Miniséria The Walking Dead: Michonne odštartuje už vo februári

0

Telltale Games sa počas tohtoročnej akcie The Games Award 2015 okrem predstavenia nového titulu predviedla aj trailerom na trojdielnu minisériu The Walking Dead: Michonne. Tento standalone sa bude odohrávať medzi prvou a druhou sériou z tohto univerza.

Hráči sa pozrú na to, čo sa dialo keď sa oddelila od Ricka, Ezekiela a ostatných členov skupiny. Okrem toho zistíme aj dôvod odchodu a napokon aj dôvod spätného pripojenia sa k skupine. Ide o časovú líniu, ktorá sa odohráva medzi komiksami číslo 126139. Svoj hlas hrdinke Michonne prepožičala herečka Samira Wiley, ktorú môžete poznať z obľúbeneho seriálu Orange is the New Black.

The Walking Dead: Michonne vyjde vo februári 2016 pre PC, Mac, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, iOS a Android.

Zdroj: vg247.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Za 12 hodín práce na PC môžete mať svadobnú fotografiu zo STAR WARS

Istý ženích, fanúšik filmovej série Star Wars, túžil mať svadbu v štýle tohto filmu. To mu neprešlo, preto poprosil fotografku Tanya Musgrave, aby mu urobila aspoň fotografiu s touto tematikou. Tanya sa nakoniec dala na tento výmysel nahovoriť a výsledok vyzerá skutočne dôveryhodne. Ako základ použila Tanya jednu zo spoločných svadobných fotografií. Nasledovalo 12 hodín tvrdej práce s Photoshopom, aby výsledok vyzeral tak, ako ho môžete vidieť na  výslednej fotografii. Celý proces úprav fotografka natočila vo forme časozberného videa, ktorý si takisto môžete pozrieť. „Nápad na výslednú fotografiu mal v podstate základný koncept - nevesta by držala v ruke zbraň, ženích zasa svetelný meč. Úpravy mi trvali 12 hodín, ak nerátam nejaké ďalšie komentáre a názory mojich kamarátov, ktorí sa k fotke tiež vyjadrovali. Bolo to asi najzábavnejšie zo všetkých prác,“ povedala autorka v rozhovore pre PetaPixel. http://petapixel.com/assets/uploads/2015/08/2R4A1765.jpg http://petapixel.com/assets/uploads/2015/08/Blog-Knittel_3-21.jpg Zdroj: petapixel.com