Deň svätého Valentína: Najlepšie tipy na darčeky pre zamilovaných

0

Príležitostí na obdarovanie máme v roku niekoľko a každý jeden deň je dobrým dôvodom na to, aby ste hodnotu  a prítomnosť blízkej osoby po vašom boku ocenili. Jedným z univerzálnych sviatkov v roku, ktorý je na tieto príležitosti špeciálne určený, je aj deň svätého Valentína.

  1. február sa blíži a vy ešte máte čas milovanú osobu obdariť a vybrať pre ňu vhodný darček.

Skúste to s darčekom, ktorý  bude pripomínať váš osobný vzťah

Obdivuhodným darčekom bude niečo s romantickým podtónom. Pre mužov sú ideálne sady CD alebo DVD. Hry, logické hádanky a kvalitný alkohol. Ženám urobíte radosť s darčekom alebo dekoráciou, ktorá jej pripomína váš osobitný vzťah. Kreativita je teraz len vo vašich rukách.

Šperky, ktoré vás nezruinujú

Nepochybne, najlepším darčekom pre ženy a nielen na Valentína sú šperky a kvety. Ak jej však nie ste pripravení dať niečo vyššej hodnoty, potešte ju rovnako krásnou bižutériou. Jemný náramok, náušnice alebo prívesok sú skvelou voľbou.

Erotické spodné prádlo alebo pomôcky

Ak je váš vzťah naopak na vyššej úrovni a nebojíte sa siahnuť po niečom odvážnejšom, skúste si navzájom darovať erotické spodné prádlo alebo pomôcky, ktoré sa o to správne a príjemné vzrušenie postarajú veľmi dobre a rýchlo.

Praktické darčeky, ktoré využijete musia byť vyberané obozretne

Ak si vaša milovaná osoba na dekoratívne prvky a ozdoby moc nepotrpí, skúste darovať niečo viac praktické. V tomto zozname si môžete vybrať z dáždnikov so špeciálnou potlačou, vtipné tričko, izbové kvety, ktoré sa postarajú o dostatočnú vlhkosť a čistý vzduch v interiéri, obľúbené sú aj hrnčeky s menom alebo sladkosti.

Veci na každodenný život ale z tohto zoznamu vynechajte. Dar je často o tom, ako svoju druhú polovičku vnímate, tak si dajte pozor, aby ste ju naopak neurazili.

Ideálny je parfém

Pre ženy aj mužov. Vône a jej rôzny kvetinové alebo korenisté tóny dokážu s našimi emóciami a pocitmi poriadne zamávať, tak sa toho nebojte a darujte milovanej osobe nádherný set alebo jeden drahší parfém. Pristupujte však k daru a jeho výberu s pozornosťou a čo najviac adresne. Mnohé dokážete nájsť a kúpiť aj na internete, takže nikto nebude o ničom dopredu vedieť.

Originálny darček

Môže byť aj výlet alebo večera! Dokonca plánovaná dovolenka v obľúbenej destinácii, kde spolu prežijete tie najkrajšie a hlavne spoločné chvíle. Stačí sa len presvedčiť, ako takýmto darčekom môžete niekoho veľmi blízkeho potešiť.

A jedno dôležité pravidlo na záver. Ak si chcete pre svoju milovanú osobu vybrať ten správny darček na Valentína, potrebujete poznať jeho zvyky, želania, vášne a sny, teda musíte si byť skutočne blízki, pretože len tak sa vám asi niekto so svojimi najtajnejšími túžbami nezverí.

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Comments are closed.