Miniséria The Walking Dead: Michonne odštartuje už vo februári

0

Telltale Games sa počas tohtoročnej akcie The Games Award 2015 okrem predstavenia nového titulu predviedla aj trailerom na trojdielnu minisériu The Walking Dead: Michonne. Tento standalone sa bude odohrávať medzi prvou a druhou sériou z tohto univerza.

Hráči sa pozrú na to, čo sa dialo keď sa oddelila od Ricka, Ezekiela a ostatných členov skupiny. Okrem toho zistíme aj dôvod odchodu a napokon aj dôvod spätného pripojenia sa k skupine. Ide o časovú líniu, ktorá sa odohráva medzi komiksami číslo 126139. Svoj hlas hrdinke Michonne prepožičala herečka Samira Wiley, ktorú môžete poznať z obľúbeneho seriálu Orange is the New Black.

The Walking Dead: Michonne vyjde vo februári 2016 pre PC, Mac, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, iOS a Android.

Zdroj: vg247.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Najdivnejší hudobný videoklip aký ste kedy videli – nech už ho pozeráte odpredu alebo aj odzadu

Populárna ruská rocková kapela Leningrad prišla na pred svojich fanúšikov so skutočne absurdným videoklipom. Klip k piesni Tattoo Artist vychádza v dvoch verziách – raz ako prehraný odzadu a potom zasa opačne. Príbeh sa točí okolo nešťastných udalostí v cirkuse, pri ktorých samozrejme nechýba pohľad na krv a iné bizarné obrazy, ktorých je tak veľa, že sa nad nimi človek nestačí diviť. Klip sa oplatí pozrieť si v obdivoch prevedeniach. Zdroj: youtube.com