Máte radi vínko? Kúpte si túto špeciálnu edíciu a počas posrkávania sa zabavíte aj zaujímavým príbehom

0

Víno sa tradične spája s príjemnými chvíľami vo dvojici. No v dnešnej spoločnosti sa stretávame s prípadmi, že aj napriek pokročilým spôsobom komunikácie sa ľudia čoraz častejšie ocitajú sami, bez akejkoľvek spoločnosti. V takej situácii je najlepšie si ku kvalitnej fľaši vína otvoriť ešte kvalitnejšiu knihu a vychutnať si tento čas len pre seba.

V snahe spojiť dve príjemné veci do jednej prišla milánska spoločnosť Reverse Innovation s nápadom dodávať spolu s vínom rovno aj príbeh na čítanie. Namiesto klasickej etikety je na fľaši vína prilepená poskladaná brožúrka s krátkym príbehom, ktorý si ľudia môžu prečítať počas posrkávania obľúbeného moku.

Táto špeciálna edícia talianskych vín (Librottiglia) ponúka na výber z 2 červených a 1 bieleho druhu. Šikovný nápad spojiť čítanie s popíjaním vína sa k zákazníkovi dostane v praktickom minimalistickom dizajne.

Príbehy sú momentálne dostupné len v taliančine, no ak sa tento nápad uchytí, nie je vylúčené, že sa budú predávať aj v iných jazykoch.

Zdroj: designboom.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Pohľad na Istanbul ako sa doslova stáča pred vašimi očami

Pohľad na mesto z vtáčej perspektívy je síce zaujímavý, ale ak ho spojíte s perspektívou zo zeme, potom je výsledok naozaj taký, že sa vám z neho zatočí hlava. Dnešná ukážka majstrovstva fotografie je od tureckého umelca Aydın Büyüktaş, ktorý premenil svoje rodné mesto Istanbul na sureálne mesto búriace mýty o optickej perspektíve a zemskej príťažlivosti. „Žijeme na miestach, ktoré po väčšinu času vôbec nepútajú našu pozornosť, na miestach, ktoré menia naše spomienky, a ktoré im dávajú nový rozmer. Táto zbierka fotografií sa snaží nechať diváka samého na tomto mieste s prekvapivou vizuálnosťou, ikonickým a zároveň mnoho-dimenzionálnym a niekedy až romantickým pohľadom, “ hovorí o svojej digitálnej zbierke sám autor. Pôvodná inšpirácia pre projekt tohto druhu pochádza z novely „Flatland: A Romance of Many Dimensions” od autora Edwina A. Abbotta, čo je príbeh dvojrozmerného sveta plného geometrických postáv. http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/01/inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-1.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/01/inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-9.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/01/inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-2.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/01/inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-4.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/01/inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-10.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/01/inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-6.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/01/inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-11.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/01/inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-8.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/01/inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-7.jpg Zdroj: boredpanda.com