Do Ameriky prichádza jedinečný druh vína – Hello Kitty

0

Japonské slovo kawaii, ktoré v preklade znamená milučký, sa asi len veľmi ťažko dá použiť na opis nejakého vína. Ale spoločnosť Sanrio to chce každopádne zmeniť. Spoločnosť sa totižto spojila s talianskym producentom vín (Torti Winery) za účelom zavedenia novej značky vína – Hello Kitty.

Ako uvádza správa Los Angeles Times, nový rád vín ponúka víno Hello Kitty rosé ako aj jeho šumivý variant. Pre amerických spotrebiteľov môže byť táto značka vína novinkou, ale v Európe a Ázii ju ľudia poznajú už dlhší čas.

Novinka je momentálne v ponuke v reštaurácií Antonello Ristorante v Santa Ana v Kalifornii, kde okrem vína ponúkajú aj špeciálne Hello Kitty menu. Z vyjadrení spoločností nie je známe, či uvažujú aj o niečom takom je online predaj. Je však zrejmé, že majitelia spoločnosti Sanrio majú v úmysle svoju ponuku rozšíriť aj do iných krajín, preto nebuďte prekvapení ak toto víno onedlho nájdete aj na poličke svojho obchodu.

Zdroj: latimes.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Photoshop oslavuje 25. narodeniny

Pri príležitosti významného výročia 25 rokov od uvedenia celkom prvej verzie dnes už azda najznámejšieho profesionálneho grafického editora s názvom Photoshop, pripravila spoločnosť Adobe špeciálny narodeninový klip. Krátke video zobrazuje ohromný dopad, aký tento software zanechal na spoločnosti, ktorá sa dnes bez grafického retušovania takmer nezaobíde. Klip s názvom 25 Years of Photoshop - Dream On bol vytvorený z rôznych zdrojových PSD súborov od umelcov z celého sveta, ktorí tento program používajú. Následne to bolo všetko spojené a pretvorené do podoby animácie. Ak máte minútku čas, pozrite si spomínané video a zaspievajte si Dream On spolu s Aerosmith. Zdroj: adweek.com