Muž jedol 1 pizzu denne počas celého roka a nakoniec ešte aj schudol

0

Pre väčšinu z nás platí, že ak sa povie slovo pizza, málokto si ju spojí so slovom chudnúť. Aj napriek svojej často až neodolateľnej chuti, si ju doprajeme naozaj zriedkavo, pretože z každej strany počúvame o tom, aká je nezdravá a ako sa dá od nej pribrať. No Brian Northrup dokázal, že z pizze sa dá aj schudnúť.

Tento mladík sa rozhodol, že celý rok bude jesť pizzu, konkrétne tú od výrobcu Domino. Všetko to bolo súčasťou jeho Instagramového projektu PIZZAPOCALYPSE. V rozhovore pre rôzne média potvrdil starú známu pravdu, že pri snahe udržať si postavu je naša potrava len časť veľkého koláča pravidiel, ktoré musíme dodržiavať, aby sme si udržali, resp. vyformovali peknú postavu. Veľa odborníkov ho dokonca presviedčalo o tom, že „nezdravé stravovanie sa nedá prelomiť inými vecami.“ No ako sa zdá, ľudia ho len podceňovali a pochybovali o jeho úspechu.

Aj keď to môže znieť minimálne podozrivo, všetko, čo sa Brian snaží povedať je, že ak chcete schudnúť, môžete si dopriať aj niečo nezdravé (ako napr. pizzu), ale ako následok toho musíte rátať s hodinami vo fitku, kde tie kalórie krvopotne spálite.

A jeho recept na peknú postavu? Jedna pizza denne a k tomu cca. 2-3 hodiny aktívneho cvičenia.

Zdroj: thesun.co.uk

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj