Do Ameriky prichádza jedinečný druh vína – Hello Kitty

0

Japonské slovo kawaii, ktoré v preklade znamená milučký, sa asi len veľmi ťažko dá použiť na opis nejakého vína. Ale spoločnosť Sanrio to chce každopádne zmeniť. Spoločnosť sa totižto spojila s talianskym producentom vín (Torti Winery) za účelom zavedenia novej značky vína – Hello Kitty.

Ako uvádza správa Los Angeles Times, nový rád vín ponúka víno Hello Kitty rosé ako aj jeho šumivý variant. Pre amerických spotrebiteľov môže byť táto značka vína novinkou, ale v Európe a Ázii ju ľudia poznajú už dlhší čas.

Novinka je momentálne v ponuke v reštaurácií Antonello Ristorante v Santa Ana v Kalifornii, kde okrem vína ponúkajú aj špeciálne Hello Kitty menu. Z vyjadrení spoločností nie je známe, či uvažujú aj o niečom takom je online predaj. Je však zrejmé, že majitelia spoločnosti Sanrio majú v úmysle svoju ponuku rozšíriť aj do iných krajín, preto nebuďte prekvapení ak toto víno onedlho nájdete aj na poličke svojho obchodu.

Zdroj: latimes.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Predstavujeme vám miniatúrny svet slimákov ako ho vidí poľská fotografka

Katarzyna Załużna miluje fotografovať prírodu a jej srdcovou záležitosťou sú slimáky. Najťažšou časťou jej koníčka je primäť neochotných slimačích modelov k spolupráci. Najlepšie jej to ide večer, keď zapadajúce slnko poskytuje príjemné teplé svetlo. Kvôli používaniu manuálneho zostrovania a nízkemu clonovému číslu na hodnote 1,8 je niekedy skutočne problém zaostriť fotoaparát. Štandardný čas „výroby“ jednej fotografie sa nie raz predlží aj na jednu hodinu s čím súvisí aj nespočetné množstvo nevydarených záberov. No ako môžete vidieť aj sami, čas strávený čakaním na jedinečný okamih stojí za to. Zdroj: boredpanda.com