DIY: Obleč si to, čo sa ti páči

0

Možno si poviete, čo je to za titulok, ako si môžem obliecť to, čo chcem, čo ak niečo také vôbec nemám vo svojom šatníku. A práve tu je ten háčik. Ak momentálne takú vec vôbec nemáte, poznáme ľahký spôsob, ako by ste ju mohli nadobudnúť.

Obľúbené tričko

Určite máte v skrini tričko, ktoré máte veľmi radi. Možno je vám príjemný materiál, možno vás k nemu viažu pekné spomienky. Nechceli by ste sa ho však ešte vzdať. Ale už je nejaké fádne, smutné, chýba mu iskra? Skúste postupovať podľa nášho návodu. Teraz je veľmi populárna čipka, dostanete ju vo všetkých farbách. Skúste sa inšpirovať.

Biele tričko stále inak

Pomaličky sa k nám blížia teplé dni. Budeme mať peknú opálenú pokožku, tak prečo by sme ju neukázali na obdiv. A čo je najdôležitejšie, práve takým spôsobom môžeme oživiť svoj šatník. Vložením mašličiek dostanete nielen romantický, ale aj sexy vzhľad. Namiesto mašličiek, ktoré ponúkame v návode, si môžete doplniť všelijaké stužky, korálky. Fantázii a kreativite sa medze nekladú.

 

A potom si už spokojne môžete obliecť všetko, čo sa vám páči…

Zdroj: stylowi.pl

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj