Najnovší trailer sľubuje ešte viac vášne a erotiky v Päťdesiatich odtieňov temnoty!

0

Päťdesiat odtieňov temnoty sľubuje ešte viac erotiky a vášne ako jeho predchodca Päťdesiat odtieňov sivej. Prezrádza to najnovší trailer!

Fanúšikovia už netrpezlivo odratávajú dni do premiéry najnovšieho pokračovanie trilógie Päťdesiatich odtieňov. Po predchádzajúcom filme, ktorý si vyslúžil akurát tak kritiku, očakávajú oveľa viac. To im režisér James Foley v najnovšom trailery k filmu sľubuje! Viac vášne a erotiky určite nebude chýbať. Veď nato sa mnohí diváci najviac tešia.

Anastasia Steelová sa v predchádzajúcom diely zamilovala do mladého charizmatického podnikateľa Christiana Greya. Ten jej ukázal, ako chutí zakázané ovocie. Anastasii to ale nestačilo a chcela viac, oveľa viac – chcela byť milovaná, chcela cítiť lásku. Keďže jej ju Christian nedoprial, rozišla sa s ním a snažila sa túto kapitolu uzavrieť. No mladého Christiana to na nej ešte viac priťahovalo. Preto sa rozhodol, že ponúkne Ane novú zmluvu, zmluvu ktorá jej bude viac vyhovovať. Ana ju samozrejme príjme, keďže Christiana miluje. No až teraz Ana zistí, aké temné tajomstvá Christian ukrýva. Ako to celé skončí? Bude im osud priať, alebo ich vzťah navždy zavrhne? To vedia len tí, ktorí si prečítali všetky tri knihy autorky E. L. James.

Premiéra filmu je naplánovaná na 10. februára tohto roka.

Zdroj: youtube.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som mladý chalan, ktorého baví neustále spoznávať nové veci.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Christiano Ronaldo uvádza vlastné slúchadla „Monster Roc headphones“

Ak vám osoba slávneho futbalistu Christiana Ronalda nepríde celkom neznáma a patríte medzi jeho priaznivcov, potom tu máte možnosť kúpiť si slúchadla s jeho vlastným podpisom. Táto futbalová hviezda sa pred nejakým časom spojila s významným producentom Monster, aby spoločne vyrobili špeciálnu edíciu slúchadiel. Známe ako Roc Live Life Loud, tento nový rad prichádza v troch variáciách: Roc Sport SuperSlim wireless in-ear ($170), Roc Sport Freedom on-ear wireless Bluetooth ($250) a Roc Sport Black Platinum over-ear ($300), pričom všetky majú jasný cieľ – bojovať proti „the Beats of the world“. Momentálne sú dostupné len prostredníctvom eBay  ale podľa vyjadrenia spoločnosti Monster, do dvoch týždňov tu bude aj vlastný eshop. Zdroj: engadget.com