Mafia III najrýchlejšie predávanou hrou od 2K Games

0

Spoločnosť 2K Games oznámila, že novovydaný titul Mafia III sa stal najrýchlejšie predávajúcou hrou v histórii tejto spoločnosti, a to aj napriek kritike hráčov s novinárov, s ktorou sa hra stretla hneď po vydaní. Mafia III tak predbehla tituly ako Borderlands či Bioshock.

Spoločnosť vyslala prvý týžden viac ako 4,5 milióna kusov hry do kamenných obchodov, čo je naozaj zaujímavé číslo.

Hra sa však stále stretáva s veľkými problémami na všetkých platformách, no štúdio Hangar 13, ktoré tento titul vyvíjalo sľubuje, že všetky chyby opraví. Posledného update sme sa dočkali 14. októbra!

Zdroj: dsogaming.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Toto je dôvod, prečo je vaše pivné bruško pre vás skutočne nebezpečné

Nuž milí páni, toto sú pre nás zlé správy. Tí z nás, ktorí sa za posledné obdobie začali zaguľatievať, sme na tom zle. Vyplýva z to z najnovšej štúdie uverejnenej v Annals of Internal Medicine. Vedci totižto prišli na to, že pivné bruško je oveľa „smrteľnejšie“ ako nadváha či obezita. V princípe to znamená, že môžete mať normálne BMI, poprípade byť kosť a koža na celom zvyšku tela, ale tuk na vašom bruchu je pre vás veľmi rizikový. Odpoveď na otázku „prečo“ je veľmi jednoduchá. Tuk nahromadený v tejto oblasti sa ukladá okolo životne dôležitých orgánov ako napr. pečeň. Tá ho premieňa na cholesterol, ktorý môže následne upchať cievy s následkami, ktoré hádam nie je potrebné zvlášť špecifikovať. Aj keď sa „pivný sval“ týka prevažne mužov, ani ženy nie sú na tom úplne najlepšie. Problém je v tom, že podľa jednej štúdie až 3 zo 4 Britiek uprednostňuje muža s pivným bruchom pred štíhlym partnerom. Takže  milí páni, aj keď je to určite ťažké, je najvyšší čas pouvažovať nad zmenou životosprávy. Zdroj: elitedaily.com