Dali by ste sa nahovoriť na takéto účesy?

1

Keď príde reč na účesy, tak meno Lisa Farrallová tam nesmie chýbať. Viacerí znalci z tejto oblasti ju považujú za najlepšiu vo svojom odbore.

Jej kolekcia s názvom Armour vyhrala 1. miesto až v 3 kategóriách v súťaži The Black Hair Awards a bola jednou z finalistiek prestížnej medzinárodnej súťaže v extravagantných účesoch British Hair Awards 2016.

Spomínaná zbierka účesov je poctou africkej kultúre a má za cieľ ukázať krásu a silu, pričom obidve z nich je často veľmi ťažko zachytiť a vyjadriť.

Je jasné. Že s takýmto „három“ by ste sa na nákup asi nevybrali, ale pozerá sa na to celkom dobre.

Zdroj: designyoutrust.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Mohlo by ťa zaujímať

Pitbull predstavil klipy k novinkám Options a Hey Ma!

Pitbull predstavuje novinku za novinkou. Jeho najnovší singel "Options" je plný sexepílu mladých a krásnych žien! Americký rapper, spevák-skladateľ, producent a textár Pitbull, predstavil novinku Options. Na singly spolupracoval so synom legendárneho reggae speváka Boba Marleyho, Stephenom Marley. Videoklip je plný krásnych žien, ktorým nedá Pitbull vydýchnuť a balí jednu za druhou. Nový Pitbullov album "Climate Change", je výnimočný tým, že je jeho desiatym štúdiovým albumom. Na tvorbe singlov sa podľa dostupných informácií podieľali aj hudobné hviezdy ako LunchMoney Lewis, Kiesza, Jennifer Lopez, Jason Derulo, Leona Lewis, Enrique Iglesias či rapper Flo Rida a ich hit "Greenlight". Pitbull sa ale podieľal aj na soundtracku k novému pokračovaniu filmu Fast & Furious 8, ktorý sa dostane do kín už čoskoro. Na singly "Hey Ma", spolupracoval s kolumbijským spevákom, skladateľom a rapperom J Balvinom. https://www.youtube.com/watch?v=xALCpLXcIYY https://www.youtube.com/watch?v=UWLr2va3hu0 Zdroj: youtube.com