Doprajte si odpočinok v posteli, ktorá vám zahreje studené nožičky

0

Vonku je zima akoby sa všetci čerti ženili a vy netúžite po ničom inom iba po teplej mäkučkej posteli a možno ešte aj s niekým po vašom boku. To druhé menované si musí každý vyriešiť sám, ale s tým prvým sa dá pomôcť aj ináč.

Spoločnosť Sleep Number možno registrujete z rôznych reklám z televíznej obrazovky. Na trh prišli s nastaviteľným matracom, ktorý mal byť alternatívou tradičným matracom. Dnes však prinášajú niečo iné, a to niečo by vás malo pekne rozohriať. Posteľ Sleep Number 360 je najnovší produkt, ktorý prináša zážitok, aký si doposiaľ mohli dopriať len bohatí baróni (alebo ľudia s elektrickými paplónmi) – vyhrievanú posteľ.

Posteľ disponuje inteligentným časovačom, ktorý si môžete nastaviť tak, aby sa vám predtým, než si do nej ľahnete pekne vyhriala a vy tak už nikdy nebudete musieť zápasiť s pocitom studených chodidiel. Nápad pochádza z vedecky podloženého faktu, že ľudia s teplými chodidlami zaspia skôr, ako tí, ktorí ich majú studené.

Predaj tejto novinky je naplánovaný na tento rok, ceny zatiaľ neboli ohlásené.

Zdroj: gizmodo.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Nový futbalový štadión v Bielorusku je ako z iného sveta

Slovinská firma OFIS Arhitekti práve dokončila práce na novom futbalovom štadióne v Bielorusku a musím vám povedať, že pri pohľade naň má človek pocit, že sa nachádza niekde na inej planéte. Nová hliníková „svätyňa“ pre futbalový klub FC BATE Borisov pojme 13 tisíc divákov, ktorí si v nej budú môcť pohodlne sadnúť  a vychutnať si tak svoj obľúbený zápas. Štadión ďalej ponúka 3000 štvorcových metrov verejného priestranstva pre rôzne akcie. Sedadlá sú okolo hracej plochy usporiadané v 17-tich radoch pri kratších stranách ihriska, zatiaľčo na dlhších stranách sa nachádza 27, resp. 28 radov sedadiel. Priestor medzi tribúnami a stenami štadióna je vyplnený galériou obchodov, barov a reštaurácií. Pôvodný projekt rátal s otvorením ešte pred dvoma rokmi, ale z dôvodu konštrukčných oneskorení sa tak deje až teraz. Architekti sa pri svojom návrhu inšpirovali živými bunkami, a preto je podľa ich slov dizajn podobný živým bunkovým štruktúram. http://assets.inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2014/11/OFIS-Arhitekti-Football-Stadium-Arena-Borisov-2.jpg http://assets.inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2014/11/OFIS-FC-BATE-Borisov-Stadium-7.jpg http://assets.inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2014/11/OFIS-Arhitekti-Football-Stadium-Arena-Borisov-3.jpg http://assets.inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2014/11/OFIS-FC-BATE-Borisov-Stadium-4.jpg http://assets.inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2014/11/OFIS-Arhitekti-Football-Stadium-Arena-Borisov-7.jpg http://assets.inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2014/11/OFIS-FC-BATE-Borisov-Stadium-8.jpg http://assets.inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2014/11/OFIS-FC-BATE-Borisov-Stadium-9.jpg http://assets.inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2014/11/OFIS-Arhitekti-Football-Stadium-Arena-Borisov-5.jpg Zdroj:  inhabitat.com