Najnovší trailer k filmu Rings je na svete!

0

Veľa ľudí už netrpezlivo očakáva najnovší film Javiera Gutiérreza Kruh (Rings). Ten má mať premiéru už tento rok začiatkom februára. Doposiaľ nám bol predstavený len jeden trailer, ktorý toho veľa neprezrádzal. Tvorcovia ale tesne pre premiérov vypustili do sveta ďalší trailer, a ten sľubuje nezabudnuteľný zážitok.

Mladé dievča menom Júlie má strach o svojho priateľa Holta, ktorý skúma tajomnú temnú minulosť videokazety, ktorú ak si ktokoľvek pozrie, zomrie do siedmych dní. Júlie sa obetuje aby svojho priateľa zachránila, no to ešte nevie, čo všetko ju čaká. Práve ona bude tá, ktorá zistí, že táto videokazeta obsahuje niečo, čo doposiaľ nik nevedel – film vo filme. Uvidíme teda, ako tomuto mladému dievčaťu Samara skomplikuje život a či sa jej podarí zachrániť nie len seba, ale aj svojho priateľa.

Zdroj: youtube.com, imdb.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som mladý chalan, ktorého baví neustále spoznávať nové veci.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

F**KTIONARY – kartová hra, ktorá vás naučí nadávať

Vianoce sa blížia, a to je čas, kedy sa rodina a kamaráti stretávajú doma a trávia spolu viac času. Na rad prichádzajú osvedčené domáce práce alebo aj čas na spoločné hry ako napr. Monopoly alebo len klasické kartové hry. My vám v tejto súvislosti predstavíme novú kartovú hru, ktorá síce nie je typickou hrou pre rodinné stretnutia v teple domáceho krbu, ale určite vás prinajmenšom pobaví. ‘F**ktionary je kartová hra, ktorá preverí vaše vedomosti o šťavnatých frázach, ktoré môžete použiť voči vašim kamošom. Princíp je jednoduchý, zodvihnete kartu, otočíte ju a nahlas prečítate slovo, ktoré je na nej napísané. Vaši spoluhráči majú za úlohu napísať definíciu toho slova prípadne celej frázy. Pointa celej hry je vytvoriť čo najneslušnejšie, najprekrútenejšie, prípadne ináč nevhodné definície na dané slová. Na záver každého kola všetci hlasujú za „najlepšiu“ definíciu. Každé balenie obsahuje 300 „štipľavých“ slov na kartičkách, návod, pomocné papiere, ceruzky atď. Hra nie je určite určená pre neplnoleté osoby, prípadne príliš konzervatívnych dospelákov bez zmyslu pre "nadsádzku". Hra sa dá objednať z Amazon.com za cenu 25 amerických dolárov. http://cdn.hiconsumption.com/wp-content/uploads/2014/09/Fktionary-Card-Game-2.jpg http://cdn.hiconsumption.com/wp-content/uploads/2014/09/Fktionary-Card-Game-3.jpg   Zdroj:hiconsumption.com