Máš čas? Venuj ho SMARTmug.sk

0

Bavia ťa novinky a prekvapivé správy zo sveta? Si v tejto oblasti doma a navyše nemáš problém písať?

Ak si odpovedal minimálne 1x ÁNO, potom si na správnom mieste. Tvoj čas nadišiel práve teraz.

Sme jedným z najrýchlejšie rastúcich lifestylových webov na Slovensku a práve TERAZ potrebujeme práve TEBA.

Keďže na slovenskom internetovom poli nie sme sami, musíme na sebe neustále pracovať, a preto nadišiel čas rozšíriť naše rady a pozvať k sebe nového SMARTmugora – redaktora.

Nepochopil? Nevadí, napíšeme to jasnejšie.

Web magazín SMARTmug.sk hľadá redaktora/redaktorku, ktorý by mal chuť podeliť sa s nami o svoje články o novinkách, ktoré dennodenne svet okolo nás prináša.

Takže ak máš čas a chceš sa pochváliť svojou vlastnou recenziou nového filmu, knihy, ktorú si prečítal, mobilu, ktorý si našiel pod stromčekom, alebo len tak o čom sa vo svete klebetí, a nechýba ti chuť a odvaha skúsiť to s nami, potom napíš na info@smartmug.sk a dohodneme detaily. Na svojich ľudí nikdy nezabúdame… 🙂 .

Tešíme sa na TEBA.

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Je takmer nemožné nájsť na tomto obrázku za 10 sekúnd mačku. Dokážete to?

Myslíte si, že máte dobrý zrak a postreh? Ak áno, potom si to môžete vyskúšať v tomto krátkom teste. Vaša úloha je úplne jednoduchá. Stačí, ak za 10 sekúnd nájdete mačku, ktorá sa ukryla v tejto kope dreva. Fotografiu pred nejakým časom zverejnil používateľ siete Reddit (jmankruse) a od tej doby si ľudia z celého svete a dokazujú ako im to ide. Ak ste aj po niekoľkých minútach stále nič nenašli, odpoveď nájdete na tejto adrese. http://images.mentalfloss.com/sites/default/files/styles/insert_main_wide_image/public/354bfbeb7fb2482dab3bebba5b59b16d.jpeg Zdroj: mentalfloss.com