Doprajte si odpočinok v posteli, ktorá vám zahreje studené nožičky

0

Vonku je zima akoby sa všetci čerti ženili a vy netúžite po ničom inom iba po teplej mäkučkej posteli a možno ešte aj s niekým po vašom boku. To druhé menované si musí každý vyriešiť sám, ale s tým prvým sa dá pomôcť aj ináč.

Spoločnosť Sleep Number možno registrujete z rôznych reklám z televíznej obrazovky. Na trh prišli s nastaviteľným matracom, ktorý mal byť alternatívou tradičným matracom. Dnes však prinášajú niečo iné, a to niečo by vás malo pekne rozohriať. Posteľ Sleep Number 360 je najnovší produkt, ktorý prináša zážitok, aký si doposiaľ mohli dopriať len bohatí baróni (alebo ľudia s elektrickými paplónmi) – vyhrievanú posteľ.

Posteľ disponuje inteligentným časovačom, ktorý si môžete nastaviť tak, aby sa vám predtým, než si do nej ľahnete pekne vyhriala a vy tak už nikdy nebudete musieť zápasiť s pocitom studených chodidiel. Nápad pochádza z vedecky podloženého faktu, že ľudia s teplými chodidlami zaspia skôr, ako tí, ktorí ich majú studené.

Predaj tejto novinky je naplánovaný na tento rok, ceny zatiaľ neboli ohlásené.

Zdroj: gizmodo.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Už budúci víkend sa v Londýne uskutoční najnudnejšia konferencia na svete

Zvyknete si hovoriť, že váš život je nudný? Možno aj je, ale namiesto toho, aby ste sa snažili hľadať dobrodružstvo, skúste si osvojiť práve opačný postup. Vrhnite sa na niečo, čo je naozaj nudné a potom uvidíte ako na tom v skutočnosti ste. Tu je jedna z možností. Organizátori London’s Boring Conference, ktorá tento rok slávi už svoj 6. ročník, si túto radu zobrali k srdcu. V opise tohto podujatia stojí: „jednodňová oslava obyčajných, nezábavných, prostých a prehliadaných“. Konferencia sa uskutoční 7. mája a zúčastní sa na nej 20 odborníkov so svojimi príspevkami, kde každý má pridelený presný čas 10 minút. Medzi aktuálne dôležitými témami sa nájdu rozpravy o kvalite toaletných papierov alebo prednáška o východonemeckých semaforoch a tehlách. Lístky sú však už vypredané. Nápad vytvoriť túto konferenciu dostal James Ward, ktorý pracuje v oblasti PR a je tiež autorom knihy Adventures in Stationery: A Journey Through Your Pencil Case. Myšlienku na zorganizovanie takejto konferencie dostal po zrušení konferencie 2010 Interesting Conference. Na predošlých ročníkoch si mohli účastníci vypočuť prednášky aj o veciach ako napr. domáce atramentové tlačiarne, muž, ktorý si počíta vlastné kýchnutia, alebo ako si pripraviť chutné jedlo pomocou vecí nachádzajúcich sa v hotelovej izbe. Tak čo? Ešte stále si myslíte, že váš život je nudný? Zdroj: mentalfloss.com