Najkrajšie svadobné fotografie uplynulého roka

0

Portál Junebug Weddings sa venuje svadbe vo všetkých jej aspektoch a v rámci svadobnej fotografie realizovali minulý rok medzinárodnú súťaž o najlepšie svadobné fotografie roka.

Do súťaže Junebug Weddings 2016 Best of the Best Wedding Photo Contest tak za celý rok prišlo takmer 9 000 fotografií od svadobných fotografov z viac ako 50 krajín.

Po dlhej a náročnej analýze všetkých príspevkov bolo vybraných 50 najkrajších. My vám z nich dnes ukážeme zopár, ktoré oslovili najviac nás.

Zdroj: junebugweddings.com, boredpanda.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Ako je možné, že niekto dokáže vyrobiť takúto krásu z obyčajného papiera?

Muža menom Calvin Nicholls možno s čistým svedomím označiť za čarodejníka, minimálne čo sa týka jeho práce s papierom. Tento, pre mnohých obyčajný, materiál dokáže spracovať do takej miery, že vyzerá akoby to bolo niečo úplne iné. Calvinova práca sa točí okolo jednej ústrednej témy – prírody. No to, čo je jeho špecifikom, sú podobizne zvierat, ktoré ak by mali svoju prirodzenú farbu, by asi len málokto dokázal odlíšiť od živého tvora. Každý obraz si vyžaduje hodiny a hodiny tvrdej a pozornej práce. Jednotlivé hárky papiera musí pozorne nastrihať a upraviť, aby dosiahol požadovaný vzhľad. Vďaka technike, ktorú pri tom používa, dokáže veľmi realisticky zobraziť aj detailné časti, ako sú napríklad vtáčie perie, či dokonca chlpy zvieracej srsti. Navyše, ak sa na tieto fotografie pozriete zblízka, všimnete si, že Calvin sa nebojí pracovať ani s trojrozmerným svetom a jeho zvieratá hrdo vystupujú do priestoru. Zdroj: sobadsogood.com