Chýba vám láska a porozumenie? Pozrite si tento dojemný príbeh a vaše srdce sa rozžiari

0

Spoločnosť Kodak zverejnila krátky dojemný príbeh s názvom Understanding, ktorý ukazuje silu rodičovskej lásky a potreby pochopenia svojich detí za každých okolností – aj v prípade, že syn razom zničí všetky nádeje a sny svojho otca.

Citlivo spracovaná myšlienka akceptácie, ktorej hlavnými postavami sú imobilný otec a jeho syn homosexuál, ukazuje silu a dôležitosť lásky medzi týmito dvoma postavami.

Film režíroval Terry Rayment a kamerou Kodak VISION3 500T 5219 ho zaznamenala kameramanka Kate Arizmendiová. Príjemné sledovanie.

Zdroj: youtube.com 

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

4-ročná družička na svadbe mamy prekvapila bozkom svojho družbu

Svadby sú poväčšine dňom D pre mladomanželov. Sú to oni dvaja, kto má byť v ten deň stredobodom pozornosti. Niekedy sa však stane, že sa na scéne objaví niekto, kto ich úplne zatieni. Ale málokedy sa stáva, aby tým niekým bolo malé 4-ročné dievčatko. Bola to svadba jej mamy, ale keďže ona celý deň reagovala na meno „nevesta“ tak pri spoločnej svadobnej fotografii rodičov na výzvu fotografa, aby sa nevesta so ženíchom pobozkali, malá Anderson neváhala ani chvíľku a vedľa stojaceho družbu vášnivo pobozkala. Presne ako skutočná nevesta svojho ženícha. Ako vidieť, láska kvitne v každom veku. http://images.huffingtonpost.com/2015-06-17-1434562260-998500-61715LeahBullard_900.jpg Zdroj: huffingtonpost.com