Motocyklová legenda Valentino Rossi vydáva oficiálnu hru

0

Spoločnost Milestone, najväčší taliansky vývojár hier špecializujúci sa na pretekárske hry, oznamuje hru Valentino Rossi The Game, ktorá sa bude venovať životu a kariére veleznámeho majstra sveta a ktorá vyjde pri príležitosti Monza Rally Show 2015, klasického talianského pretekárskeho kalendára.

Oficiálna videohra MotoGP bude v roku 2016 oblečená do žltej farby, bude zahŕňať veľa nových podrobností o deväťnásobnom majstrovi sveta Valentinovi Rossimu, sezónu majstrovstiev MotoGP 2016 a taktiež klasické prvky, vďaka ktorým táto herná séria v posledných rokoch vyčnievala nad konkurenciou. Zúčastníte sa oficiálnych majstrovstiev MotoGP, prejdite si Rossiho kariéru od počiatku až do súčastnosti, usadnite za volant auta rally a nebojte sa vyblázniť sa na rôznych tratiach ako je napríklad Monza Rally, zúčastnite sa strhujúcich pretekov na plochej dráhe a objavte svet Valentino Rossi Ranch. A to je len pár lákadiel, vďaka ktorým Valentino Rossi The Game pripúta fanúšikov k obrazovkám a ktorá dokreslí online a offline pretekanie.

“Z tohto partnerstva a projektu máme naozaj radosť,” vyjadrila sa Luisa Bixio, viceprezidentka Milestone. “Milestone vyvíja MotoGP už pár rokov, ale zážitok, ktorý tento rok ponúkneme všetkým fanúšikom pretekania a Valentina, bude jedinečný. Hráči si budú môcť užiť kompletné oficiálne majstrovstvá 2016, avšak predovšetkým budú môcť prežiť vášeň, profesionalitu a skúsenosť Valentina Rossiho, a to v rámci šampionátu a mimo neho, vďaka exkluzívnemu pretekárskemu obsahu,” uzavrela Bixio.

Valentino Rossi The Game vyjde na Playstation 4, Xbox One a PC v júni 2016.

Zdroj: Comgad

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Hrdinské obleky inak

Vyzerá to ako totálny úlet, no Hello Kitty prevzala svoju rolu vo svete superhrdinov. Aspoň, čo sa týka oblekov. Nasledujúci hrdinovia sa asi nebudú môcť postaviť zoči-voči jej roztomilosti, čo znamená, že táto mačička je ich najväčšou slabosťou. Kto toto ružové dielo celé spískal? Zdá sa, že photoshopoví kúzelnici Dreamstore, Legolas a Nerdwegian tvoria hlavné osnovy série týchto fotiek. Chystajú sa na vás zaútočiť ružovými chromami, šperkami, lukmi a kultovým Hello Kitty odznakom, takže si dávajte pozor. http://i.imgur.com/UekBlsF.jpg http://i.imgur.com/UlLfe1A.jpg http://i.imgur.com/sE1o6YH.jpg http://i.imgur.com/egJtG2h.jpg http://i.imgur.com/WOlnGu4.jpg http://i.imgur.com/dKAkz4g.jpg Zdroj: sobadsogood.com