Máš čas? Venuj ho SMARTmug.sk

0

Bavia ťa novinky a prekvapivé správy zo sveta? Si v tejto oblasti doma a navyše nemáš problém písať?

Ak si odpovedal minimálne 1x ÁNO, potom si na správnom mieste. Tvoj čas nadišiel práve teraz.

Sme jedným z najrýchlejšie rastúcich lifestylových webov na Slovensku a práve TERAZ potrebujeme práve TEBA.

Keďže na slovenskom internetovom poli nie sme sami, musíme na sebe neustále pracovať, a preto nadišiel čas rozšíriť naše rady a pozvať k sebe nového SMARTmugora – redaktora.

Nepochopil? Nevadí, napíšeme to jasnejšie.

Web magazín SMARTmug.sk hľadá redaktora/redaktorku, ktorý by mal chuť podeliť sa s nami o svoje články o novinkách, ktoré dennodenne svet okolo nás prináša.

Takže ak máš čas a chceš sa pochváliť svojou vlastnou recenziou nového filmu, knihy, ktorú si prečítal, mobilu, ktorý si našiel pod stromčekom, alebo len tak o čom sa vo svete klebetí, a nechýba ti chuť a odvaha skúsiť to s nami, potom napíš na info@smartmug.sk a dohodneme detaily. Na svojich ľudí nikdy nezabúdame… 🙂 .

Tešíme sa na TEBA.

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

To je možné iba v Japonsku: robot, ktorý je telefón, je v podstate robot...

Ak ste si po prečítaní tohto názvu pomysleli, že nám preskočilo, nie je to celkom tak, teda aspoň si to myslíme. Dôvodom je mierny šok z najnovšej technologickej hračky z Japonska s názvom RoboHon. Produkt spoločnosti Sharp je niečo medzi osobným komorníkom a smartfónom. Táto spoločnosť sa rozhodla pridať trošku „ľudskosti“ do dnešného sveta moderných technológií a prišla s nápadom spojiť malého osobného pomocníka a inteligentný telefón do jednej hračku. RoBoHon je teda smartfón bežiaci na OS Android v tele robota. Disponuje malým dotykovým displejom, fotoaparátom a 4G LTE pripojením. Spomínaný displej je však taký malý, že sa naň zmestia len štyri ikonky. Podľa vyjadrenia spoločnosti je to kvôli tomu, že RoBoHon je primárne určený na prijímanie zvukových príkazov. Okrem toho táto hračka dokáže premietať obrázky, pripomínať úlohy, odosielať emaily a pod. Doposiaľ neboli zverejnené žiadne informácie ohľadne ceny resp. dostupnosti tohto výmyslu. Pre zaujímavosť vám však odporúčame nasledovné video. http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/ea00b4c5d0b5fd50fba396ae610c725a/202777112/hello.jpg http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/f50e00ad9b14238e11df8412bd566207/202770913/selfie.jpg Zdroj: engadget.com