Kamenárstvo Dubský – profesionálna úroveň

0

Kamenárstvo Dubský – profesionálna úroveň

Občas zvykneme lamentovať nad tým, že dnešné firmy už nie sú to, čo bývali. Myslia v prvom rade na zisk a konečný zákazník ide akosi bokom. Pokiaľ ale budeme hľadať tradíciu, ktorá nezabúda na ústretovú politiku spoločnosti, potom sa môžeme pripraviť nielen na kvalitné služby, ale najmä na dobrý pocit z uskutočneného obchodu. V prípade, že vás zaujíma spojenie kamenárstvo Bratislava a v poslednom čase ste ho niekoľkokrát zadali do vyhľadávača, potom bude tento článok presne pre vás. Predstavíme profesionála na vysokej úrovni, ktorý je na trhu už od roku 1986 a za ten čas sa mu podarilo vybudovať si skutočne skvelé meno. Dozviete sa viac o jeho ponuke i prednostiach. Nech sa páči, čítajte ďalej…

kamenar1

Kompletné služby

Kamenárstvo Dubský sa sústreďuje na zákazkovú kamenársku výrobu v oblasti cintorínskej architektúry a stavebníctva. V jeho kompetencii je odborná montáž, rekonštrukcia pomníkov, ale tiež pracovných dosiek, bazénových obkladov, parapetov, schodov, krbov či dlažieb. Samozrejmosťou je i sekanie a pieskovanie písma, jeho pozlátenie a sfarbenie. Dubský využíva pri svojej práci všetky druhy prírodného a umelého kameňa. Klientovi sú garantované kompletné služby vysokej kvality. Serióznosť, bezkonkurenčné ceny a pestrý výber materiálov sú zaiste tiež plusy, ktoré ocení nejeden záujemca. Dovoľujeme si tvrdiť, že široká škála farieb kameňa a doplnkov dokáže uspokojiť i toho najnáročnejšieho klienta.

Len to najlepšie z najlepšieho

Spomínané kamenárstvo používa a spracováva najčastejšie mramor a žulu z talianskeho regiónu Toskánsko. Tunajší mramor sa radí k najznámejším na svete a na trhu je známy pod viac ako 50 názvami. Pomenovanie je odvodené od miesta ťažby v lome, kvality či tradície (Carrara typ C, Venato, Calacatta, Ordinario…). Priváža sa tiež kameň z Čiech, Španielska a Chorvátska. Novinkou je mramor z Číny, ktorý zákazníci milujú najmä kvôli nízkej cene. Kým do 19. storočia sa používal mramor iba ako umelecký materiál, v súčasnosti sa stal moderným architektonickým prvkom malých kúpeľní a kuchýň, no zároveň aj veľkých átrií. Tenší kameň sa spravidla aplikuje na podlahy do kuchyne alebo sa využíva ako kuchynská linka, v kúpeľni či ako stôl do obývacej miestnosti. Hrubší kameň je vhodný na náhrobné kamene, krycie dosky a celkovú cintorínsku architektúru. Opracovanie prírodného kameňa je náročný proces, ktorý si vyžaduje precíznu prácu. Žula a mramor zaznamenali najvyšší dopyt, no okrem nich je v ponuke aj prírodný a umelý (terazzo) kameň.

kamenar2

Prozákaznícky prístup

Prvoradým cieľom kamenárstva Dubský je spokojnosť zákazníkov, ktorú garantuje kvalita výrobkov a vykonanej práce. Firma si je vedomá toho, že ak chce uspieť v hustej sieti konkurencie, musí neustále skvalitňovať a zefektívňovať svoju ponuku i pracovný postup. Možno práve vďaka tomu, že sa vyhýba stagnácii a prežitým trendom, je dynamická a moderná, udržala sa v popredí už takmer tridsať rokov. Analýza a vyhodnocovanie podmienok na trhu, ako aj skúmanie konkurencie a jej schopnosti, robia z tejto spoločnosti čulého a uvedomeného partnera. Možno sa oplatí spomenúť, že k dispozícii sú aj poradenské a informačné služby ako aj právo na výmenu. Napredovanie a skvalitňovanie služieb vedie k spokojnosti zákazníkov, čo môžeme považovať za dôstojnú a najlepšiu reklamu. Pokiaľ je teda vaším regiónom Bratislava a hľadáte podobné služby, kamenárstvo Dubský je vám k dispozícii.

Zdroj foto: kamenarstvodubsky.sk

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj