Kolotoč okolo amerických volieb prezidenta sa naplno roztočil už aj v dánskej metropole

0

Neviem ako vy, ale musím sa priznať, že aktuálne vrcholiaci boj o post prezidenta USA ma už akosi unavuje. Nech otvorím akékoľvek serióznejšie americké spravodajské portály, len veľmi ťažko tam nájdem informácie aj z iných oblastí akou sú prezidentské voľby. Akoby to boli voľby prezidenta celej planéty.

Podobne to vnímajú asi aj iní ľudia žijúci na „starom kontinente“. Ako ináč sa dá vysvetliť táto zábavná reklama na autobuse MHD v Kodani.

Reklama s dobrým úmyslom, ktorej snaha je podporiť Američanov žijúcich mimo USA, aby sa zúčastnili volieb, sa ukázala ako celkom zábavná paródia na voľby ako také.

Za reklamou, ktorá nepriamo zosmiešňuje jedného z hlavných kandidátov (Donalda Trumpa), je dánska sociálna ľudová strana (Socialist People’s Party). „Nemyslím si, že Trump ako prezident bude prínosom pre svet, teda aj samotné Dánsko,“ vysvetľuje svoj postoj Pia Olsen Dyhrová, predsedníčka spomínanej strany.

A ešte jedna vec na záver – najlepšia časť je, keď sa autobus pohybuje…

Zdroj: boredpanda.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Fotografia týždňa: 40. týždeň 2016

Aj keď je svet plný smútku a problémov, my sme sa rozhodli vám dnes ukázať, že aj napriek nim, sa dá stále usmievať. V rámci súťaže o najlepšiu humornú fotografiu z ríše zvierat vám dnes prinášame dôkaz, že aj zvieratá majú zmysel pre humor. Či už je to usmievajúca sa žaba, tancujúce mravce, alebo jašterica so steblom trávy sťa by japonský samuraj, všetkými týmito fotografiami vám chceme dokázať, že s úsmevom to ide ľahšie. Zdroj: theguardian.com