Inteligentný meter, aký tu ešte nebol

0

Merať dĺžku si zvyčajne vyžaduje prítomnosť minimálne dvoch ľudí a ak ste to niekedy skúšali s kovovým metrom, tak určite viete, že to môže byť riadna zábava. Meter sa vám stáča, nedrží na mieste ako by mal, nedajbože ho zalomíte a je v podstate nefunkčný.

Pomocou nového inteligentného metra môžete na všetky tieto nepríjemnosti zabudnúť. Bagel označovaný tiež za „World’s Smartest Tape Measure“ je elektronický meter, ktorý ponúka prácu v troch režimoch – ako lanko, ako meracie koleso, alebo meranie na diaľku.

V prvom režime pracuje ako s klasickým metrom – ťaháte pomyselnú pásku a meriate. Druhý režim je vhodný na meranie nerovných povrchov ako napríklad v exteriéri a v poslednom na meranie používate laser, ktorým dokážete odmerať dĺžku aj na diaľku.

Okrem toho, všetky dáta sa automaticky ukladajú so zvukovým označením, ktoré sa potom dajú cez Bluetooth poslať rovno do aplikácie v smartfóne. Takto by sa nemalo stať, že niečo zabudnete zmerať, resp., že si pomýlite namerané hodnoty.

Meracie zariadenie je k dispozícii ako predpobjednávka za 72 dolárov. V balení dostanete okrem merača aj USB kábel, vodováhu a to všetko v peknom silikónovom puzdre.

Zdroj: indiegogo.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Dokážete uhádnuť koľko dievčat na tomto obrázku je skutočných?

Jedna, dve, tri... moment. Koľko dievčat tu vlastne je? Toto je otázka, ktorá už viac ako týždeň chodí po rozume mnohým ľuďom. Švajčiarska fotografka Tiziana Vergari sa touto fotografiou pochválila na svojom Instagrame pred cca. dvomi týždňami a od tej doby si stihla získať už viac ako 21000 lajkov a viac ako 4400 komentárov. Odpovede sa rôznia a dalo by sa povedať, že sú v intervale od 2 po 13. Medzi komentármi sa nájdu aj také, ktoré hovoria o dvojčatách, trojčatách, či dokonca o štvorčatách. Aký je váš názor? Budeme radi, ak sa pridáte k tejto pomerne zaujímavej debate. Zdroj: newsner.com