Ford vytvoril postieľku pre bábätka, v ktorej zaspia sladšie, ako v samotnom aute

0

Rodičia malých detí istotne potvrdia, že uspať svoj malý poklad dá niekedy poriadne zabrať. Nech robíte čokoľvek, dieťatko nie a nie zažmúriť očká a ak sa to už nakoniec podarí, tak po 15 minútach je hore a znovu sa chce hrať. V stave maximálneho zúfalstva niekedy pristúpia aj k starej osvedčenej metóde – vozenie v aute.

Každý, kto to už zažil vie, že tento spôsob je síce účinný, ale nedá sa opakovať každý deň. No vďaka šikovným dizajnérom z automobilky Ford si teraz môžete dopriať pohodlie auta priamo v detskej izbe vášho drobca.

Španielska pobočka tejto automobilky totižto prichádza s jedinečným typom detskej postieľky s názvom Max Motor Dreams. Jej jedinečnosť spočíva v tom, že postieľka je schopná imitovať jazdu skutočným automobilom. Postieľka má po obvode dokonca zabudované LED svetla, ktoré napodobňujú jazdu prichádzajúcich áut z protismeru. Samozrejmosťou je autentický zvuk motora a jemné natriasanie, presne ako počas jazdy autom. Pomocou aplikácie pre smartfóny si dokonca môžete naplánovať cestu, odkiaľ kam idete, a postieľka na základe toho nasimuluje jazdu ako v skutočnosti.

Jedinou zlou správou je, že momentálne je k dispozícii len jeden prototyp, no na základe nespočetných žiadostí spoločnosť uvažuje o jej produkcii vo veľkovýrobe.

Zdroj: fordmaxmotordreams.com

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj