Máš čas? Venuj ho SMARTmug.sk

0

Bavia ťa novinky a prekvapivé správy zo sveta? Si v tejto oblasti doma a navyše nemáš problém písať?

Ak si odpovedal minimálne 1x ÁNO, potom si na správnom mieste. Tvoj čas nadišiel práve teraz.

Sme jedným z najrýchlejšie rastúcich lifestylových webov na Slovensku a práve TERAZ potrebujeme práve TEBA.

Keďže na slovenskom internetovom poli nie sme sami, musíme na sebe neustále pracovať, a preto nadišiel čas rozšíriť naše rady a pozvať k sebe nového SMARTmugora – redaktora.

Nepochopil? Nevadí, napíšeme to jasnejšie.

Web magazín SMARTmug.sk hľadá redaktora/redaktorku, ktorý by mal chuť podeliť sa s nami o svoje články o novinkách, ktoré dennodenne svet okolo nás prináša.

Takže ak máš čas a chceš sa pochváliť svojou vlastnou recenziou nového filmu, knihy, ktorú si prečítal, mobilu, ktorý si našiel pod stromčekom, alebo len tak o čom sa vo svete klebetí, a nechýba ti chuť a odvaha skúsiť to s nami, potom napíš na info@smartmug.sk a dohodneme detaily. Na svojich ľudí nikdy nezabúdame… 🙂 .

Tešíme sa na TEBA.

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Trofej MS vo futbale v Brazílii v škatuli od Louis Vuitton

Francúzska ikona módy a luxusu, firma Louis Vuitton, pri príležitosti majstrovstiev sveta vo futbale v Brazílii navrhla putovný obal pre trofej z tohtoročných MS (the 2014 FIFA World Cup) Spoločnosť vyrobila obal, jediný svojho druhu, priamo na zákazku za účelom prevozu trofeje predtým než bude odovzdaná víťaznému tímu na záverečnej slávnosti konanej na štadióne Maracana v Rio de Janeiro 13. júla tohto roku. Škatuľa je po celom obvode potiahnutá plátnom, ktoré nesie znak Louis Vuitton. Rohy škatule ako aj zámok sú už typicky mosadzné. Škatuľa sa jednoducho otvára dopredu a dohora, čo umožňuje ľahkú manipuláciu s trofejou. Toto je už po druhýkrát čo Medzinárodná futbalová federácia FIFA (z franc. Fédération internationale de football association) nadviazala spoluprácu so spoločnosťou Louis Vuitton. Prvýkrát sa tak stalo pri majstrovstvách sveta v roku 2010, kedy bola trofej odovzdaná takisto v obale od tejto firmy a to konkrétne španielskemu tímu v Južnej Afrike. http://media.tumblr.com/tumblr_l5en3bAxl51qb8ths.jpg http://media.tumblr.com/tumblr_l5en4fqmIp1qb8ths.jpg http://media.tumblr.com/tumblr_l5en5772tk1qb8ths.jpg   Zdroj: pursuitist.com, theincidentaltourist.com