Najnovší trailer k filmu Rings je na svete!

0

Veľa ľudí už netrpezlivo očakáva najnovší film Javiera Gutiérreza Kruh (Rings). Ten má mať premiéru už tento rok začiatkom februára. Doposiaľ nám bol predstavený len jeden trailer, ktorý toho veľa neprezrádzal. Tvorcovia ale tesne pre premiérov vypustili do sveta ďalší trailer, a ten sľubuje nezabudnuteľný zážitok.

Mladé dievča menom Júlie má strach o svojho priateľa Holta, ktorý skúma tajomnú temnú minulosť videokazety, ktorú ak si ktokoľvek pozrie, zomrie do siedmych dní. Júlie sa obetuje aby svojho priateľa zachránila, no to ešte nevie, čo všetko ju čaká. Práve ona bude tá, ktorá zistí, že táto videokazeta obsahuje niečo, čo doposiaľ nik nevedel – film vo filme. Uvidíme teda, ako tomuto mladému dievčaťu Samara skomplikuje život a či sa jej podarí zachrániť nie len seba, ale aj svojho priateľa.

Zdroj: youtube.com, imdb.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som mladý chalan, ktorého baví neustále spoznávať nové veci.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

LOL: pozrite si úbohého Mr. Bean ako psychopatického zabijaka

Predstavte si, že niekto, koho ste poznali a milovali viac ako 27 rokov, sa zo dňa na deň zmení na sériového vraha. V tomto zábavnom videu sa to stalo obľúbenej filmovej postave – Mr. Beanovi. Vďaka šikovnej práci Johna Lobergera, ktorý sa pohral s filmom Bean: The Ultimate Disaster Movie, máme tak možnosti vidieť aký dôležitý je pri filme strih. Z pôvodne neškodnej komédie sa dá vyrobiť desivo pôsobiaci triler. Zdroj: youtube.com