Fanúšikovia Harryho Pottera majú svoj hrad v Poľsku

0

Staroveký hrad v Poľsku ponúka všetkým nadšencom Harryho Pottera nezabudnuteľný zážitok. Na svojej vlastnej koži si môžu vyskúšať život s „Hogwartníkmi“.

Táto možnosť vznikla vďaka udalosti s názvom The Czocha College of Wizardry, ktorá umožňuje všetkým nadšencom tejto postavy preskúmať podzemie hradu, ktoré pripomína Hogwartskú školu z týchto príbehov.

Účastníci podujatia majú možnosť obliecť si dobové kostýmy a zapojiť sa do rôznych súťaží, vyskúšať si čarodejnícke schopnosti, stretnúť duchov a iné magické tvory, ktoré sa objavujú v knihách od J. K. Rowlingovej.

Zdroj: buzzfeed.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Ako dlho to trvá kým sa dostanete na celkom posledný riadok v tabuľke programu MS Excel?

Ľudia, ktorí nemajú čo robiť a počas svojho voľného času objavujú „maximálne podstatné veci,“ nás nie raz prekvapia vecami, pri ktorých sa zastavuje rozum. Najnovšie tu máme rýdzo praktickú otázku: „Má program MS Excel posledný riadok svojich tabuliek a ako dlho trvá sa k nemu dostať?“ Ak by sme sa to chceli dozvedieť rýchlo a jednoducho, je vysoko pravdepodobné, že správnu odpoveď si môžeme vyGoogliť, ale takto prídeme o skutočnú zábavu z objavu. Hunter Hobbs sa rozhodol vyskúšať si to sám na vlastnej koži. Experiment prebiehal na základe striktne daných pravidiel: žiadne prestávky, žiadne stláčanie klávesy Ctrl a žiadne lízanky... Jediné, čo robil bolo, že sedel na stoličke a držal prst na klávesnici. Nakoniec sa mu to podarilo a po 9,5 hodinách dosiahol samotné dno programu. Aj vďaka nemu teraz vieme, že na dosiahnutie 1 048 576-tého riadku potrebujeme čas 9:36:10:19. Zdroj: gizmodo.com