Do Ameriky prichádza jedinečný druh vína – Hello Kitty

0

Japonské slovo kawaii, ktoré v preklade znamená milučký, sa asi len veľmi ťažko dá použiť na opis nejakého vína. Ale spoločnosť Sanrio to chce každopádne zmeniť. Spoločnosť sa totižto spojila s talianskym producentom vín (Torti Winery) za účelom zavedenia novej značky vína – Hello Kitty.

Ako uvádza správa Los Angeles Times, nový rád vín ponúka víno Hello Kitty rosé ako aj jeho šumivý variant. Pre amerických spotrebiteľov môže byť táto značka vína novinkou, ale v Európe a Ázii ju ľudia poznajú už dlhší čas.

Novinka je momentálne v ponuke v reštaurácií Antonello Ristorante v Santa Ana v Kalifornii, kde okrem vína ponúkajú aj špeciálne Hello Kitty menu. Z vyjadrení spoločností nie je známe, či uvažujú aj o niečom takom je online predaj. Je však zrejmé, že majitelia spoločnosti Sanrio majú v úmysle svoju ponuku rozšíriť aj do iných krajín, preto nebuďte prekvapení ak toto víno onedlho nájdete aj na poličke svojho obchodu.

Zdroj: latimes.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Ukážka ako nepovedať svojmu dieťaťu pravdu o tom, kto nosí darčeky

S istotou rovnajúcou sa tomu, že zajtra vyjde slnko, sa určite raz ocitnete v situácii, kedy budete musieť svojmu dieťaťu povedať pravdu o tom, ako je to vlastne s tými darčekmi pod stromčekom. Pravda, ktorá ho pravdepodobne zarmúti, ak nie celkom zraní, a na ktorú by ste ho mali pripraviť. Určite by ste to nemali robiť ako tento ocko v nasledujúcom príbehu. V takýchto prípadoch je možno lepšie nechať to na mamky... Aj keď je už de facto po Vianociach, tento citlivý, no zároveň veľmi zábavný príbeh vám určite pripomenie, že čaro Vianoc by sa asi nemalo nikdy narúšať. Film režíroval Joe Otting a v hlavných úlohách uvidíte Johna Hoogenakker a Isabellu Crovetti-Cramp. Zdroj: vimeo.com