Miss Domaša 2015 sa hlási kastingami. Vyhrá aj do tretice športovkyňa?

0

Futbalistka. Volejbalistka. Vyhrá aj do tretice titul Miss Domaša športovkyňa? Odpoveď sa dozvieme 18. júla v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá. Jubilejný 15. ročník bude moderovať Štefan Skrúcaný. Ako hudobní hostia vystúpia Gipsy King Revival, Rytmus, Kristína, Heľenine oči, Helena Vondráčková a DJ EKG.

Možno náhoda, možno nie, ale pravdou je, že v roku 2013 sa stala Miss Domaša futbalistka Silvia Fialková, ktorá korunku určenú pre víťazku odovzdala volejbalistke Patrícii Nagyovej. Na kastingy sú pozvané všetky slečny vo veku od osemnásť do dvadsaťšesť rokov s výškou minimálne stošesťdesiatosem centimetrov. O nomináciu do finálovej zostavy sa môžu uchádzať na kastingoch v Prešove, Humennom, Stropkove, Košiciach a Vranove nad Topľou. „Samozrejme, niečo na tom bude, že dievčatá, ktoré sa venujú športu, to majú nielen na súťažiach Miss, ale myslím si, že aj v živote ľahšie. Na kastingy by som však rada pozvala všetky, ktorým by som len poradila, aby prišli sebavedomé a hlavne prirodzené,“ uviedla s úsmevom Miss Domaša 2013 Silvia Fialková.

Tesne po vyhlásení výsledkov Patrícia Nagyová pred rokom priznala, že sestra ju musela prehovárať dva dni, aby sa prihlásila. Nakoniec si povedala, že by to mohla byť fajn a zaujímavá skúsenosť. Neoľutovala. „Ešte nikdy som niečo také nezažila, pretože moje úspechy som dosahovala prevažne v športovej oblasti, keďže som hrávala dlhé roky volejbal za Spišskú Novú Ves. Všetky blesky fotoaparátov, gratulácie, rozhovory, ba dokonca sa so mnou každý chcel fotiť…, z toho som bola dosť v príjemnom šoku,“ dodala Miss Domaša 2014 P. Nagyová.

miss-1

Po základných kastingoch sa finálová zostava stretne na sústredení, kde okrem nácvikov choreografií majú organizátori pre dievčatá pripravený zaujímavý sprievodný program. Finále v sobotu 18. júla v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá sa bude určite niesť v znamení dokonalej koncentrácie ženskej krásy a skvelej zábavy na obidvoch stranách pódia. „Babám by som odporúčala prihlásiť sa, aj keď si neveria, ako ja. Pretože ako sa hovorí: človek nikdy nevie,“ poznamenala so žmurknutím P. Nagyová.

Termíny kastingov:

Humenné – 3.7.2015 (piatok) – Jazz Cafe, Námestie slobody 27

Košice – 4.7.2015 (sobota) – Beach Club, Protifašistických bojovníkov 4

Vranov – 5.7.2015 (nedeľa) – Cafe Gallery, Námestie slobody 5

Stropkov – 6.7.2015 (pondelok) – Hollywood Cafe, Akademika Pavlova

Prešov – 7.7.2015 (utorok) – Reštaurácia Kolegium, Hlavná 100

 

 Imrich Makó, PR a produkčný manažér

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Duchaprítomná letuška zachránila dievča pred únosom a následným predajom

Niekedy sa vyplatí byť aj nezvyčajne podozrievaný. Príbeh ako z náučnej knihy, ktorý sa pred nejakým časom stal na palube lietadla leteckej spoločnosti Alaska Airlines, hovorí za všetko. Počas letu z mesta Seattle do San Francisca si jedna z letušiek všimla podozrivý pár. Išlo o dobre oblečeného postaršieho muža a mladú dievčinu s „mastnými blond vlasmi“. Okrem tejto kombinácie sa letuške zdalo podozrivé aj to, že spomínané dievča sa vyhýbalo akémukoľvek očnému kontaktu. Navyše, pri snahe nadviazať s dotyčným párom konverzáciu bol muž prehnane podráždený a odpovedal dosť útočne. „Niečo hlboko vo mne mi našepkalo, že tu nie je niečo v poriadku,“ povedala letuška v rozhovore pre portál WTSP. „Prečo je on tak pekne oblečený a ona vyzerá tak zanedbane?“ Letuške sa podarilo dievčaťu pošepkať, aby išla na toaletu, kde jej pred tým stihla nechať na zrkadle nalepený odkaz. Dievča na tento papierik napísalo, že potrebuje pomoc. Fedrick šla okamžite všetko povedať pilotovi do kabíny, po čom nasledovalo avízo pre políciu. Keď lietadlo pristálo, polícia už na muža čakala. Ako sa ukázalo, Fedrick mala dobrú predtuchu, pretože dievča sa stalo obeťou obchodovania s ľuďmi. Zdroj: dailymail.co.uk