Miss Domaša 2015 sa hlási kastingami. Vyhrá aj do tretice športovkyňa?

0

Futbalistka. Volejbalistka. Vyhrá aj do tretice titul Miss Domaša športovkyňa? Odpoveď sa dozvieme 18. júla v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá. Jubilejný 15. ročník bude moderovať Štefan Skrúcaný. Ako hudobní hostia vystúpia Gipsy King Revival, Rytmus, Kristína, Heľenine oči, Helena Vondráčková a DJ EKG.

Možno náhoda, možno nie, ale pravdou je, že v roku 2013 sa stala Miss Domaša futbalistka Silvia Fialková, ktorá korunku určenú pre víťazku odovzdala volejbalistke Patrícii Nagyovej. Na kastingy sú pozvané všetky slečny vo veku od osemnásť do dvadsaťšesť rokov s výškou minimálne stošesťdesiatosem centimetrov. O nomináciu do finálovej zostavy sa môžu uchádzať na kastingoch v Prešove, Humennom, Stropkove, Košiciach a Vranove nad Topľou. „Samozrejme, niečo na tom bude, že dievčatá, ktoré sa venujú športu, to majú nielen na súťažiach Miss, ale myslím si, že aj v živote ľahšie. Na kastingy by som však rada pozvala všetky, ktorým by som len poradila, aby prišli sebavedomé a hlavne prirodzené,“ uviedla s úsmevom Miss Domaša 2013 Silvia Fialková.

Tesne po vyhlásení výsledkov Patrícia Nagyová pred rokom priznala, že sestra ju musela prehovárať dva dni, aby sa prihlásila. Nakoniec si povedala, že by to mohla byť fajn a zaujímavá skúsenosť. Neoľutovala. „Ešte nikdy som niečo také nezažila, pretože moje úspechy som dosahovala prevažne v športovej oblasti, keďže som hrávala dlhé roky volejbal za Spišskú Novú Ves. Všetky blesky fotoaparátov, gratulácie, rozhovory, ba dokonca sa so mnou každý chcel fotiť…, z toho som bola dosť v príjemnom šoku,“ dodala Miss Domaša 2014 P. Nagyová.

miss-1

Po základných kastingoch sa finálová zostava stretne na sústredení, kde okrem nácvikov choreografií majú organizátori pre dievčatá pripravený zaujímavý sprievodný program. Finále v sobotu 18. júla v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá sa bude určite niesť v znamení dokonalej koncentrácie ženskej krásy a skvelej zábavy na obidvoch stranách pódia. „Babám by som odporúčala prihlásiť sa, aj keď si neveria, ako ja. Pretože ako sa hovorí: človek nikdy nevie,“ poznamenala so žmurknutím P. Nagyová.

Termíny kastingov:

Humenné – 3.7.2015 (piatok) – Jazz Cafe, Námestie slobody 27

Košice – 4.7.2015 (sobota) – Beach Club, Protifašistických bojovníkov 4

Vranov – 5.7.2015 (nedeľa) – Cafe Gallery, Námestie slobody 5

Stropkov – 6.7.2015 (pondelok) – Hollywood Cafe, Akademika Pavlova

Prešov – 7.7.2015 (utorok) – Reštaurácia Kolegium, Hlavná 100

 

 Imrich Makó, PR a produkčný manažér

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Keď sa na pomaranče stálo v radoch

Minulý režim vyvoláva aj štvrťstoročie po svojom konci rozporuplné reakcie. Niektorí naň spomínajú až s dojemnou nostalgiou, iní o ňom tvrdia, že trval dosť dlho na to, aby im za ním nebolo ľúto. Isté je, že veľa vecí, ktoré už považujeme za samozrejmosť, bolo vtedy len pre privilegovaných. Voľný pohyb tovaru, služieb a ani ľudí nebol tak celkom samozrejmosťou ani vo vnútri vtedajšieho Československa, nieto ešte za jeho hranicami. Do zahraničia sa bolo ťažké dostať a s platom, ktorý u nás poberala väčšina ľudí, bolo ešte ťažšie si niečo kúpiť. Veci ako oblečenie, elektronika, ale aj bežná drogéria boli pre mnohých naozaj nedostupným tovarom. Cenzúra sa vkrádala nie len do vyjadrovania na verejnosti, ale aj na pulty predajní. „Lepší“ tovar sa obyčajne predával tzv. pod pultom a len najlepším známym alebo vysokým funkcionárom strany. Potrebná zmena S uvoľňovaním pomerov a doslova technologickou revolúciou sa zmenil aj pohľad na svet bežných Slovákov. Otvorenie sa celosvetovému trhu so sebou prinieslo pozitíva aj negatíva, no jedno nás nový systém naučil určite – každý nesie zodpovednosť v prvom rade sám za seba, čo platí aj pri nakupovaní a výbere tovaru. A je jedno, či ide o televízor alebo aviváž. Skvalitnenie života Jednou z ťažiskových udalostí v dejinách 20. storočia bolo uvedenie internetu do prevádzky medzi široké vrstvy obyvateľstva na celej planéte. Aj vďaka tomu dnes môžeme nakupovať čokoľvek a odkiaľkoľvek len pomocou pár kliknutí. Napríklad aj drogistický tovar Nemeckej drogérie, ktorá ponúka široký sortiment kvalitných nemeckých prípravkov na pranie a čistenie domácnosti. Je k neuvereniu, že ešte pred pár desiatkami rokov by bol prací prášok zo Západu v domácnosti takmer trestným činom. Západniarska kvalita, naše ceny – to bol sen mnohých, ktorý sa splnil až s pádom Železnej opony. Zdroj: PR