Najnovší trailer k filmu Rings je na svete!

0

Veľa ľudí už netrpezlivo očakáva najnovší film Javiera Gutiérreza Kruh (Rings). Ten má mať premiéru už tento rok začiatkom februára. Doposiaľ nám bol predstavený len jeden trailer, ktorý toho veľa neprezrádzal. Tvorcovia ale tesne pre premiérov vypustili do sveta ďalší trailer, a ten sľubuje nezabudnuteľný zážitok.

Mladé dievča menom Júlie má strach o svojho priateľa Holta, ktorý skúma tajomnú temnú minulosť videokazety, ktorú ak si ktokoľvek pozrie, zomrie do siedmych dní. Júlie sa obetuje aby svojho priateľa zachránila, no to ešte nevie, čo všetko ju čaká. Práve ona bude tá, ktorá zistí, že táto videokazeta obsahuje niečo, čo doposiaľ nik nevedel – film vo filme. Uvidíme teda, ako tomuto mladému dievčaťu Samara skomplikuje život a či sa jej podarí zachrániť nie len seba, ale aj svojho priateľa.

Zdroj: youtube.com, imdb.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som mladý chalan, ktorého baví neustále spoznávať nové veci.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Nechajte sa unášať na krídlach nového lietadla s tematikou rozprávky „Frozen“

All Nippon Airways začiatkom tohto roka predstavili svoje lietadlo inšpirované kultovou sériou Star Wars, ktoré sa podobalo na R2-D2 droid. Teraz sa pre zmenu WestJet prihlásil s novinkou v podobe rozprávkového lietadla na motívy rozprávky „Frozen“. Lietadlo je celé ozdobené motívmi z filmu a hlavnými hrdinkami Annou a Elsou na chvoste. Olaf sa naopak bliští  v odraze slnečných lúčov na nose lietadla. V interiéri lietadlá sa taktiež nachádzajú motívy s témou chladu. Pozrite si krátke video, v ktorom si toto lietadlo môžete prezrieť tak zvonku ako aj z vnútra. Zdroj: youtube.com