Čo si ženy predstavujú pod slovom romantika

0

Existuje celý rad vecí, ktoré ženy milujú a po ktorých túžia, aby im ich partneri splnili. No priznajme si, že život nie je rozprávka, a tak nie všetko je reálne. Aj napriek tomu niektoré výskumy bádajú nad tým, čo ženám príde romantické a čo by si priali od svojich partnerov.

Pýtate sa, čo to je?

Prvá vec, na ktorú mnoho žien nedá dopustiť, je nebojácne vyjadrenie pocitov. Áno, ženy skutočne milujú, keď ich partneri vedia vyjadriť všetky svoje pocity a emócie – a to aj pred svojimi kamarátmi. Ďalšia vec, ktorá je na ich zozname, je láskavosť. A nie je to len láskavosť k nim samým, ale tiež všeobecná láskavosť k druhým a ku svetu. Mnoho žien miluje, keď sa ich partneri neboja ukázať, že trochu žiarlia.

Vzhľadom k tomu, že sú ženy tak trochu prieberčivé a občas si potrebujú oddýchnuť, je pre ne tým najromantickejším gestom napr. masáž – a to či už chrbta alebo iných častí tela. Medzi jedno z najromantickejších gest patrí tiež kytica ruží so zamilovaným odkazom.

Predstavte si situáciu, že by ste sa po dlhom dni vrátili domov, otvorili by ste dvere a našli na podlahe rozprestreté lístky ruží, vedené do kúpeľne, kde na vás čaká perličkový kúpeľ s fľašou šampanského. Krásnym stredom by bola masáž pomocou éterických olejov a zakončenie v podobe dlhého milovania na posteli plnej lístkov ruží.

Niektoré ženy milujú pokoj a pohodu, a preto by si od svojho priateľa želali drobné gestá, ako je vzájomné objímanie pri praskajúcom ohňa – bez slov, len tak prepliesť prsty a počúvať praskajúci oheň a srdcový tep. Nájdu sa však aj ženy, ktoré preferujú iné gestá. Niektorým príde romantické urobiť si spoločný piknik v prírode na opustenom mieste.

Čo sa mužov týka, spolu so ženami majú spoločné to, že im pripadá krásne, keď spolu dvaja ľudia zostarnú. Čo sa extravagantných žien týka, tie by dostal na kolená orchestrový súbor pod ich oknom.

Zdroj: onlinezena.cz

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj