Čo môže spôsobovať problémy s erekciou?

0

Problémy s erekciou vedia zamávať s psychikou aj toho najtvrdšieho muža. Ak vás takéto problémy dlhodobo trápia a milovanie s partnerkou už nie je také príjemné, ako kedysi, skúste si zistiť, čo by mohlo spôsobovať problémy s erekciou. My vám príčiny týchto nepríjemných zdravotných ťažkostí prezradíme.

Vek

Výskumy dokazovali, že problémy s erekciou spôsoboval predovšetkým vek. Posledné výskumy ale dokazujú, že sa začínajú objavovať aj u oveľa mladších mužov. Každopádne, muži po štyridsiatke sú rizikovou kategóriou a ak do tejto kategórie spadáte, navštívte lekára. Návšteva lekára je dôležitá. Pomôcť vám ale môžu aj tabletky Viagry.

Nezdravý životný štýl

Skôr, ako začnete vôbec uvažovať nad obriezkou a užívaním liekov na erekciu, je potrebné sa zamyslieť nad svojim životným štýlom. Ak vediete nezdravý životný štýl, príčina vašich problémov s erekciou je viac než jasná. Je potrebné zamerať sa na zdravý životný štýl – prestaňte fajčiť, nepite alkohol, jedzte zdravé čerstvé potraviny od lokálnych pestovateľov. Už po pár týždňoch zbadáte zmenu.

Stres

Ďalšou príčinou vašich problémov s erekciou môže byť stres. Vystavovanie sa stresovým situáciám spôsobuje problémy s erekciou, čím klesá kvalita sexu. Skúste sa zbaviť všetkých problémov pri milovaní a myslite len na pozitívne veci, ktoré vám robia radosť.

Ak eliminujete stres, vaša erekcia sa výrazne zlepší.

Štítna žľaza

Ak sa vám doposiaľ nepodarilo nič zistiť, na vine môže byť aj zlá činnosť štítnej žľazy. Skúste sa preto objednať na endokrinológiu a lekár vám spraví komplexné vyšetrenie, ktoré vám môže ukázať zlú činnosť štítnej žľazy.

Ak vás trápia problémy s erekciou, zistite si predovšetkým, čo je za tým. Čím skôr sa vám podarí zistiť príčinu, tým rýchlejšie môžete nastaviť liečbu a zamedziť tak vzniku ďalších komplikácií.

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Comments are closed.