Máte radi vínko? Kúpte si túto špeciálnu edíciu a počas posrkávania sa zabavíte aj zaujímavým príbehom

0

Víno sa tradične spája s príjemnými chvíľami vo dvojici. No v dnešnej spoločnosti sa stretávame s prípadmi, že aj napriek pokročilým spôsobom komunikácie sa ľudia čoraz častejšie ocitajú sami, bez akejkoľvek spoločnosti. V takej situácii je najlepšie si ku kvalitnej fľaši vína otvoriť ešte kvalitnejšiu knihu a vychutnať si tento čas len pre seba.

V snahe spojiť dve príjemné veci do jednej prišla milánska spoločnosť Reverse Innovation s nápadom dodávať spolu s vínom rovno aj príbeh na čítanie. Namiesto klasickej etikety je na fľaši vína prilepená poskladaná brožúrka s krátkym príbehom, ktorý si ľudia môžu prečítať počas posrkávania obľúbeného moku.

Táto špeciálna edícia talianskych vín (Librottiglia) ponúka na výber z 2 červených a 1 bieleho druhu. Šikovný nápad spojiť čítanie s popíjaním vína sa k zákazníkovi dostane v praktickom minimalistickom dizajne.

Príbehy sú momentálne dostupné len v taliančine, no ak sa tento nápad uchytí, nie je vylúčené, že sa budú predávať aj v iných jazykoch.

Zdroj: designboom.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Ak si za muža beriete kúzelníka, potom musí byť aj spoločný tanec doslova „kúzelný“

Zvykne sa hovoriť, že láska a mágia idú častokrát ruka v ruke a jedno dopĺňa druhé, ale to, čo ukázala táto dvojica novomanželov, posúva spomínané tvrdenie na úplne novú úroveň. Komik a známy americký kúzelník Justin Willman pred pár dňami zažil jeden z najkrajších dní svojho života, keď si zobral svoju milovanú ženu za manželku. Nuž, a aby neostal svojej profesii kúzelníka nič dlžný, spolu so svojou novomanželkou si pripravili prvý spoločný tanec, ktorý bol úplne iný, než na aké sme pri svadbách zvyknutí. Malé predstavenie pripravené na skladbu I Put A Spell On You od Jay Hawkin dvíhalo svadobčanov zo stoličiek. Pozrite si ich „tanec tancov“ a obzvlášť počkajte na reakciu jeho otca. Zdroj: sobadsogood.com