Najkrajšie svadobné fotografie uplynulého roka

0

Portál Junebug Weddings sa venuje svadbe vo všetkých jej aspektoch a v rámci svadobnej fotografie realizovali minulý rok medzinárodnú súťaž o najlepšie svadobné fotografie roka.

Do súťaže Junebug Weddings 2016 Best of the Best Wedding Photo Contest tak za celý rok prišlo takmer 9 000 fotografií od svadobných fotografov z viac ako 50 krajín.

Po dlhej a náročnej analýze všetkých príspevkov bolo vybraných 50 najkrajších. My vám z nich dnes ukážeme zopár, ktoré oslovili najviac nás.

Zdroj: junebugweddings.com, boredpanda.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Nechajte sa unášať na krídlach nového lietadla s tematikou rozprávky „Frozen“

All Nippon Airways začiatkom tohto roka predstavili svoje lietadlo inšpirované kultovou sériou Star Wars, ktoré sa podobalo na R2-D2 droid. Teraz sa pre zmenu WestJet prihlásil s novinkou v podobe rozprávkového lietadla na motívy rozprávky „Frozen“. Lietadlo je celé ozdobené motívmi z filmu a hlavnými hrdinkami Annou a Elsou na chvoste. Olaf sa naopak bliští  v odraze slnečných lúčov na nose lietadla. V interiéri lietadlá sa taktiež nachádzajú motívy s témou chladu. Pozrite si krátke video, v ktorom si toto lietadlo môžete prezrieť tak zvonku ako aj z vnútra. Zdroj: youtube.com