Máte radi vínko? Kúpte si túto špeciálnu edíciu a počas posrkávania sa zabavíte aj zaujímavým príbehom

0

Víno sa tradične spája s príjemnými chvíľami vo dvojici. No v dnešnej spoločnosti sa stretávame s prípadmi, že aj napriek pokročilým spôsobom komunikácie sa ľudia čoraz častejšie ocitajú sami, bez akejkoľvek spoločnosti. V takej situácii je najlepšie si ku kvalitnej fľaši vína otvoriť ešte kvalitnejšiu knihu a vychutnať si tento čas len pre seba.

V snahe spojiť dve príjemné veci do jednej prišla milánska spoločnosť Reverse Innovation s nápadom dodávať spolu s vínom rovno aj príbeh na čítanie. Namiesto klasickej etikety je na fľaši vína prilepená poskladaná brožúrka s krátkym príbehom, ktorý si ľudia môžu prečítať počas posrkávania obľúbeného moku.

Táto špeciálna edícia talianskych vín (Librottiglia) ponúka na výber z 2 červených a 1 bieleho druhu. Šikovný nápad spojiť čítanie s popíjaním vína sa k zákazníkovi dostane v praktickom minimalistickom dizajne.

Príbehy sú momentálne dostupné len v taliančine, no ak sa tento nápad uchytí, nie je vylúčené, že sa budú predávať aj v iných jazykoch.

Zdroj: designboom.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Radi sa doma hráte? Vyrobte si takúto nádhernú labuť

Majstrovstvo vyrezávania ovocia a zeleniny do rôznych podôb je bezpochyby vecou, po ktorej túžia viacerí z nás. Vykrojiť malý kúsok jablka alebo iného ovocia tak, aby sa to aj na niečo podobalo si vyžaduje šikovné ruky a predovšetkým poriadny kus trpezlivosti. Pre všetkých, ktorí o takomto niečom vždy snívali tu dnes máme krátku lekciu výroby nádhernej labute zo zeleného jablka. No vidíte, že to nie je až také ťažké (teda aspoň vo videu...). Pre menej šikovných tu je podrobný návod spolu s komentárom: Zdroj: vimeo.com