Mafia III najrýchlejšie predávanou hrou od 2K Games

0

Spoločnosť 2K Games oznámila, že novovydaný titul Mafia III sa stal najrýchlejšie predávajúcou hrou v histórii tejto spoločnosti, a to aj napriek kritike hráčov s novinárov, s ktorou sa hra stretla hneď po vydaní. Mafia III tak predbehla tituly ako Borderlands či Bioshock.

Spoločnosť vyslala prvý týžden viac ako 4,5 milióna kusov hry do kamenných obchodov, čo je naozaj zaujímavé číslo.

Hra sa však stále stretáva s veľkými problémami na všetkých platformách, no štúdio Hangar 13, ktoré tento titul vyvíjalo sľubuje, že všetky chyby opraví. Posledného update sme sa dočkali 14. októbra!

Zdroj: dsogaming.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Opustí obľúbený Conor McGregor UFC a stane sa wrestlerom? 

Írska legenda zmiešaných bojových umení Conor McGregor pripúšťa odchod z UFC. Podľa svojho agenta by mal zamieriť do WWE čím by sa tak stal profesionálnym wrestlerom. Počas podcastu Five Rounds jeho agent Audie Attar povedal: "Ja si myslím, že je to celé len o biznise." "Ak by WWE prišlo s ponukou, sme ochotní nad tým pouvažovať. Môžme mať otvorenú konverzáciu," pokračoval. McGregor však v minulosti WWE už niekoľkokrát urazil. Po debute CM Punka v UFC povedal, že wrestleri sú len skupina malých dievčat. Rýpol si aj do legendy wrestlingu Johna Cenu, kedy sa smial z jeho štýlu obliekania v ringu. Zdroj: theladbible.com