Fanúšikovia Harryho Pottera majú svoj hrad v Poľsku

0

Staroveký hrad v Poľsku ponúka všetkým nadšencom Harryho Pottera nezabudnuteľný zážitok. Na svojej vlastnej koži si môžu vyskúšať život s „Hogwartníkmi“.

Táto možnosť vznikla vďaka udalosti s názvom The Czocha College of Wizardry, ktorá umožňuje všetkým nadšencom tejto postavy preskúmať podzemie hradu, ktoré pripomína Hogwartskú školu z týchto príbehov.

Účastníci podujatia majú možnosť obliecť si dobové kostýmy a zapojiť sa do rôznych súťaží, vyskúšať si čarodejnícke schopnosti, stretnúť duchov a iné magické tvory, ktoré sa objavujú v knihách od J. K. Rowlingovej.

Zdroj: buzzfeed.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Zoznámte sa s najmladšou inštruktorkou zumby!

Zumbu, predpokladám, poznáte, a ak ju aj cvičíte, tak viete, že vaše telo sa počas cvičenia premení na  jednu endorfínovú guľku. Vrelo odporúčam, aj keď máte problém s tancovaním. Telo dobíja pozitívnou energiou. Zumba  je atraktívna, zábavná fitness NOVINKA (aj keď je tu už nejaký ten mesiac...)! Prevládajú základné kroky populárnych latino tancov ako salsa, merengue, mambo, samba, cumbia či calypso, ale vyskúšať si môžete i belly dance, flamenco, squer-dance či rock´n-roll. Najúžasnejšie na tom všetkom je, že človek vďaka tancu nie len efektívne spaľuje tuky, spevňuje problematické partie a posilňuje kardiovaskulárny systém, ale predovšetkým sa baví, zabúda na starosti a vyplavuje stres. Stále si nie ste istí, či Zumba je pre vás? Potom si pozrite 6-ročnú Audrey, internetovú hviezdu v tejto disciplíne. Video videl veľký počet ľudí a dievčatko dostalo pozvánku na stretnutie  zumba inštruktorov v Orlande (USA). Video sa stalo hitom na internete. Malá tanečnica trpí veľmi vzácnou chorobou, Diamond-Blackfan - anémia. Jedná sa o závažné ochorenie. Ale ako vidíte, choroba nie je žiadny problém. Nenamotivovali sme vás? Tu je video Zumba inštruktorov: Zdroj: cosmopolitan.com