roka. Bližšie informácie k príbehu hry zatiaľ zverejnené neboli, avšak obávať sa nemusíme. Telltale v poslednej dobe dokáže urobiť hit z hocičoho, čo dokazuje aj ich posledný počin Minecraft: Story Mode, ktorý sa teší veľkej obľube u hráčov aj kritikov.

Hry zo sveta mesta Gotham sa dočkáme v roku 2016 na konzoly, PC, Mac a mobilné zariadenia.

Zdroj: dsogaming.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Nevidiaci muž vytvára ohromné animácie, aby svetu ukázal ako on „vidí“ svet okolo seba

Aj keď je George Redhawk nevidiaci, nezastavilo ho to v tom, aby vytváral ohromné GIF animácie. O zrak začal pomaly prichádzať počas vyučovania medicíny, až ho tento hendikep po štyroch rokoch prinútil vzdať sa tejto profesie natrvalo. Ako istú snahu o vyplnenie prázdneho miesta vo svojej mysli, ktoré tam po strate zraku ostalo, svoj záujem obrátil smerom k počítačom a začal tvoriť sériu s názvom „The World Through My Eyes“. „Po strate môjho zraku som začal používať toto médium ako prostriedok na sprostredkovanie môjho pohľadu na svet,“ hovorí George. Osobne si dovolím povedať, že mnohí vidiaci umelci nedokážu to, čo on. Klobúk dole. http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/11/dynamic-morphing-looping-gifs-legally-blind-george-redhawk-39.gif http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/11/dynamic-morphing-looping-gifs-legally-blind-george-redhawk-38.gif http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/11/dynamic-morphing-looping-gifs-legally-blind-george-redhawk-10.gif http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/11/dynamic-morphing-looping-gifs-legally-blind-george-redhawk-7.gif http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/11/dynamic-morphing-looping-gifs-legally-blind-george-redhawk-36.gif http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/11/dynamic-morphing-looping-gifs-legally-blind-george-redhawk-8.gif http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/11/dynamic-morphing-looping-gifs-legally-blind-george-redhawk-31.gif http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/11/dynamic-morphing-looping-gifs-legally-blind-george-redhawk-20.gif http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/11/dynamic-morphing-looping-gifs-legally-blind-george-redhawk-15.gif http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/11/dynamic-morphing-looping-gifs-legally-blind-george-redhawk-12.gif Zdroj: demilked.com