Najnovší trailer sľubuje ešte viac vášne a erotiky v Päťdesiatich odtieňov temnoty!

0

Päťdesiat odtieňov temnoty sľubuje ešte viac erotiky a vášne ako jeho predchodca Päťdesiat odtieňov sivej. Prezrádza to najnovší trailer!

Fanúšikovia už netrpezlivo odratávajú dni do premiéry najnovšieho pokračovanie trilógie Päťdesiatich odtieňov. Po predchádzajúcom filme, ktorý si vyslúžil akurát tak kritiku, očakávajú oveľa viac. To im režisér James Foley v najnovšom trailery k filmu sľubuje! Viac vášne a erotiky určite nebude chýbať. Veď nato sa mnohí diváci najviac tešia.

Anastasia Steelová sa v predchádzajúcom diely zamilovala do mladého charizmatického podnikateľa Christiana Greya. Ten jej ukázal, ako chutí zakázané ovocie. Anastasii to ale nestačilo a chcela viac, oveľa viac – chcela byť milovaná, chcela cítiť lásku. Keďže jej ju Christian nedoprial, rozišla sa s ním a snažila sa túto kapitolu uzavrieť. No mladého Christiana to na nej ešte viac priťahovalo. Preto sa rozhodol, že ponúkne Ane novú zmluvu, zmluvu ktorá jej bude viac vyhovovať. Ana ju samozrejme príjme, keďže Christiana miluje. No až teraz Ana zistí, aké temné tajomstvá Christian ukrýva. Ako to celé skončí? Bude im osud priať, alebo ich vzťah navždy zavrhne? To vedia len tí, ktorí si prečítali všetky tri knihy autorky E. L. James.

Premiéra filmu je naplánovaná na 10. februára tohto roka.

Zdroj: youtube.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som mladý chalan, ktorého baví neustále spoznávať nové veci.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

5 partnerských predsavzatí

Rozmýšľate aké predsavzatia si máte dať do nového roku? Minulý rok ste sa rozhodli cvičiť, ale...Chceli ste žiť zdravšie, ale... Čo tak si s blížiacim sa sviatkom všetkých zaľúbených dať nejaké predsavzatie, ktoré sa bude týkať vášho vzťahu. Tu je niekoľko predsavzatí: Počúvať Starostlivé počúvanie je cennou zručnosťou, a to najmä vo vzťahu. Skúste počúvať. Určite to ten druhý ocení. Oceniť Kedy naposledy ste svoju partnerovi/partnerke povedali, že ho obdivujete? Skúste ho pochváliť, že sa o vás stará, že urobil to a to. Jednoducho mu dajte pocítiť, že je stále pre vás číslo jeden. Buďte úprimní Hovorte spolu, čo vás čaká, čo jeden alebo druhý by do budúcna chcel. Ale nezabúdajte aj na city. Je veľmi ťažké hovoriť otvorene o tom, kto čo cíti. Hovoriť Hovoriť, hovoriť... a hovoriť. Jednoducho o všetkom. Tráviť spolu čas Vyhradiť si chvíľu času len pre seba. Každý vzťah potrebuje „byť sám“, kde nebude vôbec rušený.  Ak je obaja pracovne vyťažení, tak si stanovte aspoň jeden deň v týždni, keď budete len sami dvaja.