Dali by ste sa nahovoriť na takéto účesy?

1

Keď príde reč na účesy, tak meno Lisa Farrallová tam nesmie chýbať. Viacerí znalci z tejto oblasti ju považujú za najlepšiu vo svojom odbore.

Jej kolekcia s názvom Armour vyhrala 1. miesto až v 3 kategóriách v súťaži The Black Hair Awards a bola jednou z finalistiek prestížnej medzinárodnej súťaže v extravagantných účesoch British Hair Awards 2016.

Spomínaná zbierka účesov je poctou africkej kultúre a má za cieľ ukázať krásu a silu, pričom obidve z nich je často veľmi ťažko zachytiť a vyjadriť.

Je jasné. Že s takýmto „három“ by ste sa na nákup asi nevybrali, ale pozerá sa na to celkom dobre.

Zdroj: designyoutrust.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Mohlo by ťa zaujímať

30 znamení, podľa ktorých viete, že sa dievčaťu páčite

Ako ste na tom s pochopením ženských signálov? Viete kedy sa nejakému dievčaťu páčite alebo je pre vás táto oblasť ľudských vzťahov jednou veľkou neznámou? Dnes vám ukážeme 30 znamení, ktoré vysiela každá žena/dievča vtedy, ak sa jej niekto páči. Sledujte ich pozorne a overte si ako na tom vlastne ste. Obzerá sa za vami a sleduje vás takmer každú minútu. Svojím telom sa natáča smerom k vám. Ak sa s vami rozpráva, snaží sa udržať čo najdlhší očný kontakt. Na začiatku, keď sa ešte nepoznáte, sa nebojí opýtať na vaše meno. Hneď ako ho zistí sa vás bude pýtať množstvo ďalších otázok. Snaží sa byť pri vás blízko, aby ste jej nemali šancu uniknúť. Kedykoľvek vás potrebuje osloviť, tak sa zadá so žiadosťou o zapaľovač alebo chce vedieť koľko je hodín. Keď sa s vami rozpráva, hrá sa so svojimi vlasmi. Nech poviete hocičo, určite vám aspoň za niečo vzdá kompliment. Keď sa z nej smejete, buchne vás po ruke alebo ramene. Dokáže sa smiať na vašich vtipoch, nech sú hocijako trápne. Ak zistí, že sa vám niečo páči, určite sa to bude páčiť aj jej, len, aby našla spoločné črty. Keď prestanete rozprávať, za každú cenu sa snaží obnoviť konverzáciu. Opýta sa vás či máte priateľku. Aj keď netuší či s niekým chodíte, určite ju bude spomínať, aby zistila ako to vlastne je. Pôsobí veľmi hravo, niekedy až prehnane detsky. Snaží sa vás dotýkať. Vždy sleduje vaše reakcie – keď rozpráva alebo niečo urobí, čaká na to ako zareagujete. Počas rozprávania sa k vám automaticky nakláňa. Veľmi často vás predstavuje svojim priateľom a známym. Aj keď jej kamarátky idú na toaletu alebo sa niekam vzdialia, ona ostáva pri vás. Keď ste v skupine a rozprávate sa s niekým iným, snaží sa zaujať vašu pozornosť. Keď sa s vami rozpráva, nápadne si oblizuje pery. Vždy si nájde dôvod, prečo musí za vami ísť. Nikdy nespomína svoje známosti. Ak musí z vašej spoločnosti odísť, určite vám to povie s tým, že ju to veľmi mrzí. Ak odchádzate vy, chce vedieť kam a prečo. Ak sa dostanete blízko do jej intímnej zóny, necúvne. Ak podniknete nejaký krok k spoločnému zblíženiu sa, určite vás bude nasledovať. Ak to medzi vami začne iskriť, nebude proti postupu do ďalšej úrovne. Zdroj: designtaxi.com