Dajte šancu človeku, ktorý nie je váš typ!

0

Točí sa okolo vás chlap, ktorý vôbec nie je váš typ ani postavou, ani vlasmi, ani správaním. Odpísali ste ho, len ste sa na neho pozreli. Chyba! Dajte mu šancu prejaviť sa.

Možno sa ukáže, že tento budúci vzťah bude hit.

Úloha 1: Zistite,  na čom vám záleží alebo čo očakávate

Urobte si zoznam vašich neúspešných vzťahov. To môže byť trochu bolestivé, priznávam, ale tiež veľmi poučné. Vedľa mena každého z mužov napíšte jeho vlastnosti. Potom si napíšte, čo sa pokazilo. Prečo sa vzťah rozpadol. Nebojte sa, ak sa budú opakovať rovnaké pozorovania. Naopak – je to dôkazom toho, že v aj v novom vzťahu urobíte rovnaké chyby, pretože … Ste si možno vybrali svoj typ.

Možno je načase to zmeniť…

Úloha 2: Dajte šancu človeku, ktorý nie je váš typ

Vzhľadom k tomu, že ste mali  predtým chlapov, s ktorými ste boli ďaleko a aj napriek tomu to dopadlo zle. Dajte šancu aj tým, ktorí nemajú momentálne u vás žiadnu šancu. Koniec koncov, vždy  to môžete zastaviť po druhom dni…

Po pár rokoch možno nebude výzor alebo vysnený typ podstatný, ale dôležité budú jeho vlastnosti, jeho postoje, ochota pomáhať, ochota obetovať sa pre vzťah a rodinu.

Zdroj: cosmopolitan

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj