Najkrajšie svadobné fotografie uplynulého roka

0

Portál Junebug Weddings sa venuje svadbe vo všetkých jej aspektoch a v rámci svadobnej fotografie realizovali minulý rok medzinárodnú súťaž o najlepšie svadobné fotografie roka.

Do súťaže Junebug Weddings 2016 Best of the Best Wedding Photo Contest tak za celý rok prišlo takmer 9 000 fotografií od svadobných fotografov z viac ako 50 krajín.

Po dlhej a náročnej analýze všetkých príspevkov bolo vybraných 50 najkrajších. My vám z nich dnes ukážeme zopár, ktoré oslovili najviac nás.

Zdroj: junebugweddings.com, boredpanda.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Bodka v emailovej adrese vášho Gmail účtu nehrá žiadnu úlohu

Je veľmi pravdepodobné, že ak ste v snahe spraviť vašu emailovú adresu o niečo prehľadnejšiu použili bodku,  v prípade služby Gmail to nemá žiadny vplyv na adresáta. Vyplýva to z článku uverejneného na portáli Slate. Ako sa ďalej píše, tento maličký interpunkčný znak nemá žiadny vplyv na zmenu adresy. V praxi to znamená, že či má vaša adresa podobu hom.er.j.sim.ps.on@gmail.com,HOMERJSIMPSON@gmail.com, alebo Homer.J.Simpson@gmail.com; je to jedno, pretože všetky aj tak skončia v schránke osoby s adresou homerjsimpson@gmail.com. Problematika s bodkami je na internete dosť zmätočná, pretože emailové služby Microsoft Outlook, Yahoo Mail, alebo Apple iCloud ich riadne akceptujú, ale Gmail, podobne ako Facebook, nie. Tá zábavnejšia stránka celého problému je v tom, že si do svojej adresy de facto môžete dať toľko bodiek, koľko len budete chcieť a chudáci ľudia, ktorí vám budú chcieť napísať, ich budú rátať. Zdroj: slate.com