Budúci rok prinesie Batmana v podaní Telltale Games

0

Spoločnosť Telltale Games po dokončení prvej série Game of Thrones oznamuje ďalší titul, ktorý pribudne do tejto čoraz väčšej rodiny epizodických adventúr. Udialo sa tak počas odovzdávaní herných oscarov The Game Awards 2015, ktoré sa odohralo v Los Angeles.

Ide o titul zo sveta známeho superhrdinu Batmana, ktorý sa na naše herné zariadenia dostane počas budúceho roka. Bližšie informácie k príbehu hry zatiaľ zverejnené neboli, avšak obávať sa nemusíme. Telltale v poslednej dobe dokáže urobiť hit z hocičoho, čo dokazuje aj ich posledný počin Minecraft: Story Mode, ktorý sa teší veľkej obľube u hráčov aj kritikov.

Hry zo sveta mesta Gotham sa dočkáme v roku 2016 na konzoly, PC, Mac a mobilné zariadenia.

Zdroj: dsogaming.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Batman vs. Superman

Odkedy na verejnosť prenikli správy, že v pokračovaní úspešného titulu Muž z ocele (Man of Steel) uvidíme Clarka Kenta v zápase proti samotnému  „Temnému rytierovi“ sme v plnom očakávaní tohto osudného stretu dvoch svetov. Spoločnosť Warner Bros. prednedávnom oznámila, že oficiálny názov filmu bude Batman v Superman: Dawn of Justice. Pri tejto príležitosti predstavili aj oficiálne logo. Podľa kuloárnych informácií, oficiálne foto skúšky práve prebiehajú v Detroite a tiež v Afrike a Južnom Pacifiku, kde sa budú natáčať niektoré scény. Na režisérsku stoličku zasadne Zack Snyder a v hlavných úlohách uvidíme herecké mená ako Henry Cavill či Ben Affleck. Vo vedľajších úlohách si zahrajú Gal Gadot ako Wonder Woman, Jesse Eisenberg ako Lex Luthor, či Jeremy Irons ako asistent Alfred.   Zdroj: green-label.com