Motocyklová legenda Valentino Rossi vydáva oficiálnu hru

0

Spoločnost Milestone, najväčší taliansky vývojár hier špecializujúci sa na pretekárske hry, oznamuje hru Valentino Rossi The Game, ktorá sa bude venovať životu a kariére veleznámeho majstra sveta a ktorá vyjde pri príležitosti Monza Rally Show 2015, klasického talianského pretekárskeho kalendára.

Oficiálna videohra MotoGP bude v roku 2016 oblečená do žltej farby, bude zahŕňať veľa nových podrobností o deväťnásobnom majstrovi sveta Valentinovi Rossimu, sezónu majstrovstiev MotoGP 2016 a taktiež klasické prvky, vďaka ktorým táto herná séria v posledných rokoch vyčnievala nad konkurenciou. Zúčastníte sa oficiálnych majstrovstiev MotoGP, prejdite si Rossiho kariéru od počiatku až do súčastnosti, usadnite za volant auta rally a nebojte sa vyblázniť sa na rôznych tratiach ako je napríklad Monza Rally, zúčastnite sa strhujúcich pretekov na plochej dráhe a objavte svet Valentino Rossi Ranch. A to je len pár lákadiel, vďaka ktorým Valentino Rossi The Game pripúta fanúšikov k obrazovkám a ktorá dokreslí online a offline pretekanie.

“Z tohto partnerstva a projektu máme naozaj radosť,” vyjadrila sa Luisa Bixio, viceprezidentka Milestone. “Milestone vyvíja MotoGP už pár rokov, ale zážitok, ktorý tento rok ponúkneme všetkým fanúšikom pretekania a Valentina, bude jedinečný. Hráči si budú môcť užiť kompletné oficiálne majstrovstvá 2016, avšak predovšetkým budú môcť prežiť vášeň, profesionalitu a skúsenosť Valentina Rossiho, a to v rámci šampionátu a mimo neho, vďaka exkluzívnemu pretekárskemu obsahu,” uzavrela Bixio.

Valentino Rossi The Game vyjde na Playstation 4, Xbox One a PC v júni 2016.

Zdroj: Comgad

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Interaktívny nástroj pre amatérskych fotografov vám vysvetlí všetko nielen o expozícií

Fotografia zažíva v dnešnej dobe svoj boom a spraviť fotografiu nie je takmer žiadny problém. Dostupnosť digitálnych zariadení schopných vyhotovovať fotografie urobila fotografa takmer z každého, mladého či starého. Čo však v prípade, že vás umenie fotografie oslovilo natoľko, že zatúžite aj po niečom kvalitnejšom ako len po fotoaparáte v mobile. Ako zvládnuť všetky tie nastavenia tak, aby sa na fotografiu dalo pozerať? Termíny ako expozičný čas, citlivosť ISO či dokonca veľkosť uzávierky... toto všetko sú veci, s ktorými musí každý, aj amatérsky fotograf, vedieť pracovať. Nový online nástroj s názvom Interactive Exposure Tool ponúka návod ako pochopiť rozdiely v rôznych nastaveniach fotoaparátu. Autor myšlienky, fotograf Tony Catalano, verí, že aj týmto pomôže mnohým ľudom nájsť si cestu k tomuto druhu umenia. Zdroj: petapixel.com