Doprajte si odpočinok v posteli, ktorá vám zahreje studené nožičky

0

Vonku je zima akoby sa všetci čerti ženili a vy netúžite po ničom inom iba po teplej mäkučkej posteli a možno ešte aj s niekým po vašom boku. To druhé menované si musí každý vyriešiť sám, ale s tým prvým sa dá pomôcť aj ináč.

Spoločnosť Sleep Number možno registrujete z rôznych reklám z televíznej obrazovky. Na trh prišli s nastaviteľným matracom, ktorý mal byť alternatívou tradičným matracom. Dnes však prinášajú niečo iné, a to niečo by vás malo pekne rozohriať. Posteľ Sleep Number 360 je najnovší produkt, ktorý prináša zážitok, aký si doposiaľ mohli dopriať len bohatí baróni (alebo ľudia s elektrickými paplónmi) – vyhrievanú posteľ.

Posteľ disponuje inteligentným časovačom, ktorý si môžete nastaviť tak, aby sa vám predtým, než si do nej ľahnete pekne vyhriala a vy tak už nikdy nebudete musieť zápasiť s pocitom studených chodidiel. Nápad pochádza z vedecky podloženého faktu, že ľudia s teplými chodidlami zaspia skôr, ako tí, ktorí ich majú studené.

Predaj tejto novinky je naplánovaný na tento rok, ceny zatiaľ neboli ohlásené.

Zdroj: gizmodo.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Úchvatné portréty vytvorené za pomoci dymovníc

Jovana Rikalo je fotografka umenia a portrétov a svoju záľubu prenáša nielen do klasických fotografií, ale veľmi rada experimentuje. Najnovšie ju oslovilo čaro a mystika svojich portrétov, ktorú dosahuje používaním dymovníc. Takto vytvorené fotografie vyzerajú skutočne zaujímavo. Jovana sa neustále snaží o to, aby jej fotografie boli nielen zaujímavé, ale aby mali svoj vlastný charakter. Vždy sa snaží nájsť spojenie medzi modelkou a prírodou. Prijmite pozvanie na prechádzku mystickým svetom á la Jovana Rikalo. http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/09/Using-smoke-bomb-to-create-powerful-portraits__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/09/Using-smoke-bombs-to-create-powerful-portraits__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/09/Using-smoke-bombs-to-create-powerful-portraits1__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/09/Using-smoke-bombs-to-create-powerful-portraits2__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/09/Using-smoke-bombs-to-create-powerful-portraits3__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/09/Using-smoke-bombs-to-create-powerful-portraits4__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/09/Using-smoke-bombs-to-create-powerful-portraits5__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/09/Using-smoke-bombs-to-create-powerful-portraits6__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/09/Using-smoke-bombs-to-create-powerful-portraits7__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/09/Using-smoke-bombs-to-create-powerful-portraits9__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/09/Using-smoke-bombs-to-create-powerful-portraits11__880.jpg Zdroj: boredpanda.com