Mafia III najrýchlejšie predávanou hrou od 2K Games

0

Spoločnosť 2K Games oznámila, že novovydaný titul Mafia III sa stal najrýchlejšie predávajúcou hrou v histórii tejto spoločnosti, a to aj napriek kritike hráčov s novinárov, s ktorou sa hra stretla hneď po vydaní. Mafia III tak predbehla tituly ako Borderlands či Bioshock.

Spoločnosť vyslala prvý týžden viac ako 4,5 milióna kusov hry do kamenných obchodov, čo je naozaj zaujímavé číslo.

Hra sa však stále stretáva s veľkými problémami na všetkých platformách, no štúdio Hangar 13, ktoré tento titul vyvíjalo sľubuje, že všetky chyby opraví. Posledného update sme sa dočkali 14. októbra!

Zdroj: dsogaming.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Mánia s hľadaním pandy sa neskončila. Spoločnosť LEGO prichádza s novou výzvou

Určite si spomínate na bláznovstvo z konca minulého roka, kedy celý svet riešil optické rébusy s hľadaním pandy v kope snehuliakov. Všetko to spustil maďarský umelec Dudolf, ktorého potom nasledovali aj mnohí iní kreativci. Zdalo sa, že po mesiaci je s hľadaním pandy nadobro koniec, no nie je to tak. Možnože to bolo len to povestné „ticho pred búrkou“. Teraz sa tohto nápadu chytil dánsky hračkársky gigant, spoločnosť LEGO, ktorá nás nabáda k tomu, aby sme našli psíka zo stavebnice Duplo, ktorý sa zatúlal do mora čiernobielych pánd. Ako rýchlo ho dokážete nájsť? http://images.distractify.com/v0.2/body/2016/01/413.jpg Zdroj: distractify.com