Najnovší trailer sľubuje ešte viac vášne a erotiky v Päťdesiatich odtieňov temnoty!

0

Päťdesiat odtieňov temnoty sľubuje ešte viac erotiky a vášne ako jeho predchodca Päťdesiat odtieňov sivej. Prezrádza to najnovší trailer!

Fanúšikovia už netrpezlivo odratávajú dni do premiéry najnovšieho pokračovanie trilógie Päťdesiatich odtieňov. Po predchádzajúcom filme, ktorý si vyslúžil akurát tak kritiku, očakávajú oveľa viac. To im režisér James Foley v najnovšom trailery k filmu sľubuje! Viac vášne a erotiky určite nebude chýbať. Veď nato sa mnohí diváci najviac tešia.

Anastasia Steelová sa v predchádzajúcom diely zamilovala do mladého charizmatického podnikateľa Christiana Greya. Ten jej ukázal, ako chutí zakázané ovocie. Anastasii to ale nestačilo a chcela viac, oveľa viac – chcela byť milovaná, chcela cítiť lásku. Keďže jej ju Christian nedoprial, rozišla sa s ním a snažila sa túto kapitolu uzavrieť. No mladého Christiana to na nej ešte viac priťahovalo. Preto sa rozhodol, že ponúkne Ane novú zmluvu, zmluvu ktorá jej bude viac vyhovovať. Ana ju samozrejme príjme, keďže Christiana miluje. No až teraz Ana zistí, aké temné tajomstvá Christian ukrýva. Ako to celé skončí? Bude im osud priať, alebo ich vzťah navždy zavrhne? To vedia len tí, ktorí si prečítali všetky tri knihy autorky E. L. James.

Premiéra filmu je naplánovaná na 10. februára tohto roka.

Zdroj: youtube.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som mladý chalan, ktorého baví neustále spoznávať nové veci.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Louis Vuitton otvára svoj prvý letiskový obchod v Európe

Cestujúci z londýnskeho letiska Heathrow budú mať od decembra tohto roku možnosť nakúpiť si veci značky Louis Vuitton tesne pred svojim odletom. Táto francúzska luxusná spoločnosť otvorí svoj obchod v termináli číslo 5. V Európe síce pôjde o prvú predajňu, avšak nie celosvetovo. V roku 2011 bola otvorená predajňa na medzinárodnom letisku v Seoule. Zákazníci si budú môcť vybrať zo širokej škály produktov - kožené veci, topánky, štýlové šperky, slnečné okuliare, doplnky či hodinky. Obchod bude zasadený do odletovej haly. Dôvodom, prečo si táto spoločnosť vybrala práve londýnske letisko je známy - Heathrow je  jedným z najzaneprázdnenejších letísk v Európe, čo sa počtu cestujúcich týka. http://trbusiness.com/images/stories/louis-vuitton-at-incheon-.jpg Zdroj: pursuitist.com