Doprajte si odpočinok v posteli, ktorá vám zahreje studené nožičky

0

Vonku je zima akoby sa všetci čerti ženili a vy netúžite po ničom inom iba po teplej mäkučkej posteli a možno ešte aj s niekým po vašom boku. To druhé menované si musí každý vyriešiť sám, ale s tým prvým sa dá pomôcť aj ináč.

Spoločnosť Sleep Number možno registrujete z rôznych reklám z televíznej obrazovky. Na trh prišli s nastaviteľným matracom, ktorý mal byť alternatívou tradičným matracom. Dnes však prinášajú niečo iné, a to niečo by vás malo pekne rozohriať. Posteľ Sleep Number 360 je najnovší produkt, ktorý prináša zážitok, aký si doposiaľ mohli dopriať len bohatí baróni (alebo ľudia s elektrickými paplónmi) – vyhrievanú posteľ.

Posteľ disponuje inteligentným časovačom, ktorý si môžete nastaviť tak, aby sa vám predtým, než si do nej ľahnete pekne vyhriala a vy tak už nikdy nebudete musieť zápasiť s pocitom studených chodidiel. Nápad pochádza z vedecky podloženého faktu, že ľudia s teplými chodidlami zaspia skôr, ako tí, ktorí ich majú studené.

Predaj tejto novinky je naplánovaný na tento rok, ceny zatiaľ neboli ohlásené.

Zdroj: gizmodo.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Priam maturitná otázka: "Prečo má angličtina toľko významovo rovnakých slov?"

Aký je váš názor na anglický jazyk? Myslíte si, že je ľahký? Alebo zastávate názor, že tento jazyk sa nikdy v živote nenaučíte. Dnes, v deň pred externou časťou maturitnej skúšky z cudzieho jazyka, čo je vo väčšine prípadov práve jazyk anglický, je táto otázka určite zaujímavá. Mnohí, aj doposiaľ dobrí študenti, mohli nadobudnúť dojem, že tento jazyk je ten najťažší, aký sa kedy učili. V čom hľadať príčinu? Jedným vysvetlením môže byť aj skutočnosť, že angličtina má veľmi bohatú slovnú zásobu. V základnom výpočte slov sa nachádza množstvo synoným, ktoré majú de facto rovnaký význam, akurát, že majú iný pôvod. V dnešnom náučnom videu si teda ukážeme, prečo sú v angličtine dvojice slov s takmer rovnakým významom. Nuž a vy, milí maturanti, možno sa vám nejaké z týchto slov bude hodiť pri písaní zajtrajšieho testu. Držíme vám prsty. Zdroj: youtube.com