Doprajte si odpočinok v posteli, ktorá vám zahreje studené nožičky

0

Vonku je zima akoby sa všetci čerti ženili a vy netúžite po ničom inom iba po teplej mäkučkej posteli a možno ešte aj s niekým po vašom boku. To druhé menované si musí každý vyriešiť sám, ale s tým prvým sa dá pomôcť aj ináč.

Spoločnosť Sleep Number možno registrujete z rôznych reklám z televíznej obrazovky. Na trh prišli s nastaviteľným matracom, ktorý mal byť alternatívou tradičným matracom. Dnes však prinášajú niečo iné, a to niečo by vás malo pekne rozohriať. Posteľ Sleep Number 360 je najnovší produkt, ktorý prináša zážitok, aký si doposiaľ mohli dopriať len bohatí baróni (alebo ľudia s elektrickými paplónmi) – vyhrievanú posteľ.

Posteľ disponuje inteligentným časovačom, ktorý si môžete nastaviť tak, aby sa vám predtým, než si do nej ľahnete pekne vyhriala a vy tak už nikdy nebudete musieť zápasiť s pocitom studených chodidiel. Nápad pochádza z vedecky podloženého faktu, že ľudia s teplými chodidlami zaspia skôr, ako tí, ktorí ich majú studené.

Predaj tejto novinky je naplánovaný na tento rok, ceny zatiaľ neboli ohlásené.

Zdroj: gizmodo.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Milovníci whisky majú konečne šaty voňajúce touto lahôdkou

Ak vám vôňa kvalitnej whisky nie je vzdialená a túžite ju mať stále pri sebe čo najbližšie, potom je tu pre vás novinka od spoločnosti Heriot Watt University’s School of Textiles and Design v spolupráci s Johnnie Walker’s Black Label whiskey. Špeciálna aróma, v ktorej sa mieša vôňa sladu, vanilky, červeného ovocia a čokolády, je do šiat špeciálne zapravená tak, aby vydržala aj niekoľko praní. Donald Mackay z Harris Tweed’s Shawbost mill mal na starosti dokončovacie práce na tejto novinke a povedal, že toto bolo po prvýkrát čo sa u nich pracovalo s takouto „smart látkou“, ktorá si uchová svoju vôňu aj X pracích cyklov. „S rôznymi arómami pracujem už nejaký ten čas, ale doteraz boli navrhnuté tak, aby vydržali po jedno čistenie suchým procesom. Látku, ktorú sme pripravili pre whisky Johnnie Walker je iná, pretože vôňa je uložená do vláken v niekoľkých vrstvách, a tá tak je permanentne uvoľňovaná,“ vysvetlil Donald. Celá škála voňavého whisky oblečenia bude predstavená v Berlíne predtým, než sa uvedie na trh v celej Európe.  http://www.thedrinksbusiness.com/wordpress/wp-content/uploads/2014/12/23AB88AF00000578-0-image-6_14175376532401.jpg http://editorial.designtaxi.com/news-whisky10122014/2.jpg Zdroj: thedrinksbusiness.com