Čo hovorí čiara srdca o vašej láske a vzťahoch s inými

0

Ľudská dlaň skrýva veľa tajomstiev a mnohí ju svojimi skrytými odkazmi prirovnávajú k očiam. Informácie skryté v čiarach života, srdca a pod. dokážu mnohí prečítať a interpretovať.

Hovorí sa, že čiara srdca je dôležitým indikátorom našich pocitov a všetkého čo sa točí okolo lásky.

Na nasledujúcom obrázku si môžete pozrieť návod ako nájsť svoju čiaru srdca. Je to dôležité, pretože určuje či budete v láske úspešní. Jej začiatok je niekde pod ukazovákom  alebo prostredníkom a siaha až po kraj dlane na tej strane, kde sa nachádza malíček.

sadhands

A. Ak vaša čiara srdca začína pod prostredníkom, narodili ste sa ako vodca – ambiciózny, nezávislý a inteligentný človek, ktorý dokáže prejaviť svoje kvality uvažovania a rozhodovania. Takýto človek je menej citlivý a zvyčajne chladný voči iným.

B. Ak vaša čiara srdca začína medzi prostredníkom a ukazovákom, potom ste milý a voči ostatným ohľaduplný. Navyše ste osobou dôvernou, avšak vo vzťahu k iným častokrát zdržanlivý, ba až opatrný. Pri rozhodovaní sa riadite zdravým rozumom.

C. Ak spomínaná čiara začína pod ukazovákom, potom máte rovnaké vlastnosti ako osoba, ktorej čiara má svoj začiatok pod prostredníkom.

D. Nuž a na záver, ak je jej začiatok medzi ukazovákom a palcom, potom ste trpezlivý, starostlivý, s dobrým srdcom a ešte lepšími úmyslami. Tieto slová vás opíšu ako skutočného dobráka.

Zdroj: boreddaddy.com

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj