Inteligentný meter, aký tu ešte nebol

0

Merať dĺžku si zvyčajne vyžaduje prítomnosť minimálne dvoch ľudí a ak ste to niekedy skúšali s kovovým metrom, tak určite viete, že to môže byť riadna zábava. Meter sa vám stáča, nedrží na mieste ako by mal, nedajbože ho zalomíte a je v podstate nefunkčný.

Pomocou nového inteligentného metra môžete na všetky tieto nepríjemnosti zabudnúť. Bagel označovaný tiež za „World’s Smartest Tape Measure“ je elektronický meter, ktorý ponúka prácu v troch režimoch – ako lanko, ako meracie koleso, alebo meranie na diaľku.

V prvom režime pracuje ako s klasickým metrom – ťaháte pomyselnú pásku a meriate. Druhý režim je vhodný na meranie nerovných povrchov ako napríklad v exteriéri a v poslednom na meranie používate laser, ktorým dokážete odmerať dĺžku aj na diaľku.

Okrem toho, všetky dáta sa automaticky ukladajú so zvukovým označením, ktoré sa potom dajú cez Bluetooth poslať rovno do aplikácie v smartfóne. Takto by sa nemalo stať, že niečo zabudnete zmerať, resp., že si pomýlite namerané hodnoty.

Meracie zariadenie je k dispozícii ako predpobjednávka za 72 dolárov. V balení dostanete okrem merača aj USB kábel, vodováhu a to všetko v peknom silikónovom puzdre.

Zdroj: indiegogo.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Peňaženka z pamäťovej peny je to najjemnejšie na čom ste kedy sedeli

Väčšinou páni zvyknú nosiť svoje cennosti, myslí sa tým peniaze, v zadnom vrecku nohavíc. Na tom by nič nebolo, ale ak je táto peňaženka o niečo objemnejšia, tak sedieť na nej nie je žiadna výhra. Možno aj takáto osobná skúsenosť bola príčinou, prečo sa Jonathan Scott Neeley rozhodol prísť na trh s novou peňaženkou vyrobenou z pamäťovej peny. Memory Foam Wallet je tak určená primárne pre ľudí, ktorí chcú mať pri sebe vždy nejakú hotovosť, ale zároveň sa chcú cítiť pohodlne. Vlastnosti materiálu, z ktorého je vyrobená, jej umožňujú, aby sa zmenšia až na polovicu hrúbky telefónu iPhone 6, vďaka čomu je jednou z najtenších na trhu. Nápad s touto peňaženkou bol úspešný aj ako kampaň na portáli Kickstarter. http://editorial.designtaxi.com/editorial-images/news-memoryfoamwallet20062016/2.gif http://editorial.designtaxi.com/editorial-images/news-memoryfoamwallet20062016/3.gif http://editorial.designtaxi.com/editorial-images/news-memoryfoamwallet20062016/4.jpg Zdroj: kickstarter.com, designtaxi.com