Máte radi vínko? Kúpte si túto špeciálnu edíciu a počas posrkávania sa zabavíte aj zaujímavým príbehom

0

Víno sa tradične spája s príjemnými chvíľami vo dvojici. No v dnešnej spoločnosti sa stretávame s prípadmi, že aj napriek pokročilým spôsobom komunikácie sa ľudia čoraz častejšie ocitajú sami, bez akejkoľvek spoločnosti. V takej situácii je najlepšie si ku kvalitnej fľaši vína otvoriť ešte kvalitnejšiu knihu a vychutnať si tento čas len pre seba.

V snahe spojiť dve príjemné veci do jednej prišla milánska spoločnosť Reverse Innovation s nápadom dodávať spolu s vínom rovno aj príbeh na čítanie. Namiesto klasickej etikety je na fľaši vína prilepená poskladaná brožúrka s krátkym príbehom, ktorý si ľudia môžu prečítať počas posrkávania obľúbeného moku.

Táto špeciálna edícia talianskych vín (Librottiglia) ponúka na výber z 2 červených a 1 bieleho druhu. Šikovný nápad spojiť čítanie s popíjaním vína sa k zákazníkovi dostane v praktickom minimalistickom dizajne.

Príbehy sú momentálne dostupné len v taliančine, no ak sa tento nápad uchytí, nie je vylúčené, že sa budú predávať aj v iných jazykoch.

Zdroj: designboom.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Napíšeme a uverejníme SEO PR článok

Efektívna reklama na internete - SEO PR článok SEO PR Článok odborne napíšeme a opublikujeme v našich kvalitných tematických magazínoch a informačných web stránkach. originál - napísaný iným autorom obsahuje kľúčové slová a cez ne povedie odkaz na Vašu internetovú stránku. uverejnený je na jednej kvalitnej internetovej stránke nastálo (blog, magazín, informačná web stránka, portál) Sieť magazínov a informačný web stránok majú svoju históriu, obsahové zameranie, kvalitný obsah a tým aj pozitívny pagerank 3 a viac Čo Vám SEO článok prinesie Okamžité návštevy - článok sa po uverejnení v magazíne sa nachádza na hlavnej stránke a je zazdielaný na sociálnych sieťach. Vylepšenie v SEO - Vyhľadávače nájdu článok a vašu web stránku vyhodnotia, za zaujímavé miesto a tým ju posunú na prednú pozíciu vo vyhľadávaní (tu sú obzvlášť dôležité originálne texty a kvalitné magazíny ktoré majú vysoký pagerank ) Dlhodobý Efekt - články na internete zostávajú súčasťou obsahu jednotlivých magazínov, takže táto forma reklamy pôsobí dlhodobo. Zlepšenie imidžu firmy - článok zanecháva priaznivú odozvu pre tých čo si budú zisťovať informácie o vašej firme (produktoch) na internete , budú nachádzať priaznivé články na rôznych miestach internetu od rôznych autorov .   www.blueinfo.sk, info@shopping.sk, mobil 0917417448 Zoznam magazínov a informačných web stránok Posunieme Vás hore TEAM Blueinfo.sk   Zdroj: PR