Nadrozmerná preprava chladeného a mrazeného tovaru rýchlo a spoľahlivo

0

Ak ste boli doteraz v tom, že nadrozmerný náklad je problém prepraviť, omyl. Podmienky klientov bývajú často náročnejšie a nebezpečnejšie a je len otázka firmy, ako sa s tým dokáže vysporiadať. Preto ešte stále existujú spoľahlivé riešenia, ktoré aj tie najnáročnejšie situácie vyriešia za vás. Rýchlo a jednoducho.

Preprava ADR tovaru

Výhodou firmy ELUMA Trans je to, že je k dispozícii za akýchkoľvek podmienok a okolností a má na to aj vybavenie pre svojich klientov so špecifickými požiadavkami. Okrem toho, že preferujú a poskytujú individuálny prístup, medzi prvú požiadavku od klienta môže patriť napríklad preprava ADR tovaru, resp. nebezpečného tovaru.

Zväčša ide o nebezpečné veci, ktoré by nemali ohroziť život a zdravie ľudí, rastlín a živočíchov, ako plyny, žieraviny či výbušné látky, ktoré povoľuje Európska dohoda o preprave nebezpečných vecí.

Ďalej môže ísť o mimoriadne ťažký náklad, resp. medzinárodnú cestnú nákladnú prepravu tovaru, prípadne si tovar vyžaduje špecifické podmienky, a to v chlade alebo mraze. Spoločnosť však zabezpečuje aj takúto možnosť prepravy tovaru, a preto má k dispozícii vozový park.

Prepravujeme v súlade so všetkými podmienkami a potrebami zákazníkov

Vedeli ste, že cestná preprava tovaru má na našom trhu až 72 % podiel. Je teda veľmi žiadaná. 

ELUMA Trans navyše zabezpečuje všetky podmienky vozového parku na to, aby bola medzinárodná cestná nákladná preprava v súlade so všetkými podmienkami a zároveň vyhovujúca pre stranu zákazníkov.

ELUMA Trans má vo výbave dodávky rôznych typov vozdiele s nosnosťou do 3,5 tony, prípadne dodávky s prívesmi do 6 ton. Zabezpečuje sólo vozidlá s nosnosťou 8 ton alebo 13,6 metrové návesy s nosnosťou 24 ton. Rovnako vo vozovom parku zabezpečuje 13-14 metrové súpravy s nosnosťou až 24 ton.

V prípade, že má zákazník záujem aj o tento špecifický druh dopravy, kontaktovať môže spoločnosť telefonicky alebo prostredníctvom onlinového formulára na webovej stránke. Prepravná spoločnosť reaguje flexibilne a rýchlo do 15 minút.

Všetko požiadavky, ktoré zákazník a nejedna špoločnosť pre vlastnú prepravu tovaru a skladové zásoby potrebuje.

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Comments are closed.