Kolotoč okolo amerických volieb prezidenta sa naplno roztočil už aj v dánskej metropole

0

Neviem ako vy, ale musím sa priznať, že aktuálne vrcholiaci boj o post prezidenta USA ma už akosi unavuje. Nech otvorím akékoľvek serióznejšie americké spravodajské portály, len veľmi ťažko tam nájdem informácie aj z iných oblastí akou sú prezidentské voľby. Akoby to boli voľby prezidenta celej planéty.

Podobne to vnímajú asi aj iní ľudia žijúci na „starom kontinente“. Ako ináč sa dá vysvetliť táto zábavná reklama na autobuse MHD v Kodani.

Reklama s dobrým úmyslom, ktorej snaha je podporiť Američanov žijúcich mimo USA, aby sa zúčastnili volieb, sa ukázala ako celkom zábavná paródia na voľby ako také.

Za reklamou, ktorá nepriamo zosmiešňuje jedného z hlavných kandidátov (Donalda Trumpa), je dánska sociálna ľudová strana (Socialist People’s Party). „Nemyslím si, že Trump ako prezident bude prínosom pre svet, teda aj samotné Dánsko,“ vysvetľuje svoj postoj Pia Olsen Dyhrová, predsedníčka spomínanej strany.

A ešte jedna vec na záver – najlepšia časť je, keď sa autobus pohybuje…

Zdroj: boredpanda.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Čo je to genetická modifikácia?

Určite ste sa už stretli so skratkou GM alebo niekedy aj GMO. Ľudia hovoria o geneticky modifikovaných organizmoch, potravinách, ale čo to tá genetická modifikácia vlastne je? Ak patríte do skupiny ľudí, ktorí si tiež myslia, že o tejto oblasti veľa nevedia, potom je tu pre vás krátke video, ktoré vás do tajov genetického inžinierstva zavedie. Video ako zákazku pre The Royal Society spracoval grafický dizajnér Tim Gray. Vysvetľuje v ňom pôvod genetickej modifikácie ako aj spôsob, ako sa dajú gény jednej rastliny implantovať do druhej a čo všetko to môže spôsobiť. Zdroj: kuriositas.com