Kto hľadá aj nájde… nová zoznamka sajgon.sk

0

Určite všetci poznáte pojem zoznamka na internete. Na Slovensku je ich strašne veľa a vôbec sa od seba skoro neodlišujú a ich návštevnosť nie je vôbec vysoká.

Len pred nedávnom vznikla nová zoznamka, ktorá sa odlišuje od všetkých zoznamiek a sociálnych sieti aké poznáte. Je to zoznamka, ktorá neponúka prevratné funkcie pri zoznamovaní alebo plno zbytočných podstránok, kde sa používateľ tak povediac stráca a nevie kde ma skôr kliknúť.

Je to stránka, ktorá si dala záležať na jednoduchosti ale zároveň účinnosti spoznať niekoho nového. Ponúka hlavne to čo používateľ potrebuje a to zoznam ľudí s vyhľadávaním podľa rôznych kritérií a prepracovaný chat, ktorý je navrhnutý na príjenú konverzáciu.

Dôvodom prečo vznikla takáto stránka, kde v podstate nie je plno rôznych funkcii ako zoznam priateľov, chatovacia miestnosť, skupiny atď. Je tá, že takéto stránky už všetci poznáme a sme tam zaregistrovaný a hlavný dôvod je ten, že keď na tejto zoznamke niekoho lepšie spoznáte stačí si vymeniť kontakt už na spomínané sociálne siete. Je to vlastne stránka prvého kontaktu a prvotného zoznámenia.

A čím sa môže sajgon.sk pochváliť, no napríklad tým, že všetci používatelia majú profilovú fotografiu, cely web je zdarma vrátane histórie správ, každý deň pribúda stále viac a viac ľudí a je tam registrácia, ktorá zaberie maximálne 3 minúty.

www.sajgon.sk

PR

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj