Chýba vám láska a porozumenie? Pozrite si tento dojemný príbeh a vaše srdce sa rozžiari

0

Spoločnosť Kodak zverejnila krátky dojemný príbeh s názvom Understanding, ktorý ukazuje silu rodičovskej lásky a potreby pochopenia svojich detí za každých okolností – aj v prípade, že syn razom zničí všetky nádeje a sny svojho otca.

Citlivo spracovaná myšlienka akceptácie, ktorej hlavnými postavami sú imobilný otec a jeho syn homosexuál, ukazuje silu a dôležitosť lásky medzi týmito dvoma postavami.

Film režíroval Terry Rayment a kamerou Kodak VISION3 500T 5219 ho zaznamenala kameramanka Kate Arizmendiová. Príjemné sledovanie.

Zdroj: youtube.com 

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Za púhych 230 tisíc dolárov môžete mať psa, ktorý rozumie 3 jazykom

Áno čítate správne. V nadpise nie je chyba. Táto nenormálna cena ja za kus toho najlepšie vycvičeného psa na planéte, a to čo je na ňom ešte zaujímavejšie než samotná cena je paleta jeho schopností. Pes pochádza z mesta Aiken, kde sa bezpečnostná služba K-9 venuje výchove týchto strážnych psov. Psy sú dovážané z Nemecka, ide o nemeckých ovčiakov a vo svojej schopnosti počúvať príkazy sa daju prirovnať k disciplíne vojaka. http://static01.nyt.com/images/2011/06/12/us/dog-2/dog-2-popup.jpg Rodokmeň týchto psov je prísne strážený a niektoré sa môžu pýšiť líniou predkov, ktorá siaha až sto rokov do minulosti. Takto trénované psy rozumejú anglickým a nemeckým povelom ako ja celej rade povelov rukami. Vďaka všetkým týmto vlastnostiam, no predovšetkým ich výnimočnej elegancii, priateľskosti a inteligencii sa ich cena pohybuje od 40 do neuveriteľných 230 tisíc amerických dolárov. Táto druhá vysoká cena bola zaplatená za psa menom Julia, nemeckého ovčiaka, ktorý stráži 15-árovú usadlosť neďaleko Minneapolisu ako aj ďalší dom v Arizone. Aspoň tak sa to píše v správe denníka The New York Times. http://static01.nyt.com/images/2011/06/12/us/DOGS/DOGS-articleLarge-v3.jpg Juliine povinnosti sú skutočne náročné... denne musí byť pripravená na maznanie sa s majiteľmi, dozeranie na deti a samozrejme, že ako každá dáma, vyzerať dobre. Julia podstupila rovnaký tréning ako psy, ktoré využíva námorná jednotky Navy SEAL Team 6, ktorý sa do povedomia verejnosti dostal ulapením Osama bin Ladina. Stačí jedno slovo a Julia sa dokáže zmeniť z milého domáceho psíka na bezcitného strážneho psa. Zdroj: nytimes.com