Najnovší trailer sľubuje ešte viac vášne a erotiky v Päťdesiatich odtieňov temnoty!

0

Päťdesiat odtieňov temnoty sľubuje ešte viac erotiky a vášne ako jeho predchodca Päťdesiat odtieňov sivej. Prezrádza to najnovší trailer!

Fanúšikovia už netrpezlivo odratávajú dni do premiéry najnovšieho pokračovanie trilógie Päťdesiatich odtieňov. Po predchádzajúcom filme, ktorý si vyslúžil akurát tak kritiku, očakávajú oveľa viac. To im režisér James Foley v najnovšom trailery k filmu sľubuje! Viac vášne a erotiky určite nebude chýbať. Veď nato sa mnohí diváci najviac tešia.

Anastasia Steelová sa v predchádzajúcom diely zamilovala do mladého charizmatického podnikateľa Christiana Greya. Ten jej ukázal, ako chutí zakázané ovocie. Anastasii to ale nestačilo a chcela viac, oveľa viac – chcela byť milovaná, chcela cítiť lásku. Keďže jej ju Christian nedoprial, rozišla sa s ním a snažila sa túto kapitolu uzavrieť. No mladého Christiana to na nej ešte viac priťahovalo. Preto sa rozhodol, že ponúkne Ane novú zmluvu, zmluvu ktorá jej bude viac vyhovovať. Ana ju samozrejme príjme, keďže Christiana miluje. No až teraz Ana zistí, aké temné tajomstvá Christian ukrýva. Ako to celé skončí? Bude im osud priať, alebo ich vzťah navždy zavrhne? To vedia len tí, ktorí si prečítali všetky tri knihy autorky E. L. James.

Premiéra filmu je naplánovaná na 10. februára tohto roka.

Zdroj: youtube.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som mladý chalan, ktorého baví neustále spoznávať nové veci.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Ženatí muži pracujú ťažšie a viac zarábajú ako ich slobodní rovesníci

Možno vás nasledujúca skutočnosť prekvapí, ale ženatí muži pracujú ťažšie a aj viac zarábajú ako ich rovnako vzdelaní rovesníci. Vyplýva to z nedávneho výskumu, ktorý realizovali W. Bradford Wilcox, ktorý na Univerzite vo Virgínii vedie National Marriage Project, a Robert Lerman, vyučujúci ekonómiu na American University. Podľa denníka The Washington Post pracujú ženatí muži o približne 400 hodín ročne viac ako slobodní muži s rovnakým vzdelaním a relatívne rovnakým rodinným zázemím. Ženatí muži vo veku 28 rokov zarábajú tiež o 15 900 dolárov viac ako slobodní muži v rovnakom veku, zatiaľ čo ženatí muži vo veku 44 až 46 rokov zarábajú o 18 800 dolárov viac ako slobodní muži. Azda najzaujímavejším výsledkom bolo zistenie, že ženatí muži zarábajú viac ako rovnako vzdelaní slobodní muži a to aj vtedy, keď nemajú absolvované vyššie vzdelanie. Autori výskumu to zdôvodňujú tým, že ženatí muži sú viac motivovaní ťažšie pracovať a často sú svojimi zamestnancami vnímaní pozitívnejšie. Sobáš preto mení mužov na oveľa zodpovednejších ľudí, ktorí sú na seba zároveň aj hrdí. Ďalším aspektom je skutočnosť, že manželstvo spôsobuje u mužov túžbu po vyššom zárobku. Táto snaha nesúvisí len so zabezpečením manželky a detí, ale aj ich novou identitou, ktorá ovplyvňuje ich šance na postup. Manželky ženatých mužov sú často oporou a zdrojom cenných rád ako napredovať a dosiahnuť stanovené ciele. Manželia sa aj týmto snažia potešiť svoje manželky. Na záver, ženatí muži sa vo všeobecnosti javia ako viac stabilní, verní a ochotní prijať väčšiu záťaž. Navyše im do karát hrá aj správanie zamestnávateľov, ktorí si za tie roky vybudovali stereotyp, na základe ktorého sú ochotnejší ponúknuť pracovný postup ženatým mužom ako ich slobodným kolegom. Zdroj: washingtonpost.com