Miniséria The Walking Dead: Michonne odštartuje už vo februári

0

Telltale Games sa počas tohtoročnej akcie The Games Award 2015 okrem predstavenia nového titulu predviedla aj trailerom na trojdielnu minisériu The Walking Dead: Michonne. Tento standalone sa bude odohrávať medzi prvou a druhou sériou z tohto univerza.

Hráči sa pozrú na to, čo sa dialo keď sa oddelila od Ricka, Ezekiela a ostatných členov skupiny. Okrem toho zistíme aj dôvod odchodu a napokon aj dôvod spätného pripojenia sa k skupine. Ide o časovú líniu, ktorá sa odohráva medzi komiksami číslo 126139. Svoj hlas hrdinke Michonne prepožičala herečka Samira Wiley, ktorú môžete poznať z obľúbeneho seriálu Orange is the New Black.

The Walking Dead: Michonne vyjde vo februári 2016 pre PC, Mac, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, iOS a Android.

Zdroj: vg247.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Fotografie z Anglicka ako z iného sveta

Ak poviem slovné spojenie Veľká Británia, tak sa mnohým vybavia fotografie tých najznámejších turisticky atraktívnych miest, ako je veža Big Ben, koleso Londýnskeho oka či červený dvojposchodový autobus prechádzajúci mostom Tower Bridge. Určite stojí za to tieto miesta navštíviť, ale to nie je všetko, čo v tejto rozmanitej a na históriu bohatej krajine nájdete. Navyše, treba si uvedomiť aj to, že Veľká Británia, to nie je len Londýn a už vôbec nie len Anglicko. Čím severnejšie sa vydáte, tým sa pred vami otvorí magickejší svet rozľahlých vždy zelených plání a celkom na severe aj povestných škótskych vysočín. Dnes vám preto spolu s portálom boreddaddy.com prinášame 29 magických fotografií tých najpozoruhodnejších miest Veľkej Británie, ktoré určite nenájdete na žiadnej turistickej pohľadnici. 1. Beachy Head, East Sussex, England 2. Giant’s Causeway, Bushmills, Northern Ireland 3. Lavendar Fields, Banstead, England 4. Dark Hedges, Ballymoney, Northern Ireland 5. Dungeness National Nature Reserve, Kent, England 6. Old Man Of Storr, The Highlands, Scotland 7. The Angel Of The North, Gateshead, England 8. Stonehenge, Wiltshire, England 9. Snowdonia, Gwynedd, Wales 10. Hadrian’s Wall, Cumbria, England 11. Buachaille Etive Mor, The Highlands, Scotland 12. Cheddar Gorge, Somerset, England 13. Dunnottar Castle, Aberdeenshire, Scotland 14. Final’s Cave, Isle of Staffa, Scotland 15. The Needles, Isle of Wight, England 16. Durdle Door, Dorset, England 17. Fairy Pools, The Highlands, Scotland 18. Dun Briste, Downpatrick, Northern Ireland 19. Micheldever Forest, Hampshire, England 20. St. Nectan’s Kieve, Cornwall, England 21. Mealt Falls, Isle of Skye, Scotland Zdroj: boreddaddy.com