Fanúšikovia Harryho Pottera majú svoj hrad v Poľsku

0

Staroveký hrad v Poľsku ponúka všetkým nadšencom Harryho Pottera nezabudnuteľný zážitok. Na svojej vlastnej koži si môžu vyskúšať život s „Hogwartníkmi“.

Táto možnosť vznikla vďaka udalosti s názvom The Czocha College of Wizardry, ktorá umožňuje všetkým nadšencom tejto postavy preskúmať podzemie hradu, ktoré pripomína Hogwartskú školu z týchto príbehov.

Účastníci podujatia majú možnosť obliecť si dobové kostýmy a zapojiť sa do rôznych súťaží, vyskúšať si čarodejnícke schopnosti, stretnúť duchov a iné magické tvory, ktoré sa objavujú v knihách od J. K. Rowlingovej.

Zdroj: buzzfeed.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Ako vyzerá ideálny chlap

Ak si myslíte, že len ženám médiá diktujú, ako by mali vyzerať, mýlite sa. Ukazuje sa, že moderní chlapi sú pod rovnakým tlakom ako ženy. A neveríte, ale aj oni to neberú na ľahkú váhu. Čítajú časopisy, pozerajú internet. Server Buzzfeed.com zostavil prehľad mužskej krásy z celého sveta, aby preskúmal, aké sú rozdielne preferencie v rôznych regiónoch, a následne zistil, aký typ mužov je považovaný za najviac atraktívny. Takmer vo všetkých prípadoch musia byť muži svalnatí a dobre upravení. Iba v niektorých oblastiach (najmä v USA a západnej Európe), je dobre vidieť štýl "na drevorubača", v iných častiach sveta prevláda hladko oholená tvár a krátke vlasy. Ženy sa zhodli aj v tom, že muž by mal pekne voňať, mal by byť upravený a mal by mať príjemné vystupovanie. Opitý muž je už v dnešnej dobe tabu. To, čo spája všetky atribúty krásy je, že modly z hľadiska vzhľadu, sú hviezdy. Je to David Beckham a herci zo seriálu alebo hudobné hviezdy - spoločnosť vyberie a potrestá zvyšok. Pozrite sa, aké sú ideály mužskej krásy vo svete. Zdroj: cosmopolitan.pl