Máš čas? Venuj ho SMARTmug.sk

0

Bavia ťa novinky a prekvapivé správy zo sveta? Si v tejto oblasti doma a navyše nemáš problém písať?

Ak si odpovedal minimálne 1x ÁNO, potom si na správnom mieste. Tvoj čas nadišiel práve teraz.

Sme jedným z najrýchlejšie rastúcich lifestylových webov na Slovensku a práve TERAZ potrebujeme práve TEBA.

Keďže na slovenskom internetovom poli nie sme sami, musíme na sebe neustále pracovať, a preto nadišiel čas rozšíriť naše rady a pozvať k sebe nového SMARTmugora – redaktora.

Nepochopil? Nevadí, napíšeme to jasnejšie.

Web magazín SMARTmug.sk hľadá redaktora/redaktorku, ktorý by mal chuť podeliť sa s nami o svoje články o novinkách, ktoré dennodenne svet okolo nás prináša.

Takže ak máš čas a chceš sa pochváliť svojou vlastnou recenziou nového filmu, knihy, ktorú si prečítal, mobilu, ktorý si našiel pod stromčekom, alebo len tak o čom sa vo svete klebetí, a nechýba ti chuť a odvaha skúsiť to s nami, potom napíš na info@smartmug.sk a dohodneme detaily. Na svojich ľudí nikdy nezabúdame… 🙂 .

Tešíme sa na TEBA.

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Za hodinky Breitling vo výbave auta zaplatíte viac ako za celé auto

Akoby auto značky Bentley Bentayga nebolo samo o sebe dosť drahé, za špeciálny doplnok v jeho výbave v podobe mechanických hodiniek Mulliner Tourbillon značky Breitling zaplatíte viac ako za samotný model auta. http://www.highsnobiety.com/wp-content/blogs.dir/12/files/2015/09/bentley-bentayga-suv-1-960x640.jpg Bentayga je v USA najdrahšie SUV ponúkané na trhu s automobilmi. Jeho cena sa pohybuje na hranici 229 tisíc amerických dolárov. Ak sa vám to však zdá málo, môžete si k jeho aj tak luxusnej výbave doobjednať spomínaný model hodiniek, ktoré samé o sebe stoja viac ako celé auto. Ich cena je totižto na hranici 234 360 amerických dolárov. Tento luxusný „časomerač“ je vybavený samonatáčacím mechanizmom, ktorý sa spúšťa každých 15 minút. Ciferník je ozdobený diamantmi a všetko to sa skrýva v kryte z ružového alebo bieleho zlata. Mimochodom, do Vianoc je už len niečo viac ako 90 dní... http://www.highsnobiety.com/wp-content/blogs.dir/12/files/2015/09/bentley-bentayga-optional-breitling-clock-01-960x640.jpg http://www.highsnobiety.com/wp-content/blogs.dir/12/files/2015/09/bentley-bentayga-optional-breitling-clock-02-960x640.jpg http://www.highsnobiety.com/wp-content/blogs.dir/12/files/2015/09/bentley-bentayga-optional-breitling-clock-03-960x640.jpg Zdroj: highsnobiety.com