Najkrajšie svadobné fotografie uplynulého roka

0

Portál Junebug Weddings sa venuje svadbe vo všetkých jej aspektoch a v rámci svadobnej fotografie realizovali minulý rok medzinárodnú súťaž o najlepšie svadobné fotografie roka.

Do súťaže Junebug Weddings 2016 Best of the Best Wedding Photo Contest tak za celý rok prišlo takmer 9 000 fotografií od svadobných fotografov z viac ako 50 krajín.

Po dlhej a náročnej analýze všetkých príspevkov bolo vybraných 50 najkrajších. My vám z nich dnes ukážeme zopár, ktoré oslovili najviac nás.

Zdroj: junebugweddings.com, boredpanda.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Denzel Washington sa vráti do role nekompromisného pomstiteľa v pokračovaní filmu Equalizer

Pokračovanie divácky úspešného akčného filmu The Equalizer je na ceste! Spoločnosť Columbia Pictures oficiálne potvrdila, že pokračovanie filmu Equalizer uvidíme v kinách 29. septembra 2017. Zatiaľ nie je isté, či sa k filmu vráti pôvodný režisér Antoine Fuqa alebo ostatní herci z prvého filmu. Jediné, čo môžeme potvrdiť, je návrat hlavnej postavy Roberta McCalla, ktorého stvárni Denzel Washington. V prvom filme sme mohli sledovať príbeh Roberta McCalla, člena elitnej vojenskej jednotky, ktorý sfalšoval svoju smrť, aby mohol žiť pokojný život v Bostone. Do života sa mu však pripletie mladé dievča Teri, ktorá je nútená predávať svoje telo kvôli ruským mafiánom. Robert sa najprv snaží krotiť svoje chúťky po spravodlivosti, no to sa mu nepodarí a vydá sa na záchranu mladého dievčaťa. Zdroj: comingsoon.net