Hugh Hefner, zakladateľ legendárneho časopisu Playboy, zomrel vo veku 91 rokov

0

Legendárny milovník žien a dá sa povedať, že aj synonymum sexuality 20. storočia, Hugh Hefner, zomrel vo veku 91 rokov.

Spoločnosť to Playboy Enterprises na svojom oficiálnom účte na Twitteri oznámila slovami: „Zomrela americká ikona a zakladateľ Playboya.“ Hugh Hefner sa do povedomia verejnosti dostal predovšetkým svojim výstredným životným štýlom, ktorý definoval sex a bujaré oslavy. Na verejnosti sa veľmi rád objavoval v spoločnosti atraktívnych modeliek, vždy podstatne mladších ako bol on, pre ktoré si postupom času vymyslel aj pomenovanie „Playboy zajačiky“.

Jeho „dielo“ – pánsky časopis Playboy – sa stal na dlhé desaťročia výkladnou skriňou nahoty a neviazaného životného štýlu. Aj keď sa  manažment vydavateľstva v roku 2015 rozhodol už viac neuverejňovať fotografie nahých modeliek, po 2 rokoch sa k tomu znova vrátili.

Hugh Hefner sa počas svojho života stihol 3-krát oženiť, jeho súčasnou manželkou a dnes už vdovou je 31-ročná Crystal Harrisová. Hugh zomrel prirodzenou smrťou vo svojej vile v LA.

Zdroj: dailymail.co.uk

Foto: pixabay.com

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Comments are closed.