Jedinečný dizajn nového smartfónu predstavuje displej od jedného kraja až po druhý

0

Uznávaný francúzsky dizajnér (Philippe Starck) práve dokončil novučičký model smartfónu pre čínskeho výrobcu Xiaomi, ktorý sa hrdí tým, že vyrába kvalitné produkty dostupné pre každého.

Ich nový model s označením Mi Mix je prelomový v tom, že disponuje doposiaľ nevídaným dotykovým displejom, ktorý pokrýva takmer celú jednu stranu od okraja po okraj.

Spojením moderného dizajnu so špičkovou technológiou sa tak spoločnosti podarilo vytvoriť telefón, aký tu ešte nebol. Displej s veľkosťou 6,25 palca pod sebou skrýva miesto pre 2 SIM karty, dostatočný úložný priestor, rýchlo nabíjateľnú batériu (83% kapacity už za 30 minút) a inteligentný fotoaparát s pokročilými funkciami ako napr. geotagging, zaostrovanie pomocou dotyku, rozpoznávanie tváre, HDR fotografie, alebo panoramatické snímanie.

Toto všetko sa však nevyrovná jedinej jednej veci a to netradične veľkému displeju s rozlíšením 1080 x 2040 bodov, ktorý pokrýva až 91% prednej časti mobilu.

Dizajnér sa pre tento štýl rozhodol s úmyslom vyhnúť sa už otrepanému dizajnu všetkých súčasne vyrábaných smartfónov.

Mi Mix by sa mal na pulty predajní dostaviť už o pár dní (4.11.) avšak zatiaľ len v Číne.

Zdroj: dezeen.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Acura predstavuje svoj NSX hybridný športiak

Je to už takmer desaťročie, čo spoločnosť Acura prestala vyrábať svoje legendárne športové auto NSX. No teraz, po niekoľkých rokoch dohadov a neoficiálnych správ, sme sa dočkali nového prototypu ako znovuzrodeného superšportiaka avšak s hybridným motorom, ktorý by sa na cesty mal dostať koncom roka. Nový model 2016 NSX, ktorý prednedávnom predstavili na autosalóne v Detroite, poháňa 3,5-litrový V6 hybridný motor, ktorý so zdokonaleným pohonom všetkých kolies bude označený cenovkou dosahujúcich zaslúžených 150 tisíc amerických dolárov. Skratka NSX predstavuje slová New Sports Experimental a tento nový model z dielne Acura buduje na pevných základoch overenej značky, nových technológiách a pokrokových materiáloch. Auto sa vyznačuje ultra ľahkou karosériou vyrobenou z uhlíkových vláken, hliníkových zliatin a veľmi pevnej ocele. Pod kapotou sa ukrýva pozdĺžne uložený V6 motor s dvoma turbo dúchadlami a troma hybridnými motorovými jednotkami, čo spolu dáva výkon 550 koní. Jeden z trojice elektromotorov poháňa zadnú nápravu a zvyšné dva sú určené na pohon predných kolies. Prvé modely na predaj budú dostupné koncom tohto roka a podľa vyjadrení predstaviteľov spoločnosti Acura sa všetky autá budú vyrábať výlučne v Ohiu v USA.  http://assets.inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2015/01/Acura-NSX-Hybrid-Production-Car-lead.jpg http://assets.inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2015/01/Acura-NSX-Hybrid-Production-Car-8.jpg http://assets.inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2015/01/Acura-NSX-Hybrid-Production-Car-11.jpg http://assets.inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2015/01/Acura-NSX-Hybrid-Production-Car-12.jpg http://assets.inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2015/01/Acura-NSX-Hybrid-Production-Car-2.jpg http://assets.inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2015/01/Acura-NSX-Hybrid-Production-Car-5.jpg http://assets.inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2015/01/Acura-NSX-Hybrid-Production-Car-13.jpg http://assets.inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2015/01/Acura-NSX-Hybrid-Production-Car-6.jpg http://assets.inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2015/01/Acura-NSX-Hybrid-Production-Car-3.jpg Zdroj: inhabitat.com