Chýba vám láska a porozumenie? Pozrite si tento dojemný príbeh a vaše srdce sa rozžiari

0

Spoločnosť Kodak zverejnila krátky dojemný príbeh s názvom Understanding, ktorý ukazuje silu rodičovskej lásky a potreby pochopenia svojich detí za každých okolností – aj v prípade, že syn razom zničí všetky nádeje a sny svojho otca.

Citlivo spracovaná myšlienka akceptácie, ktorej hlavnými postavami sú imobilný otec a jeho syn homosexuál, ukazuje silu a dôležitosť lásky medzi týmito dvoma postavami.

Film režíroval Terry Rayment a kamerou Kodak VISION3 500T 5219 ho zaznamenala kameramanka Kate Arizmendiová. Príjemné sledovanie.

Zdroj: youtube.com 

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Fotografia týždňa: 6. týždeň 2016

Sobota 5. marec 2016 sa nezadržateľne blíži a s tým súvisí aj predvolebná kampaň, ktorá naberá na obrátkach. Nekonečné obviňovanie politikov, ktorí sa snažia na seba vytiahnuť čo najviac špiny, len aby tak skazili obraz u voličov, sa zdá byť otravné už aj pre samotných občanov – voličov. Nespokojnosť ich krokmi sa dá vyjadriť rôznymi spôsobmi, ale takýto, pomerne odvážny, sme ešte nevideli... Dnešná fotografia týždňa hádam nepotrebuje ďalší komentár... Mimochodom, budeme radi, ak nám pošlete fotografie aj iných trefných „predvolebných sloganov“. Zdroj: facebook.com