Harmónia tela, duše a mysle prichádza opäť do Banskej Bystrice!

0

HARMÓNIA Festival zdravia  a krásy zavíta do mesta pod Urpínom aj túto jar. Konať sa bude v priestoroch Hotela LUX*** – 15. a 16. mája. Na podujatie vás srdečne pozývame!

Tretí ročník bystrického HARMÓNIA Festivalu zdravia a krásy, veľkého podujatia zdravého životného štýlu, prináša doteraz najpestrejší a najpútavejší program. Počas dvoch festivalových dní sa môžu návštevníci festivalu tešiť na 3 tematické výstavy s viac ako 65 vystavovateľmi – Zdravie a prevencia, Krása a relax, Ezoterika a osobnostný rozvoj, bohatý prednáškový a sprievodný program pre deti i dospelých.

V 2 prednáškových miestnostiach vás čaká viac ako 16 prednášok a 3 workshopy so známymi osobnosťami. V Banskej Bystrici nebude chýbať Jozef Banáš – autor bestsellerov Kód 1, Kód 9 a Velestúr, Pavel „Hirax“ Baričák a jeho Šlabikár šťastia či známy MUDr. Igor Bukovský.  Lektorom bude aj uznávaný regresný terapeut Patrik Bálint,  Peter Planieta – odborník na zdravé stravovanie a „BIO človek roka 2012“, či Zuzana Hozhoni a Ľuba Lapšanská. Úplnou novinkou je jedinečný zážitkový workshop jogy smiechu Ľubora Foltána, na ktorom si overíte, či sa dokážete smiať len tak, alebo či potrebujete k smiechu vonkajšiu príčinu.

Témy, ktoré vám tento rok prinášame, predstavia ďalší známi lektori a odborníci z oblasti zdravej výživy, alternatívnej liečby, či medziľudských vzťahov a osobnostného rozvoja. Témami prednášok budú tiež homeopatia, vplyv potravín na zdravotný stav človeka, či numerologický pohľad na dátum nášho narodenia. Dozviete sa, ako limbický otlačok ovplyvňuje náš každodenný život; ako si môžeme život spríjemniť pomocou esenciálnych olejov alebo ako sa vedome pripraviť na tehotenstvo a materstvo. Predstavíme vám plán B – ako viac jesť a menej vážiť; ako môžete predchádzať “zlému” cholesterolu a sním spojeným srdcovo-cievnym chorobám a tiež problematiku potravinovej intolerancie a alergie.  Dotkneme sa aj čoraz naliehavejšej témy správnej detskej výživy a detskej obezity. Zoznámite sa aj so slovenskými čarokruhmi a mandalami.

V Banskej Bystrici sme pre vás navyše pripravili výnimočnú skupinovú meditáciu Janky Sofie Thomkovej s hudobným doprovodom, interaktívne workshopy Vráťme sa k liečivej sile bylín a Rýchlokurz nevarenia. Vyskúšať si budete môcť čaro orientálnych tancov, cvičení Chi Toning a Port de Bras s ALISHABOU. Krásne maličkosti, ktoré potešia každú umeleckú dušu, si budete môcť vlastnoručne vyrobiť na kreatívnych dielňach so ZUNAartom.

Návštevníci HARMÓNIA Festivalu zdravia a krásy v Banskej Bystrici sa budú môcť aj tento rok inšpirovať ochutnávkami zdravej stravy. Počas celej doby trvania podujatia budú pripravené ochutnávky RAW cukroviniek, 100% za studena lisovaných olejov a zdravých nápojov. A ani tento rok nebudú chýbať obľúbené merania a diagnostiky zdravia, fotenie a diagnostika aury, veštenie, numerológia a tarot, výživové poradenstvo a ukážky líčenia.

O deti sa na HARMÓNIA Festivale v Banskej Bystrici postarajú animátorky Súkromného centra voľného času Radvanská 1 a Hudobnej školy YAMAHA z Banskej Bystrice.Vo vybraných hodinách bude pripravený detský kútik, detské tvorivé a hudobné dielne.

Miesto: Hotel LUX***, Námestie slobody 2, Banská Bystrica

Termín a čas: piatok a sobota 15. – 16. mája 2015, v čase od 11.00 do 19.00 h. (piatok) a od 09.00 do 19.00 h. (sobota)

Základné vstupné na výstavu: 1,50 Eur. Celodenné permanentky na prednášky v predpredaji za 8 Eur/1 deň a 14 Eur/2 dni v sieti www.Ticketportal.sk

Viac informácií a časový harmonogram prednášok na www.HarmoniaFest.sk

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Smutný príbeh dievčaťa, ktoré jej snúbenec navždy opustil mesiac pred svadbou

Lauren Reynolds mala so svojim snúbencom Tristin Woodsom naplánovaný takmer celý život. Všetko išlo ako po masle, dvojica sa milovala a svoju lásku sa chystali spečatiť pred oltárom. Keď v tom, rana osudu všetko zmenila. Tristin zahynul pri autonehode, jeden mesiac pred svadbou. Aj keď sa to všetko stalo pred rokom, jeho snúbenica na neho nezabudla. Ako spomienku na všetko krásne, čo spolu zažili, sa rozhodla pripraviť foto kolekciu v jej svadobných šatách so snúbencom, avšak už len v srdci a na fotografii. Rok po celej udalosti sa jej príbeh o sile lásky, bolesti a odvahe dostal na verejnosť a môže sa stať inšpiráciou aj pre iných. Lauren dúfa, že takto získa nový pohľad na život a bude môcť opäť milovať celým svojim srdcom. http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/10/tribute-16__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/10/tribute-5__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/10/tribute-10__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/10/tribute-12__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/10/tribute-2__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/10/tribute-9__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/10/tribute-24__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/10/tribute-26__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/10/tribute-18__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/10/tribute-13__880.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/10/tribute-15__880.jpg Zdroj: boredpanda.com