Kvalitná manipulačná technika vhodná aj do vašej firmy

0

Súčasťou každej úspešnej firmy je kvalitná technika nielen na výrobu finálnych produktov, ale aj manipulačná technika, ktorá pomáha zamestnancom skladu a výrobných hál prenášať materiál a výrobky z miesta na miesto.

Ak práve hľadáte kvalitnú manipulačnú techniku a neviete sa z ponuky vysomáriť, pomôže vám pri hľadaní a výbere novej kvalitnej manipulačnej techniky.

Ručné manipulačné vozíky

Vo vašom skladovom priestore a vo výrobnej hale by nemali chýbať ručné manipulačné vozíky s pevnými madlami a kolieskami. Nakoľko býva na týchto vozíkoch prevážaný ťažký náklad, je potrebné si pri výbere nových všímať maximálnu nosnosť a kvalitu koliesok. Celá stabilita tovaru a materiálu prevážaného na ručnom manipulačnom vozíku je práve na kolieskach a práve preto musia byť kolieska pevné. Vyberajte ručné manipulačné vozíky, ktoré majú polyuretánové kolesá, plné kolesá alebo nafukovacie kolesá. Plošinové vozíky sú v skladoch firiem potrebné tak, ako tie elektrické, preto vám odporúčame nakúpiť viacero plošinových manipulačných vozíkov s rôznymi nosnosťami. Umožnia vám prevážať náklad rôznych váh.

Kvalitné rudle

Okrem manipulačných plošinových vozíkov vám odporúčame nakúpiť kvalitné rudle. Používajú sa na prenášanie ťažších krabíc, balíkov, košov, ale dokonca aj veľkých sudov, ktoré vlastnými rukami z miesta na miesto určite neprenesiete. Predávajú sa hliníkové rudle, skladacie rudle, ale v ponuke tejto manipulačnej techniky nájdete aj univerzálne rudle. Najpoužívanejšie sú ale schodiskové rudle, ktoré vďaka trom pevným koliečkám umožnia zamestnancom preniesť ťažký náklad na vyvýšené poschodie aj cez schodisko. Skladacie rudle oceníte najmä vtedy, ak máte menší sklad a potrebujete ušetriť miesto. Tieto rudle jednoducho zložíte a odložíte na miesto, kde vám nebudú zavadzať.

Ak práve vybavujete váš sklad, kúpte si kvalitné rudle a plošinové manipulačné vozíky, ktoré vám umožnia preniesť náklad akejkoľvek váhy na požadované miesto. Dávame do pozornosti, aby ste si všímali kvalitu konštrukcie a predovšetkým kvalitu koliesok vybranej manipulačnej techniky.

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Comments are closed.