Jedinečný dizajn nového smartfónu predstavuje displej od jedného kraja až po druhý

0

Uznávaný francúzsky dizajnér (Philippe Starck) práve dokončil novučičký model smartfónu pre čínskeho výrobcu Xiaomi, ktorý sa hrdí tým, že vyrába kvalitné produkty dostupné pre každého.

Ich nový model s označením Mi Mix je prelomový v tom, že disponuje doposiaľ nevídaným dotykovým displejom, ktorý pokrýva takmer celú jednu stranu od okraja po okraj.

Spojením moderného dizajnu so špičkovou technológiou sa tak spoločnosti podarilo vytvoriť telefón, aký tu ešte nebol. Displej s veľkosťou 6,25 palca pod sebou skrýva miesto pre 2 SIM karty, dostatočný úložný priestor, rýchlo nabíjateľnú batériu (83% kapacity už za 30 minút) a inteligentný fotoaparát s pokročilými funkciami ako napr. geotagging, zaostrovanie pomocou dotyku, rozpoznávanie tváre, HDR fotografie, alebo panoramatické snímanie.

Toto všetko sa však nevyrovná jedinej jednej veci a to netradične veľkému displeju s rozlíšením 1080 x 2040 bodov, ktorý pokrýva až 91% prednej časti mobilu.

Dizajnér sa pre tento štýl rozhodol s úmyslom vyhnúť sa už otrepanému dizajnu všetkých súčasne vyrábaných smartfónov.

Mi Mix by sa mal na pulty predajní dostaviť už o pár dní (4.11.) avšak zatiaľ len v Číne.

Zdroj: dezeen.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Star Wars spojuje sily so značkami Disney, Pixar a Marvel, aby spoločne priniesli novú hru Disney Infinity 3.0

Spoločnosť Disney Interactive oznámila, že sa svet Star Wars pridá k značkám Disney, Disney Pixar a Marvel a vytvorí tak Disney Infinity 3.0 - najnovší diel úspešnej "hybridnej videohry" roku 2014. Starter Pack Disney Infinity 3.0 vyjde už tento rok na jeseň a samotná hra sľubuje rodinám a deťom širší záber obsahu a rozmanitejšiu hrateľnosť ako doteraz. V hre sa môžeme tešiť na tri playsety Star Wars, jeden zasadený do období epizód I až III, druhý do časov pôvodnej trilógie, teda epizód IV až VI a ten tretí, ktorý vyjde v zime je založený na filme Star Wars: Episode VII - The Force Awakens. Okrem toho sa dočkáme aj iných playsetov, ktoré ponúknu rozličnú hrateľnosť a prostredie vrátane playsetu od Disney Pixar založenom na pripravovanom filme Inside Out a playset od Marvelu, v ktorom sa predstaví Hulkbuster Iron Man, Ultron a ďalšie marvelovské postavy. Tešiť sa môžeme aj na plne rozšírený Toy Box s dvoma novými hrami pre viacerých hráčov: Toy Box Speedway (preteky motokár) a Toy Box Takeover (akčná adventúra). Uvidíte aj ďalšie figúrky obľúbených postavičiek od Walt Disney Company, ako napríklad Mickey a Minnie, Sam Flynn a Quorra z Tron: Legacy, Mulan a Olaf, plus množstvo ďalších. "Disney Infinity je jediná hra, kde sa môžu hráči hrať s postavami od značiek Disney, Pixar, Marvel a Star Wars na jednom mieste," povedal James Pitaro, prezident Disney Interactive. "Spolupracovali sme so štúdiom Lucasfilm, aby sme hráčom predstavili autentický herný zážitok hodný Star Wars, ktorý bude obsahovať tie najslávnejšie príbehy a postavy z minulosti, prítomnosti a budúcnosti." "Star Wars je značkou, ktorá funguje naprieč generáciami a Disney Infinity 3.0 vytvára neuveriteľnú príležitosť k tomu, aby rodiny a fanúšikovia mohli znovu prežiť svoje obľúbené okamihy zo Star Wars," povedal John Blackburn, Senior vice prezident a generálny riaditeľ Disney Infinity. "Vďaka prídavku v podobe Star Wars, Inside Out, nových postavičiek od Disney a Marvel je Disney Infinity 3.0 doteraz najambicióznejšou a najrozmanitejšou hrou, ale zároveň aj tou najprístupnejšou, nakoľko tohtoročný Starter Pack má nižšiu doporučenú maloobchodnú cenu." Hra Disney Infinity 3.0 vyjde pre PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Wii U, PC, iOS a Android. Zdroj: Tlačová správa