Do Ameriky prichádza jedinečný druh vína – Hello Kitty

0

Japonské slovo kawaii, ktoré v preklade znamená milučký, sa asi len veľmi ťažko dá použiť na opis nejakého vína. Ale spoločnosť Sanrio to chce každopádne zmeniť. Spoločnosť sa totižto spojila s talianskym producentom vín (Torti Winery) za účelom zavedenia novej značky vína – Hello Kitty.

Ako uvádza správa Los Angeles Times, nový rád vín ponúka víno Hello Kitty rosé ako aj jeho šumivý variant. Pre amerických spotrebiteľov môže byť táto značka vína novinkou, ale v Európe a Ázii ju ľudia poznajú už dlhší čas.

Novinka je momentálne v ponuke v reštaurácií Antonello Ristorante v Santa Ana v Kalifornii, kde okrem vína ponúkajú aj špeciálne Hello Kitty menu. Z vyjadrení spoločností nie je známe, či uvažujú aj o niečom takom je online predaj. Je však zrejmé, že majitelia spoločnosti Sanrio majú v úmysle svoju ponuku rozšíriť aj do iných krajín, preto nebuďte prekvapení ak toto víno onedlho nájdete aj na poličke svojho obchodu.

Zdroj: latimes.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Vetranie počas zimných mesiacov – komplikované alebo jednoduché?

Na zimné chladné počasie sa tešia najmä deti. Spájajú sa im s vianočnými sviatkami a v prvom rade s prázdninami. Dospeláci ale až takú veľkú radosť nemajú. Nielenže ich čakajú prípravy vianočných sviatkov, čaká ich ale aj upratovanie celej domácnosti. Najväčším problémom pri upratovaní domácnosti je vetranie. Počas zimy, keď sa z každého komína v okolí dymí, je takmer nemožné vyvetrať izby v domácnosti. Ak neviete, ako vetrať, poradíme vám osvedčené spôsoby z praxe. Privstaňte si – ráno je čistý vzduch Ak vstávate do práce o 4:00 ráno, nemusíte si privstať. Práve medzi 4:00 a 5:00 hodinou je najčistejší vzduch, pretože ešte väčšina domácnosti nekúri. Ak ste leniví vstávať, neočakávajte, že si vyvetráte všetky miestnosti bez toho, aby ste ani len trochu necítili dym. Pri vetraní kľudne odhrňte záclony, pretože nikdy neviete, zafúka vietor a zhodí vám kvetináče s kvetmi. Tie si ale aj tak odkladajte do bezpečnej vzdialenosti. Rastlinky neznesú príliš veľký chlad – bude to pre ne veľký šok. Najmä orchidey zle znášajú chlad, preto ich dajte čo najďalej od otvoreného okna. Nevetrajte dlho Počas zimy je dôležité, aby sme okná nenechávali dlho otvorené. Pustili by sme tak do interiéru chlad. Odporúčame vám vetrať 3-5 minút. Toto je najideálnejší čas. Nebojte sa, že interiér nevyvetráte. Práve naopak, vyvetráte ho v dostatočnej miere. Utierajte zarosené okná Na utieranie zarosených okien použite starú handru, ktorú si necháte vždy v blízkosti okna. Ak okná nebudete utierať, môže sa vám na spojoch tvoriť pleseň a verte, že to nebude nič príjemného. Ak máte namontované vonkajšie rolety, aj tie pretrite, ale opatrne, aby ste ich nezničili. Pri vetraní sa nezdržiavajte blízko otvoreného okna. Nebojte sa, že vás poštípe nejaký hmyz. Ten je už dávno zalezený. Počas letných mesiacov sú výhodné siete proti hmyzu, ale cez zimu nie sú potrebné. Je teda vetranie počas zimných mesiacov komplikované alebo jednoduché? Je jednoduché. Treba len vedieť, ako na to. Návod na správne vetranie nájdete v riadkoch hore. Zdroj: PR