Keď alkohol pomáha…

0

Alkohol môže byť dobrým sluhom, ak sa chceme uvoľniť a navodiť si príjemnú atmosféru s priateľmi či rodinou. Aby sa zo sluhu nevykľul skôr zlý pán, distribútor prémiového alkoholu KOFT vo svojom projekte pre zodpovedné pitie alkoholu otazkavoflasi.sk radí pri konzumácii nasledovné:

  • pomôže, ak dáme prednosť kvalitnému značkovému alkoholu pred no name liehovinami, alebo destilátmi, ktoré sú umelo dochutené alebo dofarbené (na etikete je zmienka napríklad o karameli, sušených slivkách a podobne).
  • menej chlaďte: uvážte množstvo alkoholu, ktoré si dáte do chladničky. Nevychladené vás bude menej lákať.
  • za každých okolností treba ku každému drinku vypiť pohár vody.
  • žalúdok tiež potrebuje svoje a keď je plný, alkohol sa pomalšie vstrebáva do krvi. To znamená, že nám tak rýchlo nestúpne do hlavy. Vychutnáme si ho, no nebudeme musieť znášať nepríjemné dôsledky.

NEPREMEŠKAJTE UNIKÁTNU AUKCIU od KOFT-u!

Podporte projekt „Hovorme o alkohole nielen na školách“

Aukcia od KOFT-u

Aukcia od KOFT-u

Spoločnosť KOFT spustila aukciu na jedinečnú Jack Daniel´s personalizovanú kolekciu „KOFT 25th Anniversary“, z ktorej výťažok zdvojnásobí a použije na dobročinné účely. Vydraží 5 kusov týchto unikátnych fliaš. Aukcia prebieha od 12.11.2017, pričom poslednú fľašu vydraží práve na firemné narodeniny 12.12.2017. Viac na www.otazkavoflasi.sk

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Comments are closed.