Inteligentný meter, aký tu ešte nebol

0

Merať dĺžku si zvyčajne vyžaduje prítomnosť minimálne dvoch ľudí a ak ste to niekedy skúšali s kovovým metrom, tak určite viete, že to môže byť riadna zábava. Meter sa vám stáča, nedrží na mieste ako by mal, nedajbože ho zalomíte a je v podstate nefunkčný.

Pomocou nového inteligentného metra môžete na všetky tieto nepríjemnosti zabudnúť. Bagel označovaný tiež za „World’s Smartest Tape Measure“ je elektronický meter, ktorý ponúka prácu v troch režimoch – ako lanko, ako meracie koleso, alebo meranie na diaľku.

V prvom režime pracuje ako s klasickým metrom – ťaháte pomyselnú pásku a meriate. Druhý režim je vhodný na meranie nerovných povrchov ako napríklad v exteriéri a v poslednom na meranie používate laser, ktorým dokážete odmerať dĺžku aj na diaľku.

Okrem toho, všetky dáta sa automaticky ukladajú so zvukovým označením, ktoré sa potom dajú cez Bluetooth poslať rovno do aplikácie v smartfóne. Takto by sa nemalo stať, že niečo zabudnete zmerať, resp., že si pomýlite namerané hodnoty.

Meracie zariadenie je k dispozícii ako predpobjednávka za 72 dolárov. V balení dostanete okrem merača aj USB kábel, vodováhu a to všetko v peknom silikónovom puzdre.

Zdroj: indiegogo.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Táto žena zasvätila svoj život pomoci nigérijským deťom obvinených z bosoráctva

„Tisíce detí je obviňovaných z bosoráctva a za tú dobu sme už videli všetko od vydesených detí, cez mučené deti, až po nezmyselne usmrtené deti.“ To sú zimomriavky naháňajúce slová dánskej humanitárnej pracovníčky Anji Ringgren Lovenovej, ktorá sa rozhodla zasvätiť svoj život záchrane týchto nevinných detí. Bosoráctvo je v Nigérii závažný problém. Ak si niekto myslí, že je to len povera, ktorej veria starí ľudia, je na omyle. Obvinenia z niečoho tak nezmyselného sa v tejto krajine najčastejšie končia smrťou. To by bol aj prípad iba dvojročného chlapčeka, ktorého zachránila Anja. Tento malý človiečik, napadnutý rôznymi parazitmi, podvyživený a opustený sa túlal ulicami viac ako osem mesiacov. Anja ho našla 31. januára tohto roku a fotografia ako malý zúbožený chlapček pije vodu z plastovej fľaše nemôže nechať chladné ani jedno oko. O zmysle jej práce nikto nepochybuje, aj keď boj s nigérijskou vládou sa jej už neraz zdal ako nezmyselný. No jej viera a odhodlanie pomáhať ju neustále ženú dopredu s jediným cieľom – zachrániť čo najviac zúbožených detí. http://www.boreddaddy.com/wp-content/uploads/2016/02/see3.jpg http://www.boreddaddy.com/wp-content/uploads/2016/02/see4.jpg http://www.boreddaddy.com/wp-content/uploads/2016/02/see.jpg http://www.boreddaddy.com/wp-content/uploads/2016/02/see5.jpg http://www.boreddaddy.com/wp-content/uploads/2016/02/see9.jpg Zdroj: boreddaddy.com